Bartosz Slisz - fot. Woytek / Legionisci.com

Slisz: Takie mecze to spełnienie marzeń

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Jesteśmy szczęśliwi, że trafiliśmy do takiej grupy. Gdy dowiedzieliśmy się, że gramy z czołowymi drużynami w Europie, to towarzyszyła nam tylko radość - mówi przed środowym meczem Bartosz Slisz.

- Ciesze się, że być może będę miał okazję zagrać w takim meczu jak ze Spartakiem. Mam nadzieję, że to początek naszej dobrej drogi i dobrej formy,.

- Uwielbiam grać w takich meczach. Widzieliśmy, jaka atmosfera była w takich meczach jak z Dinamo i Slavią. To najlepsze co może być, coś pięknego, spełnienie marzeń. Po to gramy w piłkę od najmłodszych lat, aby spełniać takie marzenia, jakim jest choćby występ w Lidze Europy. Mam nadzieję, że będzie ich jak najwięcej, że nie skończy się wyłącznie na tych sześciu meczach fazy grupowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
L - 16.09.2021 / 12:10, *.tpnet.pl

Brawo Slisz za wczorajszy mecz. Okazało się jak zwykle że internetowi specjaliści gówno wiedzą o piłce.

odpowiedz
Cortez - 15.09.2021 / 22:24, *.net.pl

Bardzo dobrze zagrał, a internetowi eksperci jak zwykle w formie jak widzę :)

odpowiedz
Roma - 15.09.2021 / 10:40, *.plus.pl

Nie ma to jak wsparcie kibiców. Ale tu coraz więcej gości z całej Polski niż kibiców Legii.

odpowiedz
ASD - 15.09.2021 / 07:58, *.106.67

Sorry Slisz ale jesteś za słabiutki na Ligę Europy już nie wspominając Ekstraklasy, jedynie to możesz pograć w drugiej Legii na zapleczu!!

odpowiedz
grzesiek - 14.09.2021 / 22:33, *.centertel.pl

Zgadza sie. Takie spotkania to dla was speknienie marzen bo wy te spotkania zagracie przegracie i pozostawicie po sobie wstyd. No ale marzenia spełnicie.

odpowiedz
Malej - 16.09.2021 / 11:12, *.edu.pl

@grzesiek: I co? Łyso ci?

odpowiedz
L - 16.09.2021 / 20:32, *.tpnet.pl

@grzesiek: Jesteś smutnym człowiekiem. Żal mi ciebie.

odpowiedz
Kibolek - 14.09.2021 / 20:57, *.chello.nl

Moim marzeniem będzie jak Bartek nie zagra w tym meczu . 1 dobry mecz na 5 to stanowczo za mało

odpowiedz
Erni - 14.09.2021 / 22:22, *.chello.pl

@Kibolek : Popieram moim też. W Ekstraklasie sobie nie radzi niech Legia nie wychodzi od początku w 10.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 14.09.2021 / 22:35, *.vectranet.pl

@Erni: 100 % racji... on nic nie wnosi człapie po boisku i łypie tymi rozbieganymi oczami, podania albo niecelne , albo na alibi.. dramat. Z nim zaczynamy zawsze mecz w 10

odpowiedz
Pawełek - 14.09.2021 / 20:46, *.vectranet.pl

Nie no tylko nie Ślisz!

odpowiedz
HUGON - 14.09.2021 / 22:47, *.vectranet.pl

@Pawełek: A kto to jest Ślisz nowy nabytek Spartaka,nie kojarzę.

odpowiedz
ja - 14.09.2021 / 20:25, *.vectranet.pl

Grać to trzeba umić

odpowiedz
Lolo - 15.09.2021 / 04:40, *.plus.pl

@ja: Taaa! Ale on nie umi!

odpowiedz