fot. Woytek / Legionisci.com

Darmowy bilet od karneciarza na mecz z Rakowem!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice posiadający karnet na sezon 2021/22 mogą bezpłatnie nabyć bilet na mecz z Rakowem dla jednej osoby na tę samą trybunę, na którą sami mają abonament. Zachęcamy do zakupu biletów w systemie, aby frekwencja na sobotnim meczu była jak najwyższa! Przypomnijmy, że kibice z Częstochowy do Warszawy przyjadą pociągiem specjalnym.

Jak można skorzystać ze wspomnianej promocji, o której klub jak dotąd nie poinformował?

Po zalogowaniu do systemu biletowego na swoje konto, należy wybrać "Kup bilet na Raków", następnie wybrać miejsce na trybunie, na którą mamy karnet oraz podać dane osoby, dla której kupujemy bilet (np. PESEL). Po przejściu do "Koszyka" należy wybrać "Użyj voucher", a następnie "Użyj kodu rabatowego" (Zniżka -100% Żyleta) i dokończyć transakcję.

Promocja dotyczy wszystkich kibiców, nie tylko tych, którzy nie byli na stadionie przy Łazienkowskiej 3 w ostatnich kilku latach. Mecz Legia - Raków rozegrany zostanie w najbliższą sobotę, 25 września o godzinie 20:00. Wszyscy na Legię!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (27)

+dodaj komentarz
Fryzjer 1916 - 21.09.2021 / 22:22, *.centertel.pl

Próbuje nabić na Wschodnią i nie działa...

odpowiedz
Teddy - 21.09.2021 / 22:09, *.inetia.pl

To ta promocja Plus 500, także nic nowego. Kto wykorzystał to już nie ma vouchera.

odpowiedz
Cyniek - 21.09.2021 / 21:23, *.play-internet.pl

A ja proponuję komu mogę ten darmowy bilet i co a to niema ktoś czasu a to nie może ludzie wystarczy trochę słabszych meczów i już z wielkich kibiców robią się pikniki ale później będą pierwsi się pchać i mieć pretensje że klub robi jakieś przywileje

odpowiedz
p - 21.09.2021 / 21:42, *.aster.pl

@Cyniek : mozesz zaproponowac mnie ;)

odpowiedz
adekmiszcz007 - 22.09.2021 / 10:05, *.t-mobile.pl

@Cyniek : ja też z chęcią przyjmę jakby ktoś miał możliwość będę wdzięczny adekmiszcz007@wp.pl

odpowiedz
Hiszpan - 21.09.2021 / 19:38, *.telnaptelecom.pl

Nie działa znowu zwalili. Wywalić ta Dyrektorkę od promocji.


odpowiedz
Rafciuuu - 21.09.2021 / 19:10, *.centertel.pl

Wszystko dziala !!! Fajna opcja

odpowiedz
NIE DZIAŁA! - 21.09.2021 / 16:35, *.tpnet.pl

Nie działa opcja voucher na znizke -100%!!

Dajcie info do klubu by ogarneli ten system z naprawa do skorzystania z vouchera!!

odpowiedz
Kibic L - 21.09.2021 / 14:56, *.t-mobile.pl

Czy to ta sama darmowa wejściowkau, która była od sponsora 500plus? Bo wykorzystałem taką na mecz z Termalica (bilet kupiłem ale przełożyli) i teraz nic nie mam na koncie.

odpowiedz
Mat - 21.09.2021 / 14:22, *.com.pl

Nie działa, jak klikam "Użyj voucher" wyskakuje Voucher o takim numerze nie istnieje

odpowiedz
Wariat - 21.09.2021 / 14:34, *.chello.pl

@Mat: musisz zadzwonić do tego gościa co niżej napisał numer, to ten karneciarz który udostępnia...

odpowiedz
Pw - 21.09.2021 / 13:54, *.play-internet.pl

A czy osoba, której kupię bilet musi mieć kartę kibica?

odpowiedz
Prawda - 21.09.2021 / 14:36, *.chello.pl

@Pw: Musi to na Rusi, w Polsce jak kto chce

odpowiedz
PW - 21.09.2021 / 16:24, *.jmdi.pl

@Prawda:
No fajnie, że masz w życiu czas i energię na takie komentarzyki. Fajne to i śmieszne co nie. Bardzo pomogłeś, dzięki za info.

odpowiedz
mdem - 21.09.2021 / 21:46, *.autocom.pl

@Pw: Tak, ta osoba musi mieć ważną kartę kibica.

odpowiedz
(L) - 21.09.2021 / 13:45, *..

do kiedy jest możliwość przypisania vouchera?

odpowiedz
olew - 21.09.2021 / 12:59, *.vectranet.pl

dobre to, coraz lepszy ten nasz klub, LEGIA to POTĘGA !

odpowiedz
Maciek - 21.09.2021 / 12:20, *.centertel.pl

Udostępnię karnet na mecz z rakowem 502417035

odpowiedz
Saabastian - 21.09.2021 / 12:06, *.chello.pl

Dla mnie bomba!

odpowiedz
Daniel - 21.09.2021 / 11:38, *.centertel.pl

A skąd redakcja o tym wie?

odpowiedz
Jeleń - 21.09.2021 / 12:11, *.chello.pl

@Daniel: od prezesa

odpowiedz
Sebastian - 21.09.2021 / 11:35, *.orange.pl

Działa wam ta zniżka?
Próbuję kupić dla znajomego, natomiast nie mam opcji wybrania rabatu -100%

odpowiedz
Ona - 21.09.2021 / 12:03, *.centertel.pl

@Sebastian: działa działa ja wczoraj tak 3 miejsca zrobiłam. Ważne , jeżeli macie dziecko i karnet na nie, piszcie maila do pok. Musicie tylko podać PESEL osoby na którą voucher będzie wykorzystany. Bo niestety konto dziecka nie jest podpięte pod dorosłych i nic nie widać. Przynajmniej na naszym przypadku.

odpowiedz
(o: - 21.09.2021 / 12:12, *.chello.pl

@Sebastian: lepiej kup znajomej...

odpowiedz
Brat - 21.09.2021 / 11:25, *.chello.pl

Zniżka jest tylko na Żylete? Jak mam karnet na trybunę Deyny to nie mogę odebrać biletu?

odpowiedz
.... - 21.09.2021 / 11:28, *.vectranet.pl

@Brat: Umiesz czytać ?? Jasno jest napisane, że na tą samą trybunę co posiadasz karnet

odpowiedz