fot. Legionisci.com

Legia liderem grupy!

LE: Remis w meczu Leicester z Napoli

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Leicester City zremisował na własnym stadionie z SSC Napoli 2-2 w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Europy. Oznacza to, że dzięki środowej wygranej Legia jest samodzielnym liderem tabeli w grupie C. W czwartkowym spotkaniu Anglicy prowadzili już różnicą dwóch goli, jednak potem dwukrotnie do siatki trafił Victor Osimhen.

Leicester City FC 2-2 SSC Napoli
1-0 Pérez 9'
2-0 Barnes 64'
2-1 Osimhen 69
2-2 Osimhen 87

Leicester: 1. Kasper Schmeichel - 27. Timothy Castagne, 6. Jonny Evans (46, 4. Çağlar Söyüncü), 23. Jannik Vestergaard, 5. Ryan Bertrand - 17. Ayoze Pérez (46, 8. Youri Tielemans), 25. Wilfred Ndidi, 42. Boubakary Soumaré (78, 10. James Maddison) - 14. Kelechi Iheanacho (88, 9. Jamie Vardy), 29. Patson Daka (71, 37. Ademola Lookman), 7. Harvey Barnes.

Napoli: 25. David Ospina - 2. Kévin Malcuit (84, 5. Juan Jesus), 13. Amir Rrahmani, 26. Kalidou Koulibaly, 22. Giovanni Di Lorenzo - 99. André Zambo (84, 37. Andrea Petagna), 8. Fabián Ruiz, 20. Piotr Zieliński (64, 7. Elif Elmas) - 11. Hirving Lozano (64, 21. Matteo Politano), 9. Victor Osimhen, 24. Lorenzo Insigne (74, 33. Adam Ounas).

żółte kartki: Ndidi, Soumaré, Vestergaard, Söyüncü - Di Lorenzo, Rrahmani.
czerwona kartka: Wilfred Ndidi (90. minuta, Leicester, za drugą żółtą).

sędziował: Tiago Bruno Lopes Martins (Portugalia).

TABELA GRUPY Cmeczepunktyzwycięstwaremisyporażkibramki
1.Legia Warszawa131001-0
2.SSC Napoli110102-2
2.Leicester City FC110102-2
4.Sparta Moskwa100010-1

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
Adam - 18.09.2021 / 19:26, *.chello.pl

Ale to działa na wyobraźnię. Staram się nie zagrzewać, tonować nastrój, ale mimo to złapałem się nie na tym, że a może z tymi też się uda wygrać, a może z tamtymi będzie remis, a potem już tylko awans do fazy pucharowej (LE, wiem że 3 miejsce daje LKE).

odpowiedz
Ł3 - 17.09.2021 / 21:20, *.chello.pl

Jak beda dalsze sukcesy, to Miodousty powinen rozejrzec sie za klasycznym playmakerem. Parafrazujac, musi siegnac glebiej do kieszenie. Przy klasowym zawodniku, wszyscy posniosa swoj poziom. A wtedy juz tylko maly krok do LM.

odpowiedz
grzesiek - 17.09.2021 / 17:52, *.centertel.pl

Leicester zagra bez swojego najdrozszego defensywnwgo pomocnika.
Jak bysmy pykneli ten leicester to dopiero by bylo

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 17.09.2021 / 16:32, *.centertel.pl

To dopiero pierwszy mecz. Nadal możemy skończyć na 4 miejscu grupę. A tu już sny o victorii...

odpowiedz
(L) - 17.09.2021 / 12:28, *.jmdi.pl

Zawalczymy o 2-3 miejsce. Do przodu Legio!

odpowiedz
L - 17.09.2021 / 11:47, *.tpnet.pl

Napoli wydaje się być lepsze. Chociaż wiadomo, że oba zespoły to jest mega wysoki poziom.

odpowiedz
Tomek - 17.09.2021 / 11:25, *.haberenergia.pl

Leicester pierwsze 15 min postraszyło , reszta meczu Napoli wyraźnie wyższy poziom prezentowało . Leicester bym porównał do poziomu rangers / celtic dużo biegają , mało techniki - na pewno u siebie mamy szansę przy dobrej grze . Napoli - może jakiś remis jak będą mieli już awans .

odpowiedz
Jasnowidz Jackowski - 17.09.2021 / 09:47, *.plus.pl

Jeszcze przed meczem z Dinamem przepowiedziałem, że Czesław będzie noszony na rękach w tym sezonie. Niektórzy mi doradzali, abym nie pił tyle lub polecił towar, który biorę, ewentualnie bym odchudził naszego trenera. No i co? Polecam się na przyszłość:)
Wasz jasnowidz z Człuchowa.

odpowiedz
ddd - 17.09.2021 / 09:57, *.com.pl

@Jasnowidz Jackowski: mamy go nosić za strefę spadkową w lidze? Czy za jedno zwycięstwo w LE?

