Jakub Makowski w półfinałowej rywalizacji z Jakubem Zakrzewskim

Snooker

Wyniki legionistów w ogólnopolskich zawodach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwaj czołowi zawodnicy sekcji snookera Legii, w ostatni weekend wzięli udział w silnie obsadzonych turniejach PORS. Kuba Makowski w Konstantynowie Łódzkim pokonał trzech pierwszych rywali i przegrał dopiero w półfinale. Z kolei Hubert Micherdziński w Lwówku Wielkopolskim zajął drugie miejsce, po przegranej w finale z Tomaszem Sobczakiem 1-3.

Wyniki PORS w Lwówku Wlkp.:
Hubert Micherdziński 2-0 Marcin Karłyk
Hubert Micherdziński 2-1 Patryk Wachowski
Hubert Micherdziński 3-2 Konrad Kubasiewicz
Hubert Micherdziński 3-0 Radosław Lewandowski
Hubert Micherdziński 1-3 Tomasz Sobczak

Wyniki PORS w Konstantynowie Łódzkim:
Jakub Makowski 2-0 Adam Kołat
Jakub Makowski 2-0 Witold Bystrzycki
Jakub Makowski 3-0 Adrian Czapnik
Jakub Makowski 0-3 Jakub Zakrzewski

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Hautausmaa - 21.09.2021 / 10:24, *.tpnet.pl

A może spróbować zakontraktować dwóch graczy z zagranicy. The Rocket i The Jester from Leicester zapewniliby kilka wygranych.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.