Żeglarstwo

Klepacka 4. na MP iQFoil

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zofia Klepacka nie zdobyła medali na mistrzostwach Polski w klasie iQFoil, które w ten weekend rozegrane zostały w Sopocie. Legionistka po dziesięciu wyścigach uplasowała się na czwartym miejscu, ze stratą 9 punktów do miejsca na podium. Klepacka poszczególne wyścigi kończyła na pozycjach: 2, (4), (4), 4, 4, 4, 3, 4, 4, 3. W październiku legionistka weźmie udział w Mistrzostwach Europy.

Złoty medal mistrzostw Polski wywalczyła Maja Dziarnowska.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
t - 21.09.2021 / 09:11, *.171.7

Nie poddawaj się! (L) !

odpowiedz
Marek - 20.09.2021 / 10:39, *.160.89

L!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.