Kacper Kostorz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (38)

+dodaj komentarz
klon@legionista.com - 22.09.2021 / 21:55, *.centertel.pl

"Mam tak samo jak Ty...". I też bez kitu.
Rocznik 84.

odpowiedz
Emokahools - 22.09.2021 / 21:28, *.centertel.pl

A ja kocham Legie za to. Bez kitu to najlepszy klub na świecie. Rocznik 88

odpowiedz
atmosferic - 22.09.2021 / 19:13, *.orange.pl

Emreli przy tym golu - przyjęcie piłki go wywaliło metr do tyłu... co to za zawodnicy... ludzie, piłki nie umie przyjąć na wprost bramki... i to nie tak że grają w polu buraków, murawa jest dość równa - z lepszym rywalem to by nie weszło bo by mu zabrali piłkę.

Ten kastrati to jako jedyny skrzydłowy w Legii ma jakość i do tego szybkość.

odpowiedz
B - 22.09.2021 / 19:18, *.master.pl

@atmosferic: Nazwy własne czyli np nazwisko piszemy z wielkiej litery. Ale to szkoła podstawowa i pewnie już zapomniałeś

odpowiedz
Zimny - 22.09.2021 / 19:24, *.mm.pl

@B: Ty najwyraźniej również niespecjalnie w niej uważałeś - gdyby tak było, pisałbyś wielką literą.

odpowiedz
wrt - 22.09.2021 / 19:32, *.vectranet.pl

W sumie to pudel już Emreli i Kastrati sprzedał za grosze żeby mieć na łyche.

odpowiedz
B - 22.09.2021 / 21:16, *.master.pl

@Zimny: Gdzie ???

odpowiedz
Lolo - 22.09.2021 / 19:13, *.plus.pl

Emreli to pan piłkarz! To jest jakość! Dobrze że to ukol!

odpowiedz
Robin(L) - 22.09.2021 / 19:06, *.t-mobile.pl

Niech dziękują że Wigry nie są ciut lepsze. Dostali prezent od bramkarza Wigier i już euforia
A po meczu będzie byliśmy lepsi mieliśmy dłużej piłeczkę itd....

odpowiedz
B - 22.09.2021 / 19:14, *.master.pl

@Robin(L) : bądź sprawiedliwy. Wigry też dostały prezent od Miszty, a ten mecz po prostu trzeba TYLKO wygrać. I tyle

odpowiedz
Yeti - 22.09.2021 / 18:55, *.vectranet.pl

Kastrati gra a reszta człapie. Co za widowisko!

odpowiedz
JACUNHO - 22.09.2021 / 18:55, *.kampinostelco.pl

TGV

odpowiedz
atmosferic - 22.09.2021 / 18:41, *.orange.pl

rzygać sie chce od ogladania Legii za michniewicza - oby wyleciał jak najszybciej.

odpowiedz
B - 22.09.2021 / 18:48, *.master.pl

@atmosferic: to idź rzygać gdzie indziej, ale nie tutaj . Ta strona wymaga trochę kultury o ile się orientujesz co to........

odpowiedz
Ackerman - 22.09.2021 / 18:48, *.chello.pl

@atmosferic:
jak ludzie nie mają ambicji to tak grają - dostali dobre kontrakty
to pieprzą w czapkę

odpowiedz
Zealley - 22.09.2021 / 18:40, *.chello.pl

dla przykładu Slavia Praha grał swój mecz pucharowy
i wygrąła 4-2 na wyjeździe ze Slovan Velvary (poniżej trzeciego poziomu)

odpowiedz
kędzior - 22.09.2021 / 18:36, *.vectranet.pl

Z każdym trzeba grać na poważnie.Co z tego ,że gracze mają większe umiejętności skoro muszą jeszcze dorównać w zaangażowaniu słabszej drużynie.Wiadomo,że to dla nich mecz roku,a Legia chce wygrać jak najmniejszym wysiłkiem ,drugim składem i zapomnieć

odpowiedz
Piotr Niedek - 22.09.2021 / 19:14, *.t-mobile.pl

@kędzior: Chciałem tylko zauważyć, że Ci co grają to rezerwowi i na pewno nie odpuszczają, bo chcą się pokazać z jak najlepszej strony trenerowi by ten postawił na nich w poważniejszym meczu. O zaangażowanie nie ma więc co się martwić, a jeśli nie potrafią zagrać lepiej to zwyczajnie są słabi, ale nie są minimalistami. Takie mamy rezerwy, poziom 2 ligi.

