Legia II - Unia. O piłkę walczy Inaki Astiz - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Legia II Warszawa 0-2 Unia Skierniewice

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 10. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała z Unią Skierniewice 0-2. Do przerwy legioniści remisowali bezbramkowo. Mecz oglądali trener Czesław Michniewicz wraz ze sztabem, prezes Dariusz Mioduski i kilku piłkarzy pierwszej drużyny.

Fotoreportaż z meczu - 37 zdjęć Woytka

W 6. minucie po strzale z rzutu wolnego piłkę na poprzeczkę sparował Maciej Kikolski. W odpowiedzi groźnie uderzał Arkadiusz Ciach, ale piłkę odbił bramkarz Unii. Później oba zespoły miały swoje sytuacje, ale to Unia zdobyła bramki. Obie padły po przerwie, a zdobył je Piotr Kłąb.

Kolejne spotkanie Legia rozegra na wyjeździe 2 października, a jej przeciwnikiem będzie Polonia.

III liga: Legia II Warszawa 0-2 (0-0) Unia Skierniewice
0-1 - 59' Piotr Kłąb
0-2 - 66' Piotr Kłąb

Legia II: 1. Maciej Kikolski – 3. Inaki Astiz, 18. Karol Noiszewski, 16. Patryk Konik (67' 26. Jehor Macenko) – 17. Nikodem Niski (60' 7. Dawid Dzięgielwski), 6. Jakub Kisiel, 4. Bartłomiej Ciepiela (74' 8. Patryk Pierzak), 11. Tomasz Nawotka – 20. Szymon Włodarczyk (60' 21. Kacper Skwierczyński), 9. Arkadiusz Ciach (67' 24. Wiktor Kamiński), 2. Kacper Kostorz

żółte kartki: Konik - Wilanowski