Jeździectwo

Srebro Matyjasik na mistrzostwach Mazowsza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Patrycja Matyjasik na koniu Kalila J zdobyła srebrny medal na mistrzostwach Warszawy i Mazowsza w skokach przez przeszkody (kat. Młody Jeździec), które odbyły się w Warce (Sielanka). Matyjasik na tym samym koniu świetnie zaprezentowała się również we wcześniejszych zawodach ogólnopolskich w Sopocie, gdzie zajęła pierwsze miejsce w finale RJ 130/135 oraz w klasie C, zaś w klasie N była druga.

Zuzanna Sztencel na koniu Adanero zajęła 2. miejsce w konkursie L3 podczas ZR-A Becker Sport. Sandra Wardecka na Sir Conus ZW była trzecia w konkursie L3. Zuzanna Chwalińska przeszła trudne kwalifikacje i ukończyła MP-B w kategorii Junior na klaczy Corazon 58.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.