odpowiedz
Zduneq - 18.09.2021 / 03:06, *.play-internet.pl

@ddd: Ile kolejek zostało do końca sezonu?ile spotkań zaległych ma Legia?

odpowiedz
Adam - 18.09.2021 / 19:27, *.chello.pl

@ddd: A zapominasz dzięki komu (między innymi) mieliśmy szansę zawalczyć o to zwycięstw?

odpowiedz
qrna - 17.09.2021 / 09:21, *.chello.pl

Zrobcie szybko zdjecie grupy, bo to chyba ostatnia chwila kiedy jestesmy na I miejscu :)

odpowiedz
gonić trola z chello - 17.09.2021 / 18:08, *.plus.pl

@qrna: ty się tak nie jaraj z zadrosci trolu bo ci żyłka w doopie peknie.

odpowiedz
123 - 17.09.2021 / 21:14, *.247.13

@gonić trola z chello : Gosciu dobrze prawi. Zrob zdjecie szczylu, bo prawie niemozliwe bedzie utrzymanie I lokaty.

odpowiedz
Korda - 17.09.2021 / 08:39, *.centertel.pl

Te zwycięstwo może dać Legii niesamowitego kopa w tylek. Teraz może uwierzą w siebie że można wygrywać z mociejszymi. Oby jeszcze w lidze zaczęli punktować i będzie cacy

odpowiedz
Matt - 17.09.2021 / 22:17, *.tpnet.pl

@Korda: W to oni wierzą. Problem z tym, że wierzą też w zwycięstwa w lidze na stojąco. "Skoro wygrywamy z lepszymi w Europie, to w Ekstraklasie zwycięstwa nam się należą"

odpowiedz
Maciex - 17.09.2021 / 08:33, *.play-internet.pl

Haha podczas gdy wszyscy gadali że będziemy tylko oddawać wszystkim pkt to mamy lidera ????

odpowiedz
syrenka - 17.09.2021 / 08:29, *.orange.pl

Legio walcz o Warszawę!!!

odpowiedz
Władeczek - 17.09.2021 / 07:59, *.netfala.pl

Możemy zawalczyć o pierwsze miejsce w grupie faken. Wystarczy tylko wygrać z Leicester i Napoli.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 17.09.2021 / 07:44, *.vectranet.pl

To jast nasza grupa C C C WK C WKS LEGIA teraz opierdzielic angoli na Ł3 i bedzie kosmos ciekawe czy na Łazienkowskiej angole beda klekac przed meczem bo to chora jazda i przeczuwam kary za rasizm :/ gwizdy pewnie poleca to i kary beda angielska prowokacjia ktora skonczy sie zle ;/

odpowiedz
Jimmy L - 17.09.2021 / 00:05, *.d1-online.com

Gdyby ktoś obstawiał że Legia po pierwszej rundzie będzie na pierwszym miejscu pewno znalazł by się w 100 najbogatszych Polaków w Polsce. Brawo Nasza kochana Legiunia.

odpowiedz
Arek - 16.09.2021 / 23:31, *.tpnet.pl

No i. mamy lidera hehehe. Co najmniej na 2 tygodnie.

odpowiedz
Fanatyczny piknik - 16.09.2021 / 23:20, *.164.118

Idealna sytuacja dla nas. Walczyć twardo i może się nawet załapiemy na drugie miejsce, chociaż trzecie jest bardziej realne.

odpowiedz
Rio - 16.09.2021 / 23:16, *.oxynet.pl

I tak ma wyglądać tabela na końcu fazy grupowej.

odpowiedz
Alal - 16.09.2021 / 23:08, *.vectranet.pl

Mamy lidera, w Warszawie mamy lidera :D grupa śmierci...poziom meczu Leicester - Napoli dużo wyższy niż wczorajszego, ale może jakiś punkt tu i tam jeszcze się uda zdobyć. Boruc jest w takiej formie, że nam jakiś remis jeszcze uratuje. Najważniejsze, żeby Spartak dalej dawał ciała to realnie wiosna z pucharem konferencji i może nawet jakiś awans do kolejnej rundy tam

odpowiedz
) o: - 17.09.2021 / 08:48, *.chello.pl

@Alal: zabawne

odpowiedz
walić trola z chello - 17.09.2021 / 18:11, *.plus.pl

@) o:: zabawny to jesteś ty, gamoniu.

odpowiedz
filand - 16.09.2021 / 23:08, *.t-mobile.pl

Legia Warszawa liderem.

odpowiedz
floyd - 16.09.2021 / 23:07, *.t-mobile.pl

Czyli miałem racje, walka o drugie miejsce w grupie między tymi zespołami będzie bardzo zażarta????????????

odpowiedz
MINA - 16.09.2021 / 23:06, *.chello.pl

Ale jaja.

odpowiedz