Global Express sponsorem siatkarskiej Legii

źródło: Legionisci.com

Global Express sp. z o.o. na mocy umowy z MUKS Wojskowi Warszawa, został sponsorem Sekcji Siatkówki Legii Warszawa w sezonie 2021/2022.

Global Express to firma kurierska działająca na warszawskim rynku od 2002 roku. W ramach oferowanego serwisu lokalnego, przesyłki za jej pośrednictwem trafiają do adresata nawet w ciągu godziny. Global Express oferuje także przesyłki kurierskie na terenie całego kraju. Co niezwykle ważne, klienci Global Express mogą liczyć na opiekę dedykowanego opiekuna, który zapewnia terminową informację zwrotną dotyczącą realizowanych świadczeń.

– Global Express to firma mocno zaangażowana w rozmaite projekty sportowe, w tym w szczególności związane z siatkówką. Dostrzegamy ogromny potencjał promocji poprzez sport. Siatkówka to dyscyplina budująca niezwykle pozytywne skojarzenia. Dodatkowo, projekt powrotu siatkarskiej Legii do gry o najwyższe cele jest niezwykle atrakcyjny. Przez wielu kibiców Legia postrzegana jest jako jeden z symboli Warszawy. Chcemy być częścią odbudowy potęgi i dlatego zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z warszawskim klubem – powiedział Michał Grzybowski, Prezes Global Express sp. z o.o.

W ramach umowy, logo Global Express pojawi się m.in. na koszulkach, w których siatkarze Legii zainaugurują rozgrywki TAURON 1.Ligi już 25 września.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.