Kacper Glinicki i Szymon Obroślak z LFC

K-1

Porażki legionistów na gali K-1 w Wolbórzu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wczoraj w Wolbórzu odbyła się gala K-1 "Wirtuoz Challenge Młoda Krew", w której walki zawodowe stoczyli dwaj zawodnicy Legia Fight Club. Kacper Glinicki w kat. -67 kg przegrał z Sylwestrem Piętakiewiczem (Tom Center Piotrków Tryb.), a Szymon Obroślak przegrał z innym zawodnikiem Tom Center, Adrianem Dziubałtowskim w kategorii wagowej -60kg.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
K1Fan - 19.09.2021 / 19:00, *.play-internet.pl

Nie z zawodnikami, a sędziami.

odpowiedz
zp - 18.09.2021 / 16:33, *.centertel.pl

Walczyć trenować, Warszawa musi panować !!!

odpowiedz
Alan - 18.09.2021 / 21:47, *.t-mobile.pl

@zp:
Fajnie by było......

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.