2021-09-17 | trening, Mateusz Wieteska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Trening bez Johanssona i Mladenovicia

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przygotowania do niedzielnego meczu z Górnikiem Łęczna nie będą trwały długo. W czwartek po przylocie z Moskwy piłkarze w nagrodę za dobry wynik otrzymali dzień wolnego.

Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka

W piątek zajęcia rozpoczęły się o godzinie 11 i wzięło w nich udział 20 zawodników. Ci, którzy wystąpili w środę w Rosji trenowali nieco lżej, drugą część zajęć spędzili na grze w siatkonogę. Pozostali przeprowadzili standardową pełną jednostkę. Doskonalone były aspekty ofensywne - dośrodkowania i strzały.

Zanim jednak zajęcia się rozpoczęły, cała ekipa odśpiewała sto lat Josue, który obchodzi dziś 31. urodziny.

Na boisku zabrakło Artura Boruca, Filipa Mladenovicia i Mattiasa Johanssona. Szwed i Serb narzekają na drobne urazy po meczu ze Spartakiem. Johansson cały czas ma problemy z udem, a "Mladen" ma spuchniętą nogę po niedoszłym faulu w polu karnym. Nie trenuje także Andre Martins - jego występ w niedzielę jest wykluczony.

Nieobecni byli także młodzi Kacper Kostorz, Jakub Kisiel, Szymon Włodarczyk, Bartłomiej Ciepiela, którzy są szykowani na mecz w III lidze. W Szczuczynie zagra także Kacper Tobiasz lub Cezary Miszta. Decyzję o kadrze na mecz z Górnikiem Łęczna sztab podejmie po sobotnich zajęciach. Nie należy jednak spodziewać się wielu roszad. Te planowane są na środowy mecz w Pucharze Polski z Wigrami Suwałki, w którym od pierwszej do ostatniej minuty musi zagrać co najmniej dwóch młodzieżowców.

Mecz Legia Warszawa - Górnik Łęczna odbędzie się w niedzielę o godzinie 17:30 na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Fotoreportaż z treningu - 30 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.