Ernest Muci strzela na 2-0 - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
:) - 19.09.2021 / 19:44, *.chello.pl

Ważne że wygrały

odpowiedz
Jaro - 19.09.2021 / 19:33, *.autocom.pl

Ciężko to się ogląda, bez ładu i składu, jak na lekarstwo przemyślanych akcji, gole z przypadku, to co się wyrabia w swoim polu karnym to kryminał,brak dokładności. Charatin wybija na oślep, Mladenowic jest zagrożeniem, ale pod swoją bramką. Cały czas mam nadzieję, że z tych zawodników da się złożyć drużynę.

odpowiedz
Miki55 - 19.09.2021 / 19:21, *.chello.pl

Co oni wyrabiają na swoim polu karnym ? Nie dość że grać w piłkę nie potrafią to jeszcze w głowach sieczka. Nasz zawodnik wychodzi na dobrą pozycję do kontrataku ale piłki nie dostaje, dopiero jak go trzech obstawi to wtedy mu podają i to wszystko na własnym przedpolu. To chyba naprawdę jakiś sabotaż.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.09.2021 / 19:13, *.aster.pl

Pierwszy raz widzę mecz Legii, który się sam wygrywa.

odpowiedz
JACUNHO - 19.09.2021 / 19:05, *.kampinostelco.pl

No w morde!!! Oni sami się proszą o katastrofę

odpowiedz
Miki55 - 19.09.2021 / 19:01, *.chello.pl

Nie nie da się na to patrzeć. Oglądanie gry naszych piłkarzyków jest męczarnią nie przyjemnością. Mam dość.

odpowiedz
Yeti - 19.09.2021 / 19:01, *.vectranet.pl

Legia nic nie gra. To jest jakiś sabotaż?

odpowiedz
Yeti - 19.09.2021 / 19:00, *.vectranet.pl

Ku.wa co oni grają? Totalna żenada. Gdzie jest jakiekolwiek zaangażowanie i chęć gry???

odpowiedz
Tom - 19.09.2021 / 18:57, *.play-internet.pl

Nie chcę im się grać. Olewka totalna

odpowiedz
Pol - 19.09.2021 / 18:50, *.mnet.bg

Znowu ten niedojda wieteska

odpowiedz
Kibic z instagrama - 19.09.2021 / 18:47, *.plus.pl

Gramy bo gramy na razie każdego piłka parzy w nogi boją się odpowiedzialności za grę.

odpowiedz
Hoover - 19.09.2021 / 18:46, *.chello.pl

zaraz zaczną grać Catenaccio

odpowiedz
ABOL - 19.09.2021 / 18:44, *.orange.pl

Prośba o link do transmisji

odpowiedz
:) - 19.09.2021 / 18:41, *.chello.pl

Szymyńscy dziś po asyscie, jeden w Rosji, drugi w Grecji

odpowiedz
Wieczny fan Mioduskiego - 19.09.2021 / 18:37, *.plus.pl

Zawsze jak zaczynamy mecz na połowie przed Żyleta to są problemy.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 19.09.2021 / 18:35, *.vectranet.pl

Ależ Piach gramy wstyd z najsłabszą druzyną, którek wartość to tyle co wartość Kastratiego. Zero akcji, poza Mladenoviciem.. Dramat...

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 19.09.2021 / 18:35, *.plus.pl

Gramy spokojnie jakby mecz miał się sam wygrać. Skibicki wypoczęty może coś pokaże w końcu z Łęczna gramy :)

odpowiedz
Sebo(L) - 19.09.2021 / 18:33, *.master.pl

Legia nadal nie ma żadnego stylu,nadal wszystko jest dziełem przypadku.Brak pomysłu na grę ofensywną.Brak kreatywności w rozgrywaniu piłki.Jeśli się nie obudzą i nie zaczną grać na większej wydajności to wynik końcowy może być nie ciekawy.

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2021 / 18:36, *.mm.pl

@Sebo(L): Zlekceważyli ich.

odpowiedz
Jot - 19.09.2021 / 18:33, *.centertel.pl

Ale ten śpiączka ma zryty łeb…

odpowiedz
qrna - 19.09.2021 / 18:29, *.chello.pl

Tu jest potrzebny na wczoraj inteligentny playmaker. Za conajmniej 3 mln Euro. Lepiej zakontraktowac jednego porządnego niz 3 sredniakow.
Przy takim zawodniku reszta wskoczylaby o poziom wyzej.
Dziadowanie nie ma przyszlosci. Predzej czy później sie to zemsci.
Jak sie nie ma pomyslu i srodkow na taki klub, to lepiej sie wycofac. Chyba, ze ta dzialalnosc ma sluzyc tylko wlascicielowi.

