Stanisław Ługowski

Żeglarstwo

Wyniki legionistów w międzynarodowych MP kl. Optimist

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach, na wodach Zalewu Kamieńskiego w Dziwnowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski PSKO w klasie Optimist, w których startowali zawodnicy sekcji żeglarskiej Legii. W zawodach wzięło łącznie udział 340 zawodników z Czech, Danii, Szwecji, Niemiec, Rosji i Polski. Najwyżej sklasyfikowanym legionistą był Stanisław Ługowski, który ukończył rywalizację na miejscu 51., a po pierwszym dniu zawodów (i pięciu wyścigach) był w ścisłej czołówce (miejsca 4, 7, 9, 9, 8 podczas wyścigów pierwszego dnia).

Dalsze lokaty zajęli: 71. Antoni Brzozowski, 79. Zofia Brdulak, 83. Jan Muszyński oraz Wojciech Henryk Komenda, Juliusz Bartczak, Paweł Włodarczyk i Pola Wdowiak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.