Amp futbol

Gol Łastowskiego w półfinale ME

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Amp futbolowa reprezentacja Polski rozegrała dziś na stadionie Cracovii półfinałowe spotkanie Mistrzostw Europy z Hiszpanią. Hiszpanie wyszli na prowadzenie w pierwszej połowie, ale tuż przed przerwą zawodnik Legii, Bartosz Łastowski z rzutu wolnego (podyktowanego za faul na nim samym) doprowadził do wyrównania. Dla legionisty był to czwarty gol na tym Euro.

Po zmianie stron Łastowski był bliski wyprowadzenia Polaków na prowadzenie, ale piłkę po jego strzale, Hiszpanie wybili z linii bramkowej. W samej końcówce meczu, przy stanie 1-2, nasz zawodnik oddał bardzo groźny strzał, który jednak minimalnie minął prawe okienko bramki rywala. Przed Polakami jutro o 17:30 mecz o brązowy medal, w którym zagrają z Turcją lub Rosją.

W składzie Polaków obecni byli również Mariusz Adamczyk, Jakub Kożuch i Jakub Popławski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.