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2021 / 18:35, *.mm.pl

@qrna: Już widzę, jak inteligentni "playmakerzy" przebieraja nózkami by trafic do naszej ligi... A nawet jak niby chcą, to by ich pozyskać trzeba włożyć dodatkową kase dla róznych "menago", rodziny, krewnych i ch... wie kogo jeszcze. Jak z Sorescu.

odpowiedz
Michał - 19.09.2021 / 18:29, *.plus.pl

Nie długo 3/4 ligi będzie nas lało a Mioduski twierdzi że mamy najlepszą kadrę od lat. I jakoś nic z tego nie wynika. Jeszcze bym poczekał na nowy kontrakt dla Michniewicza. Strzały tragedia rzuty wolne tragedia rzuty rożne tragedia gra tragedia. No chyba że mecze mają się same wygrywać bez trudu i na śpiąco.

odpowiedz
Miki55 - 19.09.2021 / 18:29, *.chello.pl

Tragedia z taką grą to możecie sobie pograć w cymbergaja. Nie ma reżysera gry, tragiczne wyprowadzanie piłki do kontry, strach i panika w obronie, wrzutki "na aferę" - może coś tam przez przypadek się uda. Przegramy ten mecz niestety i to z kim, nie z Realem nie z Benfiką tylko z ostatnią drużyną ligi na własnym stadionie. Szlag mnie trafia jak patrzę na tych nieudaczników. Faulu na pewno nie było, karny z kapelusza dla padolino, który to już raz. To chyba jakaś zmowa sędziowska i czuję w tym rękę Listkiewicza i Frankowskiego.

odpowiedz
Avatar - 19.09.2021 / 18:28, *.vectranet.pl

Taktyczne średniowiecze!

odpowiedz
Kolega po szalu - 19.09.2021 / 18:32, *.plus.pl

@Avatar: Włoski trener dziś trenuje więc gramy .. po Polsku:)

odpowiedz
) o: - 19.09.2021 / 18:27, *.chello.pl

A we Wrocławiu jak naszego tracił i wypychał od piłki rękami i karnego nie było? A tu Mati go lekko dotknął no luuuudzie.....ewidentne gwizdanie przeciwko Legii

odpowiedz
Wolfik - 19.09.2021 / 18:26, *.mm.pl

Najgorsze, co może się zdarzyć to lekceważenie przeciwnika. Zrobili to wczoraj siatkarze, robi to dziś Legia. Oby bez identycznego zakonczenia...

Nie przystoi tak grać, tak po prostu....

odpowiedz
bugi - 19.09.2021 / 18:25, *.tvtom.pl

http://www.maniak.tv/mk6 proszę

odpowiedz
XYZ - 19.09.2021 / 18:33, *.vectranet.pl

@bugi: Dzięki!

odpowiedz
123 - 19.09.2021 / 18:24, *.chello.pl

Leczna strzela poki co wiecej bramek od nas.

odpowiedz
bum - 19.09.2021 / 18:24, *.237.44

Marne statystyki.... Karny .... Przeciwko komu? Jakiemuś górnikowi łęcznej. Słaby charakter ma nasza Legia ale co się dziwić jak trenerem jest jakaś popierdółka konfident poznański.
Chcemy trenera a nie poznańskiego frajera!!!
Stasiu wróć i zrób żołnierzy z naszych piłkarzy!
Mioduski ty fajo chciwa na miarę Europy ma być klub to i trener owy by się przydał.
Fakt czesiek nie jest najgorszym spośród dotychczasowych wyborów kudłatego ale jednak to nie ta półka nadal!!!!
Drużynie potrzebny jest charakter a nie oszukujemy się... słowik niema tego czegoś

odpowiedz
Realista - 19.09.2021 / 18:30, *.plus.pl

@bum : Akurat dzisiaj trenerem jest De Petrillo więc to nie wina Czeska że tak grają.

