Czesław Michniewicz, Artur Boruc - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

Michniewicz ukarany, Boruc złoży wyjaśnienia

Redakcja, źródło: sport.tvp.pl

Czesław Michniewicz nie poprowadzi Legii w meczu z Górnikiem Łęczna. To efekt dwóch żółtych kartek obejrzanych podczas spotkania ze Śląskiem Wrocław, za które automatycznie nakładana jest kara pauzy. Na ławce zastąpi go Przemysław Małecki. Komisja Ligi wezwała natomiast bramkarza Legii, Artura Boruca do złożenia wyjaśnień w związku z jego wpisami w mediach społecznościowych. Mecz Legii z Górnikiem Łęczna odbędzie się w niedzielę, 19 września o godzinie 17:30 w Warszawie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
Dziobak - 16.09.2021 / 08:16, *.play-internet.pl

To ciekawe a kto ukarze obsadę sędziowską . Faul na Perhardzie w polu karnym . I fatalna pomyłka sędziego linowiego Bonka

odpowiedz
Arek - 15.09.2021 / 23:39, *.tpnet.pl

A czy ktoś w końcu ukarze tego z gwizdkiem? I Boruc ma się tłumaczyć z wpisów. Przecież to śmiech na sali. Ta cała komisja to jakieś szemrane towarzystwo. Zbierają się dziady raz na tydzień i wymyślają kary z dupy.

odpowiedz
yyy - 15.09.2021 / 19:49, *.centertel.pl

Boruc napisał "kop na piz.ę". Może chodziło o pizzę?

odpowiedz
Piotr 55 - 15.09.2021 / 16:38, *.centertel.pl

Trudno wytłumaczyć barankom , że piłkarz patrzy na bocznego później są ułamki sekund czy sędzię użyją gwizdka czy nie te ułamki sekund zdecydowały że Legia straciła bramkę , Marcin Boniek doskonale zrozumiał tą sytuację i przeprosił piłkarzy Legii , niestety większość baranów tego nie może pojąć ich tok myślenia aż tak daleko nie sięga , bramka zdobyta prawidłowo ale smród pozostał

odpowiedz
hajdukL - 15.09.2021 / 22:20, *.77.242

@Piotr 55:
Można tłumaczyć, a baranki i tak nie zrozumieją... Myślałem, że Boruc po meczu ochłonie i właśnie choćby on nie będzie brnął dalej w złe emocje spowodowane brakiem znajomości przepisów...

odpowiedz
Legi - 15.09.2021 / 16:17, *.jettel.pl

Niby zawodowi piłkarze a przepisów nie znają. Wstyd panowie.

odpowiedz
Gajowy - 15.09.2021 / 16:02, *.getfiber.pl

AB: Pan spyta Franka, on będzie wiedział najlepiej o co chodziło
KL- Pan mi nie udziela rad, to Pan stoi przed komisją. A nie ja.
AB: Czasy się zmieniają, ale Pan zawsze jest w komisjach

odpowiedz
Or(L)ando Sa - 15.09.2021 / 20:54, *.plus.pl

@Gajowy: KL: co pan napisał na tym zdjęciu Panie Arturze?
AB: choooy Panom do tego, ale jednocześnie muszę przyznać , że miło mi, że się Panowie zainteresowali

odpowiedz
Gajowy - 16.09.2021 / 22:29, *.getfiber.pl

@Or(L)ando Sa: Czy jest Pan gotów stać na straży porządku prawnego, odnowionej, demokratycznej Ekstraklasy ?
- Bezapelacyjnie, do samego końca... mojego lub jej...

odpowiedz
Gajowy - 15.09.2021 / 15:59, *.getfiber.pl

Czy jest Pan gotów stać na straży porządku prawnego, odnowionej, demokratycznej Ekstraklasy ?
- Bezapelacyjnie, do samego końca... mojego lub jej...

odpowiedz
PREZES MUFLON - 15.09.2021 / 15:55, *.com.pl

pocałujta wójta

odpowiedz
Franko(L) - 15.09.2021 / 14:47, *.play-internet.pl

Arczi. Niech Cię pocałują w dupę!

odpowiedz
McA - 15.09.2021 / 14:43, *.tpnet.pl

TO był performers heppening czy jak to tam zwą.

