fot. Woytek / Legionisci.com

Wyniki 9. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Za nami mecze 9. kolejki Ekstraklasy. W sobotni wieczór po bardzo emocjonującym meczu Legia Warszawa przegrała z Rakowem Częstochowa 2-3. W piątek liderujący w tabeli Lech doznał pierwszej porażki w sezonie - w Białymstoku lepsza okazała się Jagiellonia. Niedziela stała pod znakiem pierwszej wygranej Termaliki po powrocie do Ekstraklasy. Z kolei w najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Wisła Kraków uległa Pogoni. Na zakończenie kolejki padło aż 6 bramek - Cracovia wygrała 4-2 na wyjeździe z Piastem.

9. kolejka:
Górnik Łęczna 0-4 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 1-0 Lech Poznań
Stal Mielec 1-0 Radomiak Radom
Warta Poznań 0-2 Zagłębie Lubin
Legia Warszawa 2-3 Raków Częstochowa
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław 3-1 Wisła Płock
Wisła Kraków 0-1 Pogoń Szczecin
Piast Gliwice 2-4 Cracovia

Aktualna tabela Ekstraklasy
Wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
Yeti - 27.09.2021 / 23:12, *.vectranet.pl

Powoli Legia robi się pośmiewiskiem ekstraklapy tak jak to było w zeszłym sezonie z łachem.

odpowiedz
Wolfik - 28.09.2021 / 14:11, *.mm.pl

@Yeti: Dlatego ciągle powtarzam - patrzmy w pierwszej kolejności na siebie.

odpowiedz
Rambo - 26.09.2021 / 20:15, *.centertel.pl

Do Redakcji.

Droga Redakcjo czy moglibyście wyciągnąć statystyki ile rzutów karnych od początku zeszłego sezonu było podyktowanych przeciwko Legii, a ile dla nas? Z podziałem liga/wszystkie rozgrywki. Myślę, że różnica to jakiś ewenement na skalę światową, wièc to mógłby być ciekawy artykùł. W lidze z reguły jesteśmy drużyną dominującą, więc to my powinniśmy mieć więcej rzutów karnych. Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam.

odpowiedz
Wiem co mówię - 27.09.2021 / 21:18, *.chello.pl

@Rambo: i co jeszcze? Co za roszczeniowe pokolenie......

odpowiedz
Oj niedobrze - 26.09.2021 / 20:02, *.tpnet.pl

Niedobrze , Śląsk wygrał . Wisła Płock jest jednak cienka , myślałem że wywiozą remis z Wrocławia , a oni słabo . No to doszło do grupowej ucieczki ... Z Lechią trzy punkty być powinny - nie ma innej obcji .

odpowiedz
April - 26.09.2021 / 05:49, *.plus.pl

No fakt, Miszta jest slabiutki, a Legia zawsze bramkarzy miała na wysokim poziomie

odpowiedz
Hmm - 26.09.2021 / 16:54, *.tpnet.pl

@April: Może się weźmie w garść i będzie dobrze grał ? Znane są takie przypadki w historii : najpierw ktoś słabo zaczynał , a potem tak zaczął trenować że stał się bardzo dobry . Jemu chyba trochę psychika nie zafunkcjonowała , zabrakło mu pewności siebie . No , zobaczymy . Nie powinno się skreślać chłopaka , bo najlepsi też czasem się ''spalali''na początku . Niech weźmie się w garść i trenuje , ma szansę się rozwinąć bo ma możliwości .

odpowiedz
Piotr Niedek - 25.09.2021 / 22:52, *.t-mobile.pl

Gdzie te czasy że goście przyjeżdżali na Ł3 i srali ze strachu w majty przed wysoką porażką? To była kiedyś twierdza nie do zdobycia. Już nikt się Legii nie boi nawet amatorzy z Suwałk. Teraz to każdy będzie nas dymał, wszyscy już widzą słabości Legii. Michniewicz out i to natychmiast!

