Amp futbol

Dwie bramki legionistów w meczu z Izraelem

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Amp futbolowa reprezentacja Polski wysoko wygrała po raz drugi na Mistrzostwach Europy rozgrywanych w Krakowie i zapewniła sobie awans do ćwierćfinału Euro. We wtorkowym meczu z Izraelem, Polacy wygrali 8-0. Po jednej bramce zdobyli Bartosz Łastowski i Mariusz Adamczyk z Legii.

W składzie Polaków obecni byli również Jakub Kożuch i Jakub Popławski. Dziś na zakończenie fazy grupowej, Polska o 18:00 zagra z Hiszpanią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.