REKLAMA

Kurs na Legię ze Spartakiem ponad 4

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia rozpoczyna fazę grupową Ligi Europy od wyjazdowego meczu ze Spartakiem Moskwa. Wicemistrzowie Rosji są faworytem tego starcia, co przekłada się na kursy bukmacherskie. W Fortune zwycięstwo Wojskowych szacowane jest po kursie 4,25. Z kolei kurs na zwycięstwo Spartaka wynosi 1,88.

SPARTAK - LEGIA
1 1.88 X 3.65 2 4.25

Pełna oferta na mecz Spartak Moskwa - Legia Warszawa

Prosty bonus na start

Fortuna uruchomiła dla nowych graczy bonus - pierwszy zakład Bez ryzyka do 600 zł. Co to oznacza w praktyce? Wygrana albo zwrot stawki! Jeżeli pierwszy kupon po założeniu konta będzie zwycięski gracz otrzymuje wygraną, a jeżeli kupon ten będzie przegrany Fortuna zwraca pełny wkład, maksymalnie do 600 zł. Nie ma znaczenia, na jakie rozgrywki sportowe i za jaką kwotę zostanie postawiony pierwszy kupon.

Jak to działa? Gracz stawia kupon składający na wygraną Legii ze Spartakiem za 600 zł.
Wygrywa – na koncie gracza ląduje wygrana, której wysokość znajdzie na kuponie.
Przegrywa – postawione 600 zł wraca na jego konto. Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie Fortuna przyznaje w prezencie 20 zł do wykorzystania na grę.

Skorzystaj z bonusu na start

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.