odpowiedz
Robert - 25.09.2021 / 22:48, *.chello.pl

Miszta to jest okregówka ,przestraszony jak panienka taki bez jaj .Tobiasz siedzi a ręcznik na bramce

odpowiedz
Luk1916 - 25.09.2021 / 22:22, *.tpnet.pl

Miszta kolejny mecz zaje...l dzisiaj 2 bramki jego za słaby na legie Tobiasz jest lepszy

odpowiedz
Memek19 - 25.09.2021 / 22:31, *.t-mobile.pl

@Luk1916 : a Ty jeszcze nie nauczyłeś się że Legia piszę się z Wielkiej litery

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 18:12, *.mm.pl

Trochę nie na temat, ale pozwolę sobie napisac. Dziś zmarł wieloletni piłkarz bytomskich Szombierek Zenon Lissek (58 lat). Z racji zamieszkania często dane mi było ogladac Go w akcji. Kojarzycie Koledzy tego piłkarza? Moim zdaniem jeden z lepszych rozgrywajacych przełomu lat 80/90. Młodo odszedł...

odpowiedz
Po(L)ubiony - 26.09.2021 / 20:32, *.aster.pl

@Wolfik: Akurat Lisska nie kojarzę. Za to z Szombierek pamiętam, śp. Stanisława Grzywaczewskiego, piłkarza o bajecznej technice. Szkoda ich obu...

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 25.09.2021 / 16:21, *.plus.pl

Jaka to niespodzianka? To było do przewidzenia przecież Amica zawsze była i jest nadal himeryczna drużyna zawsze w czołówce i nic więcej a Lech to gra w 2 lidze we Wronkach na stadionie Amiki.

odpowiedz
Się. A - 25.09.2021 / 15:50, *.18.56

Widzę że każdy no może prawie każdy jara się amicami czy jak im tam to jest strona LEGII a nie jakichś ziemniakow

odpowiedz
Ślifka f kompot - 25.09.2021 / 16:22, *.plus.pl

@Się. A: dokładnie nie robić reklamy kuchenkom :)

odpowiedz
dejne3 - 25.09.2021 / 07:16, *.vectranet.pl

Ajuz takie ochy i achy niekoronowany majster z Wronek,poległ w dniu wczorajszym ,a tak już pieli z zachwytu co to za drużyna, w Wołominie przypomnienia nie ma takiego tworu Lech ,gra na licencji Amiki którą odkupił ,kiedy ci zawieszali działalność,Lech grał w 1 lidze

odpowiedz
K(L)AKIER - 25.09.2021 / 09:05, *.inetia.pl

@dejne3 : prawda to prawda

odpowiedz
Rytm - 25.09.2021 / 09:21, *.centertel.pl

@dejne3 : jak co roku pompują balonik.

odpowiedz
Gość - 25.09.2021 / 07:15, *.plus.pl

Jaka niespodzianka.
To było doprzewidzenia.
Amica(Lech) nie będzie z każdym wygrywać.

odpowiedz
Tommybielany - 25.09.2021 / 12:20, *.tpnet.pl

@Gość: Wystarczy ze w Poznaniu trochę presji się pojawi,napompują ich media i zaraz gen przegrywów się aktywuje:)

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 25.09.2021 / 16:25, *.plus.pl

@Tommybielany: szkoda że ich tyłu gra w naszej kadrze narodowej bo ten gen przegrywow się chyba tam też się przenosi.

odpowiedz
wqurwiony po meczu z Cracovią w PP, który był ustawiony i oddany za punkty w lidze - 25.09.2021 / 01:03, *.cyfrowypolsat.pl

Nie podniecajcie się tą Jagiellonią, gdyż od lat dzielą się punktami z Lechem tak samo jak obie ekipy to robią z Cracovią, Białystok jeszcze się dzieli ze Śląskiem i Lechią, pralnia pieniędzy

odpowiedz
Wojtek86 - 25.09.2021 / 00:41, *.chello.pl

Czyżby zabrakło węgla do rozpędzonej lokomotywy :D

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 00:39, *.mm.pl

Imaz do spółki z Salomonem uratowali rzyć Mamrotowi. Pewnie nie na długo, ale dla nas dobrze. Mecz z Rakowem - bądź co bądź w tym sezonie również wysoko mierzącym, trzeba po prostu wygrac by myślec realnie o obronie MP.

odpowiedz
Gienek - 25.09.2021 / 00:11, *.play-internet.pl

Łach zaliczył pierwsze baty. W Posraniu ból dooopy.