Kop na piłke a oni się doszukują sensacji.

odpowiedz
AFD - 15.09.2021 / 14:35, *.vodafone-ip.de

Gra się do gwizdka, po co te nerwy

odpowiedz
BRD - 15.09.2021 / 14:16, *.t-mobile.pl

Smacznej kawusi ***** kapusi.

odpowiedz
P(L)EBAN - 15.09.2021 / 19:21, *.t-mobile.pl

@BRD: do spodu Kolego

odpowiedz
Pnk - 15.09.2021 / 14:08, *.centertel.pl

Haha to teraz KL będzie się bawić w cenzora mediów społecznościowych? Śmiech na sali...

odpowiedz
M3 - 15.09.2021 / 14:03, *.zus.pl

A co z Frankowskim ? Nie dostanie kary ?

odpowiedz
Nie mam twittera - 15.09.2021 / 13:57, *.tpnet.pl

A co takiego Artur napisał? Ktoś Wie?

odpowiedz
Kamień - 15.09.2021 / 14:08, *.chello.pl

@Nie mam twittera: Artykuły o tym były... Dokładnie to nie pamiętam, ale coś, że jak ktoś jest pi...ą to coś tam, a na zdjęciu oprócz Boruca był frankowski

odpowiedz
Android - 15.09.2021 / 14:22, *.t-mobile.pl

@Nie mam twittera: Nie masz twittera - nie ma cię! Nie istniejesz. Musisz mieć twittera, facebooka albo instagrama.

odpowiedz
Dominik - 15.09.2021 / 14:23, *.sky.com

@Nie mam twittera: "Moment kiedy zdajesz sobie sprawę, że nic innego niż kop na pi*** lepszego efektu nie przyniesie..."

odpowiedz
Kibolek - 15.09.2021 / 16:12, *.telefonica.de

@Android: Jak jesteś głupi to bądź przyjemny NIEWOLNIKU SYSTEMU

odpowiedz
L - 16.09.2021 / 02:18, *.play-internet.pl

@Dominik: haha to nieźle z nim Artur pojechał. Popieram!

odpowiedz
hektor - 15.09.2021 / 13:55, *.orange.pl

Artur jedziesz tam z nimi

odpowiedz
WIDZ - 15.09.2021 / 13:50, *.chello.pl

A kiedy cała ekipa mistrza Frankowskiego stanie przed komisją i wywalona z hukiem?

odpowiedz
oLaf - 15.09.2021 / 14:20, *.vectranet.pl

@WIDZ: popieram!

odpowiedz
Erni - 15.09.2021 / 13:49, *.play-internet.pl

A co mają media społecznościowe do meczu!! Boruc ma prawo pisać co chce i nie powinien się przed nikim tłumaczyć!!

odpowiedz
Ding - 15.09.2021 / 14:40, *.play-internet.pl

@Erni: No właśnie nie do końca. Z czasem Ci to wyjaśnią na godzinie wychowawczej.

odpowiedz
Erni - 15.09.2021 / 23:19, *.chello.pl

@Ding : Tobie właśnie coś słabo tłumaczyli bo takie brednie piszesz. Ding dong pobudka!!!!

odpowiedz
TomekMokotów - 16.09.2021 / 15:52, *.chello.pl

@Erni:
Ale masz już godzinę wychowawczą czy dopiero w następnej klasie będziesz miał?

odpowiedz
(L)egia - 15.09.2021 / 13:44, *.70.250

A Artur Boruc powinien odpowiedzieć: "Ch*j wam do tego. Spieprzać na szczaw!"

odpowiedz