Ernest Muci strzela na 2-0 - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Muci: Zagraliśmy dobre spotkanie

Woytek, źródło: Legia Warszawa

- Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, ale straciliśmy bramkę do szatni z rzutu karnego. W drugiej połowie staraliśmy się zdobyć trzeciego gola, by rozstrzygnąć to spotkanie. Zdobyliśmy trzy punkty i wróciliśmy do walki w lidze - powiedział po meczu Ernest Muci.

- Zawsze staramy się zaatakować przeciwnika od samego początku. Udało nam się zdobyć dwie bramki, ale potem nieco przysnęliśmy. W drugiej połowie się pozbieraliśmy i w sumie zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. Przy moim golu rywal zagrałpiłkę ręką, ale grałem dalej, bo wiedziałem, że ewentualnie rozstrzygnie VAR. "Wietes" podał mi piłkę, a ja uderzyłem. Tak czy inaczej z tej akcji i tak byłby gol.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
bronek49 - 20.09.2021 / 17:36, *.chello.pl

Muci jaki ty dobry mecz widziałeś my widzieliśmy mecz bardzo słaby w waszym wykonaniu

odpowiedz
urs - 20.09.2021 / 09:33, *.chello.pl

Wspinamy się powolutku coraz wyżej i wyżej, Legii tylko Zwycięstwa nie ważne jakie ,zawsze zwycięstwo , analizowanie meczu Czesław na trybunach miał czas ,. Pozdro

odpowiedz
Paco - 20.09.2021 / 08:53, *.190.43

Oglądałem powtórki sytuacji z karnym . Nie jestem w stanie zauważyć z jakiego powodu był ten karny podyktowany? W takich sytuacjach sędzia grozi palcem napastnikowi. Legia jest bardzo dyskryminowana, sędziowanie pod amikarza w tym sezonie . Będą zdały się cuda

odpowiedz
Cinkciarz - 20.09.2021 / 08:03, *.chello.pl

Długo tu nie pogra, ciekawsze za ile szekli pójdzie, 1,5 bańki czy 5...?

odpowiedz
Bodek - 20.09.2021 / 08:38, *.virginm.net

@Cinkciarz : Bardzo merytoryczny wpis. Pogratulować.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 20.09.2021 / 06:23, *.vectranet.pl

3 punkty sa pewna wygrana ale nadal slabo to wyglada to samo co bylo z wisla slaskiem Radomiakiem lepsza obrona i jestesmy w 4 literach oby nabrali wiatru w skrzydla a trener musi zauwazyc ze Mladenovic prezentuje slaby poziom i ma problemy z dosrodkowaniami Pekhart nawet 1 pilki nie dostal od Mladena w drugiej polowie tez sie nie popisal moze czas zestawic 11 bez Mladenovicia

odpowiedz
(L) eon - 20.09.2021 / 00:27, *.inetia.pl

Lubię Cię chłopie , ale zwyczajnie mnie nie wku...j wypowiedzią. Przysnąć to możesz na d...,
i to dopiero jak masz 60 +.

odpowiedz
Xyz - 19.09.2021 / 23:08, *.orange.pl

Oj, długo to on u nas nie pogra. Dla mnie chłopak ma większy potencjał niż Duda - materiał na poważnego Pana Piłkarza.

odpowiedz
Yeti - 19.09.2021 / 22:58, *.vectranet.pl

Mecz był co najwyżej niezły. I to na tle słabego przeciwnika.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 19.09.2021 / 22:22, *.vectranet.pl

Ernest ty zagraleś dobre spotkanie brawo !!! to nie my wygralismy a ułomnosc gornika podarowala nam 3 punkty i 3 bramki
-1 zle dosrodkowanie Mladenovicia jedno z 15 tragicznych wrzutek i przypadkowa bramka samobujcza
-2 wejscie miedzy 3 obroncow klasowy zespol i obroncy by nie pozwolili na taki manewr jaszcze reka zdeorietowala obroncow
-3 strzal w bramkarza ktory puszcza miedzy nogami
to sa bramki ulomnosci przeciwnika w tym meczu nie bylo nawet 1 bramki wypracowanej z akcji po ktorej nalezala sie bramka za wolno rozgrywacie akcjie niema pomyslu na gre szybka akcjie jak gracie wahadlami i Mladenowic wrzuca to szansa powodzenia jest 1 na 1000 pozniej w statystykach widniejemy po 3-4 strzaly celne na mecz dzis skibicki dobil nam statystyki chyba mial taki cel strzelac w swiatlo bramki by statystyki nabic i powiedziec po meczu ze oddalismy 20 strzalow inaczj PIERWSZA POLOWA 3 celne 3 nie celne strzaly druga polowa 14 strzalow 7/7 z czego polowe oddal skibicki i nie mialy szansy powodzenia bo chyba mu brakuje pary w nogach o ile szbkosci troszke posiada to strzalu z dystansu juz nie

odpowiedz
Szymon - 20.09.2021 / 08:18, *.chello.pl

@kami(L)PRAGA: a jakbyśmy Barcę ograli trójaka też byś piął że ułomność ich pogrążyła. Chłopie więcej optymizmu, szczególnie przy dużej rotacji w składzie. Kto będzie za 5 lat rozpamiętywał mecze z takimi tuzami jak Górnik Łęczna. Połowa osób na forum nie będzie pamiętała że Śpiączkę trzeba było od takich i srakich zwyzywać. Moje podejście to był mecz i wygrana a resztę je.... A jeżeli odwołujesz się że przeciwnik był niskiej klasy to na Twoim miejscu bym rozbił namiot pod pzpn i awanturował się o pchaniu na siłę takiego dziadostwa na siłę do eklapy. I zawsze tak będzie że piłkarze Legii będą kłaść przyrząd Mojżeszowy na takie drużyny. Tak było jest i będzie więc na Twoim miejscu przestałbym narzekać a spojrzał optymistycznie w przyszłość. Zapamiętaj jeszcze jedną rzecz Legia rozegra dwa razy więcej meczy niż inne tuzy z eklapy. I apeluję to forumowiczów o nie podniecaniu się innymi drużynami z eklapy bo tylko Legia gra w pucharach. ELEMINACJE pokazały na co stać Śląsk, Pogoń i Raków.

odpowiedz
Kibic - 19.09.2021 / 22:17, *.chello.pl

Lubię go. Młody, nie obrażał się ze nie gra pół roku, zero kłopotów a teraz sprawia nam radość na boisku.

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 19.09.2021 / 21:48, *.vectranet.pl

Ernest Ty zagrałeś super mecz Ty i Emreli..............może jeszcze z 3 kolegów reszta statystowała.. na boisku...

odpowiedz
Sss - 20.09.2021 / 13:27, *.191.158

@Trener Bramkarzy: Emreli strzelił gola, walczył.... Ale miał milion strat

odpowiedz