odpowiedz
Said - 25.09.2021 / 23:12, *.iol.ie

@Gienek: 0:1 to są baty według Ciebie :)

odpowiedz
xvc - 25.09.2021 / 00:09, *.mm.pl

wygląda na to że Raków liderem wkrótce...

odpowiedz
Gienek - 25.09.2021 / 00:26, *.play-internet.pl

@xvc: Liderem czego? Gry w bierki?

odpowiedz
(L) eon - 25.09.2021 / 00:09, *.inetia.pl

Jak mówił Pawlak, mniej więcej - a taki był ładny ! Amerykański!
A łach poległ , bo był pyrowski i nieopatrznie przejechał do tego linię Bugu :)
Wjechał w strefę , albo był blisko no i mleko się wylało.
Początek marszu w dół tabeli.

odpowiedz
Jaro - 24.09.2021 / 23:09, *.autocom.pl

A tak ładnie grali szkoda...

odpowiedz
ludek - 24.09.2021 / 23:03, *.com.pl

I co?tak jak pisałem że Leszek dostanie zadyszki jak co roku,teraz jeszcze 2 razy w dupsko i amikorz jest w środku tabeli,tam gdzie jego miejsce

odpowiedz
Hiszpan - 24.09.2021 / 22:56, *.telnaptelecom.pl

Wronki dziś w żałobie.

odpowiedz
filand - 24.09.2021 / 22:35, *.t-mobile.pl

Dla kogo niespodzianka? Chyba dla Moderatora,który kradnie cudze komentarze..

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 24.09.2021 / 13:00, *.com.pl

Dzisiaj amica dostaje bęcki od Jagieloni,potwierdzone info ,można obstawiać a co do Legi to jestem spokojny o wynik,fajna ekipa się u nas robi ,dawno nie widziałem u nas takiego pozytywnego klimatu wśród piłkarzy a to już połowa sukcesu

odpowiedz
Kamień - 24.09.2021 / 17:56, *.chello.pl

@Wolska dla Wolaków : Najpierw naucz się pisać po Polsku, bo aż oczy bolą

odpowiedz
Gclw - 24.09.2021 / 22:38, *.play-internet.pl

@Kamień: drwisz z kolegi po szalu, a sam błędy robisz...

odpowiedz
Wolska dla Wolaków - 24.09.2021 / 22:50, *.com.pl

@Kamień:walić błędy,jestem wczorajszy i dzisiejszy, chciałem tylko żebyście sobie zarobili u buka,mam nadzieje że ktoś mnie posłuchał i postawił na jagę bo ja ładny hajs przytuliłem ,pozdrawiam

odpowiedz
Kamień - 25.09.2021 / 06:59, *.chello.pl

@Gclw: nie drwię. Nigdy nie byłem humanistą, ale po prostu wk... mnie jak kibic Legii nie potrafi dopisać drugiej literki "i"

odpowiedz
Felek - 24.09.2021 / 11:15, *.netfala.pl

Liczy się tylko wygrana Legii. Nieważny styl, ale muszą być 3 punkty.

odpowiedz
Elquatro - 24.09.2021 / 11:38, *.chello.pl

@Felek: coś w tym jest

odpowiedz
TVP - 24.09.2021 / 10:26, *.chello.pl

Nie napisaliście przy meczu Legia Raków ze będzie transmisja na tvp!!!!!!!

odpowiedz
:o) - 24.09.2021 / 10:46, *.chello.pl

@TVP: Tego nikt nie ogląda...

odpowiedz
B - 24.09.2021 / 22:33, *.master.pl

@:o): A TVN nie transmituje ??? Oni tylko mieszają

odpowiedz
Leśny Dziadek - 24.09.2021 / 22:38, *.centertel.pl

@TVP: TVP Sport

odpowiedz
zp - 25.09.2021 / 04:07, *.chello.pl

@Wolfik: być Bolesławem bezcenne. A nie nauczyli ze, prawda leży zawsze po środku ? Nie będę pozdrawiał myślących, bo komentarz sam ich pozdrawia ale Tobie zalecam tą gimnastykę intelektualną ;)

odpowiedz
Adam - 25.09.2021 / 09:43, *.play-internet.pl

@zp: To jakieś nowe kretyńskie określenie w stylu 'lewaka' i 'prawiczka'?

odpowiedz