Mateusz Wieteska w meczu ze Spartakiem - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Zachowaliśmy zimną krew

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Cieszymy się, że udało nam się zwyciężyć w tym spotkaniu. Mieliśmy określony plan na ten mecz. W pierwszej połowie mieliśmy więcej swobody z wychodzeniem z piłką od własnej bramki, bo Spartak na to pozwalał. W drugiej połowie było inaczej, ale odgryzaliśmy się wtedy, kiedy mogliśmy i wydaje mi się, że robiliśmy to konkretnie. - powiedział po meczu ze Spartakiem Moskwa Mateusz Wieteska.

- Chcieliśmy grać w piłkę, chcieliśmy cieszyć się grą, a nie tylko przeszkadzać i wybijać piłkę. Przez większość czasu nam się to udawało. Spartak stworzył sobie kilka sytuacji, w których mogliśmy zachować się lepiej, ale szczęście było po naszej stronie. Zachowaliśmy zimną krew i zdobyliśmy bramkę w doliczonym czasie gry. Potrzebujemy oczywiście czasu, żeby się dotrzeć, ale Johansson zagrał dziś po raz pierwszy w wyjściowym składzie i wywiązał się ze swojej roli dobrze. Kastrati wszedł na boisko i strzelił decydującą bramkę. Cieszymy się, że dokładają cegiełkę do tego, żeby klub się rozwijał. Oby tak dalej - dodał legionista.

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.