Lirim Kastrati - fot. Woytek / Legionisci.com

Kastrati: Będę strzelał gole dla fanów Legii

źródło: Canal+

- Nie jest ważne, czy gra się w meczu z kontrataku, czy normalnym atakiem pozycyjnym. Chcę być dobrym piłkarzem, który daje z siebie wszystko na boisku i tak będzie zawsze. To jednak trener jest tu szefem, on zawsze decyduje, kto zagra, na jakiej pozycji i jaka będzie taktyka. Cieszę się, że mogę pomagać drużynie, że zdobyłem decydującą bramkę w meczu ze Spartakiem. Głęboko wierzę w moją drużynę, wiem, że mamy jakość i świetnych fanów. Jestem przekonany, że będziemy wygrywać w lidze i dobrze prezentować się w Lidze Europy i że zdobędziemy mistrzostwo Polski - powiedział w rozmowie z Canal+ Lirim Kastrati.

- Zawsze dedykuję swoje zdobyte gole klubowi i fanom i tak też było w meczu ze Spartakiem. W każdym meczu pokażę, że będę robić co tylko mogę, żebyśmy wygrali. Cieszę się z każdego dnia spędzonego tutaj, będę strzelał gole dla fanów. Nie mogłem uwierzyć, że w Warszawie jest tak świetna atmosfera, jest idealnie, cudownie. Każdy piłkarz chciałby tak mieć w swoim klubie.

- Jak wiadomo, przez ostatnie 3-4 miesiące w Dinamie nie grałem zbyt wiele. Agent zadzwonił do mnie i powiedział, że jest oferta z Legii. Zastanawiałem się dosłownie 10 minut i powiedziałem, że chcę tu grać, bo to wielki klub. Chcę być częścią tego zespołu, atmosfera jest świetna.

- Wiem, że Artur Boruc jest w Legii legendą. Wszyscy piłkarze go szanują, ja także, dobrze się z tym czuję, nie mam problemu, że czasem na nas krzyknie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
Zlb - 20.09.2021 / 23:18, *.t-mobile.pl

SZACUNEK!!!

odpowiedz
grzesiek - 20.09.2021 / 16:43, *.centertel.pl

Jak sie ma taki poczatek to z biegiem czasu powinno byc tylko leoiej. Good luck

odpowiedz
PedroS-c - 20.09.2021 / 11:05, *.chello.pl

Gość jest podobny trochę do niejakiego Szczęsnego Macieja...

odpowiedz
(L) uz - 20.09.2021 / 22:22, *.inetia.pl

@PedroS-c: Maciej sporo podróżował :)

odpowiedz
V - 20.09.2021 / 00:36, *.centertel.pl

Gość wie co powiedzieć. Musi mieć dobrego doradcę w tych sprawach.

odpowiedz
(L) eon - 20.09.2021 / 00:20, *.inetia.pl

Ok.Ok. Strzeliłeś bramkę którą wypadało strzelić. Za to to Ci chwała . Ale ja kibicuję ponad 50 lat LEGII i emocje są ważne, to wiem. Ale też pamiętaj , że do miejsca, żeby być zapamiętanym z (L) ką na sercu to jeszcze długa droga, Jesteś na dobrej drodze..
Kiedyś pewnie z Legii odejdziesz, jak wielu . Niektórzy zostają na dłużej. Pamiętaj że trałiłeś w wyjątkowe miejsce.

odpowiedz
Trampek - 19.09.2021 / 21:54, *.125.105

Oby ten mecz był przełomem w awansie drabiny e-klapy.Tego należy tylko życzyć. Kadrowo LEGIĘ stać na to,aby dała sobie radę na trzech frontach. Zakładając ,że w jednym czasie nie nastąpi kataklizm w postaci kontuzji i " kolorowych" kartek.Jest jeszcze kwestja czasu, aby zawodnicy zgrali się ze sobą, bo ci co mogą decydować o wynikach praktycznie uczą się "grać ,że sobą".

odpowiedz
kędzior - 19.09.2021 / 20:17, *.vectranet.pl

Śmieszki z banał+ próbowali sobie kręcić bekę z chłopaka ale świetnie wybrnął z tego.Sprawny nie tylko na boisku brawo

odpowiedz
Normalny człowiek - 19.09.2021 / 20:12, *.chello.pl

I tak trzymaj!
Powodzenia i dzięki za trafienie z ruskimi. Ten gol zapewni Ci miejsce w historii Naszego Klubu. Teraz zadbaj, aby to miejsce było jak najlepsze

odpowiedz