fot. Hugollek / Legionisci.com

Siatkówka

Wzmocnienia siatkarskiej Legii przed sezonem 2021/22

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą środę siatkarze Legii zainaugurują rozgrywki I ligi, do której awansowali po bardzo udanym sezonie 2020/21 - będzie to pierwszy od blisko 20 lat występ legionistów na tym poziomie rozgrywkowym. Dotychczas kadra siatkarskiej Legii, nie licząc zawodników, którzy pozostali po poprzednim sezonie, trzymana była w tajemnicy.

Legia sprowadziła siedmiu nowych zawodników. Nasz zespół wzmocnili Bartosz Gomułka (atakujący), Jakub Abramowicz i Kamil Leliwa (środkowi), Kacper Bobrowski, Karol Rawiak i Piotr Szlęzak (przyjmujący) oraz znany z gry w Legii w przeszłości, Wojciech Sumara (libero). Ponadto z poprzednich rozgrywek pozostali: Arkadiusz Żakieta, Maciej Stępień, Kamil Szewczyk, Bartosz Stępień, Tomasz Obuchowicz, Bartosz Tomczak i Patryk Akala.

Skład Legii Warszawa na sezon 2021/22:
rozgrywający: Maciej Stępień, Kamil Szewczyk
atakujący: Bartosz Gomułka, Arkadiusz Żakieta
środkowy: Jakub Abramowicz, Patryk Akala, Kamil Leliwa, Tomasz Obuchowicz
przyjmujący: Kacper Bobrowski, Karol Rawiak, Bartosz Stępień, Piotr Szlęzak
libero: Bartosz Tomczak, Wojciech Sumara

Sztab szkoleniowy Legii:
Prezes: Karolina Szewczyk
I Trener: Mateusz Mielnik
Statystyk: Kacper Goździkiewicz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
ws - 17.09.2021 / 22:22, *.vectranet.pl

Dobre informacje o sponsorze i wzmocnieniach. Mam nadzieję,że będzie to miało pozytywny rezultat i spokojne w tym sezonie utrzymanie w lidze i mam nadzieję za rok atak na Plus ligę. Odbudowy potęgi ciąg dalszy. A gdzie będą grane mecze? Oby znalazł się sponsor na miarę Orlenu jak w przypadku koszykarzy. Nie zapominajmy też o siatkarkach z MUKS Wojskowe.

odpowiedz
Zealley - 17.09.2021 / 15:06, *.chello.pl

ale skąd przyszli - to już tajemnica

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.