odpowiedz
bum - 19.09.2021 / 19:01, *.237.44

@Realista: to grubas ich trenuje i wpaja jak mają grać... Włoch tylko dzisiaj prowadzi ich z ławki. Komentarz twój jest nie trafny w ogóle. No ale jak chcesz jakoś tłumaczyć sobie ten piach to spoko wytłumaczenie. Hehe

odpowiedz
:) - 19.09.2021 / 18:23, *.chello.pl

Wieteska z Mucim taka tiki taka można śmiało nazwać

odpowiedz
Mvk - 19.09.2021 / 18:22, *.t-mobile.pl

Grajmy Pehartem..To kocur jest..Mahir dramat słusznie ława..Wielkie brawa za rozsądek Trenera.Thomas to szybki,kreatywny,rewelacyjny do gry kombinacyjnej i młody napastnik..My mamy tyle hajsu ze mozemy grac Emerytami..Psg go nawet nie sprzedamy..Pozdr

odpowiedz
Michał - 19.09.2021 / 18:21, *.plus.pl

Co dzisiaj gra Legia to tragedia. Śpimy na boisku i nic nie gramy. Tragedia. Łęczna zaraz ruszy i czyżby znów przegramy? Tragedia nasza gra.Nasi myślą że jak mecz z Łęczną to sam się wygra.

odpowiedz
Kibic - 19.09.2021 / 18:21, *.tpnet.pl

Piłkarzyki - pajacyki. Co oni grają? Sądzili, że Leczna położy się przed nimi?

odpowiedz
Sebo(L) - 19.09.2021 / 18:21, *.master.pl

Niestety bardzo słaba gra Legii w pierwszej połowie.Brak płynności w prowadzonych akcjach,podania w poprzek i do tyłu.Brakuje pomysłu na rogrywanie akcji ofensywnych.Wygląda to póki co bardzo kiepściutko.

odpowiedz
Hiszpan - 19.09.2021 / 18:20, *.com.pl

Ale padaka. Bez pomysłu. Brak asekuracji. Taką Łęczną to U-13 Legii powinno rozjechać 4:0.

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 19.09.2021 / 18:27, *.plus.pl

@Hiszpan: Wysoko stawiasz umiejętności u- 13 Legii :) a potem jak dorosną to będą mieli problemy w jakimś Szczuczynie.

odpowiedz
Opoor - 19.09.2021 / 18:18, *.centertel.pl

Dobrze, że dzisiaj z Łęczną bo z takim Lechem to wpier..l murowany by był.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2021 / 18:18, *.centertel.pl

Jaki karny? Ale może wzrok mi szwankuje...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2021 / 18:07, *.centertel.pl

Jeszcze 5 brameczek poproszę

odpowiedz
XYZ - 19.09.2021 / 18:01, *.vectranet.pl

Ma ktoś link do transmisji TV?

odpowiedz
Ja - 19.09.2021 / 17:55, *.plus.pl

Doping to jakaś katastrofa po prostu żenada

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2021 / 18:01, *.centertel.pl

@Ja : A tam jest jakiś doping? A nie, czekaj, aparat z ucha mi wypadł...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.09.2021 / 17:42, *.centertel.pl

Jeszcze 6 i będzie mój wynik.

odpowiedz
JACUNHO - 19.09.2021 / 17:35, *.kampinostelco.pl

Czechu ???! Aleś schudł!!

odpowiedz
Jagoda - 19.09.2021 / 16:58, *.vectranet.pl

Panowie podajcie proszę dobry link do meczu

odpowiedz
:) - 19.09.2021 / 17:37, *.chello.pl

@Jagoda: masz ładne imię

odpowiedz
kriss - 19.09.2021 / 17:40, *.centertel.pl

@:) : u mnie siatkę oglądają i nie mozna mecza kiknąć tez poproszę o link

odpowiedz
Pab(L)o - 19.09.2021 / 16:48, *.mm.pl

Szkoda że bez Mahira od początku

odpowiedz
Kosi JWP - 19.09.2021 / 16:45, *.centertel.pl

3-0 po pierwszej i Boruc karnego na 4-0. Prośba panowie.

odpowiedz
Michał - 19.09.2021 / 15:58, *.plus.pl

Jazda dzisiaj panowie 7:0!!! Kiełbasy do góry i golimy Łęczną na pełnej k....e!!!;

odpowiedz
Tomek - 19.09.2021 / 17:02, *.aster.pl

@Michał: Ochłoń - 2:0 zupełnie wystarczy , na więcej w obecnej formie po prostu nas nie stać .

odpowiedz