Filip Mladenović - fot. Woytek / Legionisci.com

50. mecz Mladenovicia w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Mecz z Rakowem będzie dla Filipa Mladenovicia 50. w barwach Legii Warszawa. Debiut Serba przypadł na wygraną potyczkę z GKS Bełchatów w Pucharze Polski w sierpniu ubiegłego roku. W ekstraklasie zagra 33. raz jako legionista, ponadto w swoim dorobku ma 13 występów europejskich pucharach, 3 mecze w PP i jedno spotkanie o Superpuchar. Mladenović wywalczył również jedno mistrzostwo Polski z Legią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Afro - 27.09.2021 / 19:40, *.plus.pl

KUCHY KING!!!

odpowiedz
Majki - 27.09.2021 / 13:32, *.telnaptelecom.pl

Niestety marny występ

odpowiedz
bronek49 - 26.09.2021 / 18:00, *.chello.pl

mladenowic jak tak masz grać to 50 meczów w Legii już wystarczy czas pożegnać ciebie w zimie

odpowiedz
OM - 26.09.2021 / 13:53, *.stansat.pl

I chwilowo wystarczy. Legia II i brak premii może go nauczy. Nie to wypad z klubu.

odpowiedz
Arek - 26.09.2021 / 13:08, *.tpnet.pl

Może czas na Ribeiro.

odpowiedz
Rufus - 26.09.2021 / 09:37, *.plus.pl

Ani w ataku ani obrona, nic nie gra, dno

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 00:39, *.telnaptelecom.pl

Ten sezon to porażka.

odpowiedz
Szyszko - 25.09.2021 / 23:46, *.plus.pl

Pan gwiazda. Real czeka..

odpowiedz
Kibic - 25.09.2021 / 22:45, *.tpnet.pl

Mam nadzieję, że to był ostatni jego mecz w Legii. Czas na Portugalczyka, może nie będzie taki wkurzający jak Serb?

odpowiedz
Marcos - 25.09.2021 / 22:10, *.com.pl

Jak mu się nie chce to niech odpocznie.

odpowiedz
majusL@legionista.com - 25.09.2021 / 22:08, *.214.250

oby juz nigdy nie zagral. won do rezerw i out !!!

odpowiedz
0-711 - 25.09.2021 / 21:55, *.plus.pl

Oby ostatni!!!

odpowiedz
Pusia - 25.09.2021 / 21:55, *.vectranet.pl

Kolejny beznadziejny mecz

odpowiedz
(L)egia - 25.09.2021 / 21:54, *.28.45

Fujara. Najbardziej wkurzający piłkarz.

odpowiedz
Robert Szenfeld - 25.09.2021 / 21:50, *.centertel.pl

i wystarczy ... z rakowem najgorszy na boisku ... drewno i machanie łapami .

odpowiedz