fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

U-16: ośmiu legionistów z powołaniami (akt.)

Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ośmiu piłkarzy Legii będzie uczestniczyć w zgrupowaniu selekcyjnym kadry Polski U16, które na zgrupowanie odbędzie się w dniach 20-23 września w Siedlcach. Dodatkowe powołanie od szkoleniowca Marcina Dorny otrzymał m.in. Dominik Szala. Dołączy on do wcześniej powołanej szóstki piłkarzy z rocznika 2006: Rafała Boczonia, Kacpra Bogusiewicza, Jakuba Grzejszczaka, Aleksandra Mickielewicza, Filipa Rejczyka i Tomasza Rojkowskiego.

Dominik Szala gra na pozycji środkowego obrońcy, dołączył do Legii latem z GKS Katowice i jest synem byłego piłkarza Legii - Wojciecha. Aleksander Mickielewicz to bramkarz, Rafał Boczoń - środkowy obrońca, Jakub Grzejszczak jest lewym obrońcą, Filip Rejczyk gra zazwyczaj jako defensywny pomocnik, Kacper Bogusiewicz to środkowy pomocnik (najczęściej na pozycji "8"), zaś Tomasz Rojkowski gra w ataku.

Aktualizacja (20.09): na zgrupowanie kadry, po dobrym występie w CLJ U17 (wyjątkowo, na prawej obronie) powołany został również Fryderyk Misztal, środkowy pomocnik/obrońca Legii, który już uczestniczył w poprzednich konsultacjach kadry rocznika 2006.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.