Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com

Raport kartkowy przed meczem z Górnikiem Łęczna

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Żaden z piłkarzy Legii Warszawa nie będzie pauzować w meczu 8. kolejki Ekstraklasy z powodu kartek. Żaden z legionistów nie jest także zagrożony pauzą przed spotkaniem z Górnikiem Łęczna. Po dwie żółte kartki mają na swoim koncie Artur Jędrzejczyk i Tomas Pekhart. Mecz Legia - Górnik rozegrany zostanie w niedzielę o godzinie 17:30.

Żółte kartki legionistów:
2 - Artur Jędrzejczyk, Tomas Pekhart
1 - Joel Abu Hanna, Artur Boruc, Ihor Charatin, Lirim Kastrati, Rafael Lopes, Andre Martins, Ernest Muci, Maik Nawrocki, Bartosz Slisz, Mateusz WieteskaREKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.