odpowiedz
Xov - 22.09.2021 / 18:29, *.t-mobile.pl

fiu fiu zmiany albo batki będą..

odpowiedz
Robin(L) - 22.09.2021 / 18:24, *.t-mobile.pl

Ciężko się to "widowisko" ogląda...
A druga połowa nie zapowiada się lepiej..
Ja rozumiem że to drugi czy trzeci skład ale są jakieś granice.

odpowiedz
Wawa - 22.09.2021 / 18:24, *.chello.pl

Holownia buchaaaaaa cha chaaa
Totalne drewno
Miszta takie bramki
To puszczą bramkarz w c klasie
I to w niedzielę po całonocnej imprezie
W remizie..

odpowiedz
SEBO(L) - 22.09.2021 / 18:12, *.centertel.pl

1:0 dla Wigier,"zaskoczenie"...

odpowiedz
Yeti - 22.09.2021 / 18:11, *.vectranet.pl

Ku.wa niezła kompromitacja się zanosi...

odpowiedz
Mariusz - 22.09.2021 / 18:03, *.orange.pl

Wiem że to tylko Wigry ale ten Celhaka mi się podoba umie jednym podaniem napędzić groźną akcję

odpowiedz
Yeti - 22.09.2021 / 18:00, *.vectranet.pl

Gra Kostorza to jest jakiś sabotaż ku.wa mać!

odpowiedz
kędzior - 22.09.2021 / 18:00, *.vectranet.pl

Trzeba przyznać,że miejscowi potrafią się zachować.Przecież nie mamy z nimi żadnej zgody,a żadnych bluzgów na Legię nie słychać.Miła odmiana w porównaniu z innymi stadionami

odpowiedz
C - 22.09.2021 / 19:27, *.net.pl

@kędzior: kiedyś przy meczu Świt nowy dwór vs Wigry było spotkanie Wigier i Legii na ubitej ziemi co było zaskoczeniem ale dzięki temu obie ekipy nabrały do siebie szacunku

odpowiedz
SEBO(L) - 22.09.2021 / 17:24, *.centertel.pl

Nie wiem,jak będzie ustawiona drużyna w tym składzie, ale oby obyło się bez kompromitujących kłopotów...

odpowiedz
Pusia - 22.09.2021 / 16:54, *.206.167

10 do zera trafiła Legia frajera!

odpowiedz
Raczej to my was - 22.09.2021 / 17:10, *.plus.pl

@Pusia:

odpowiedz
Tylko wigry - 22.09.2021 / 16:49, *.105.157

Żeby z wami nie pojechali, pilnujcie sie

odpowiedz
tylko jubilat 2 - 22.09.2021 / 17:10, *.centertel.pl

@Tylko wigry: Legia z wami pojedzie...

odpowiedz
Do boju sks - 22.09.2021 / 17:19, *.plus.pl

@Tylko wigry: oczywiście że damy radę

odpowiedz
Student_L - 22.09.2021 / 19:29, *..

@Do boju sks: daliście. 1:3 to nie wstyd.

odpowiedz
Michu - 22.09.2021 / 16:29, *.net.pl

Jakiś link do transmisji ktoś ma?

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 22.09.2021 / 17:05, *.centertel.pl

@Michu: http://strims.world/WigrySuwalkiLegiaWarszawa.php

odpowiedz
P(L)EBAN - 22.09.2021 / 16:25, *.tpnet.pl

Poproszę do spodu z nimi

odpowiedz
Michał - 22.09.2021 / 15:52, *.plus.pl

To po prostu musi być zwycięstwo i to bez gadania.Jazda z tymi Wigrami. Dawać panowie kiełbasy do góry i golimy. Pozdrawiam Was ludzie.

odpowiedz