Rok temu Legia wygrała u siebie z Lechem po bramce Rafaela Lopesa - fot. Woytek / Legionisci.com

Mecz z Lechem 16 października

Woytek, źródło: Legionisci.com

Spotkanie 11. kolejki Ekstraklasy między Legią Warszawa i Lechem Poznań odbędzie się w sobotę, 16 października o godzinie 17:30. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja TVP Sport. Spotkanie odbędzie się po październikowej przerwie na mecze reprezentacji, kilka dni później legioniści zagrają na wyjeździe z SSC Napoli.

Terminarz najbliższych meczów Legii:
19.09.2021 (ND) 17:30 Legia Warszawa - Górnik Łęczna
22.09.2021 (ŚR) 17:30 Wigry Suwałki - Legia Warszawa
25.09.2021 (SO) 20:00 Legia Warszawa - Raków Częstochowa
30.09.2021 (CZ) 18:45 Legia Warszawa - Leicester City FC
03.10.2021 (ND) 17:30 Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
16.10.2021 (SO) 17:30 Legia Warszawa - Lech Poznań
21.10.2021 (CZ) 21:00 SSC Napoli - Legia Warszawa

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz Ekstraklasy
Terminarz Ligi Europy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Arecki - 18.09.2021 / 12:18, *.plus.pl

Do dino, kolego dziękuję za życzenia ????, leci ten czas niestety... Pozdrawiam.

odpowiedz
Arek - 17.09.2021 / 23:22, *.tpnet.pl

Wyłączyłem tego łacha po pierwszej połowie.

odpowiedz
Miś - 17.09.2021 / 22:09, *.212.38

Z Napoli i Lechem na 100% w plecy. Z Rakowem 50/50. Reszta to loteria. Lech jedzie właśnie z Wisłą 5:0

odpowiedz
Gienek - 18.09.2021 / 08:51, *.vectranet.pl

@Miś : No i co, że jedzie z Wisłą??? My z łachem pojedziemy jak z furą gnoju.

odpowiedz
Korki - 18.09.2021 / 09:13, *.168.26

@Gienek: Nie tylko z Wisłą. Nie przegrali żadnego meczu. Nawet w Częstochowie gdzie każdemu gra się źle potrafili zremisować "przegrany" mecz. Zadanie mają jedno - mistrz na 100lecie klubu. A my co? W pucharach dajemy 120% siły a i tak jedziemy na fuksie. Potem brak pary na rozgrywki krajowe. Lech miał to samo w zeszłym sezonie i skończył w dole tabeli. Tym którzy podniecają się wynikiem z Moskwy, przypominam że wynik nie odzwierciedla stanu gry. Wygrały nie umiejętności a szczęście. Tak długo się nie da grać a w Ekstraklasie mamy aż 3 porażki na 5 meczy( i to nie z żadnymi potęgami). Tak więc czas realnie spojrzeć na grę zamiast bić pianę siedząc w różowych okularach. PRAWDZIWE testy dopiero przed nami.

odpowiedz
Yeti - 17.09.2021 / 20:34, *.vectranet.pl

Kogo obchodzi mecz z jakimś łachem? Czekamy na mecze z Leicester i Napoli.

odpowiedz
Arecki - 17.09.2021 / 18:40, *.com.pl

Mecz w dniu moich 50 urodzin... LEGIO SPRAW MI PREZENT W POSTACI WYGRANEJ 5-O!

odpowiedz
dino - 18.09.2021 / 11:30, *.plus.pl

@Arecki:
Wszystkiego najlepszego ????

odpowiedz
gLc - 17.09.2021 / 16:57, *.plus.pl

Patrząc na terminarz L to kozak meczyki się szykują ;-D

odpowiedz