fot. Hagi

Bilety na mecze Legii w Lidze Europy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Ruszyła sprzedaż biletów na mecze fazy grupowej Ligi Europy UEFA z Leicester City, SSC Napoli i Spartakiem Moskwa. Sprzedaż biletów jest dostępna wyłącznie dla osób zaszczepionych (z wyjątkiem dzieci do 12. roku życia).

Mecze Legii w LE:
30.09. godz. 18:45 Legia Warszawa - Leicester City
04.11. godz. 18:45 Legia Warszawa - SSC Napoli
09.12. godz. 18:45 Legia Warszawa - Spartak Moskwa

Kasy przy ul. Łazienkowskiej 3 są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, w niedziele w godz. 10:00-16:00. W dniu meczu kasy będą od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Cennik biletów na Ligę Europy

Schemat stadionu

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (28)

+dodaj komentarz
Szaman81 - 23.09.2021 / 13:03, *.futuro.pl

Mam 2 bilety na Żyletę. Chętnie zamienię je na 2 bilety na wschodnią.

szaman81@interia.pl

odpowiedz
SKEOTRY 223-225 - 22.09.2021 / 15:47, *.orange.pl

Sektory 223-225 czemu sa wyłączone ze sprzedaży? Nie mozna bylo kupić na nich pakietu na 3 mecze oraz teraz pojedynczego, na meczu zawsze potem sa tam kibice? O co chodzi?

odpowiedz
Rafa(L) - 22.09.2021 / 11:31, *.play-internet.pl

Qwa. Na meczu z Łęczną Staruch dobrze mówił że w sobotę dupy połowa nie ruszyła a na Angoli to rzucili się jak po swierze bułki. Teraz czekać tylko aż dadzą jakieś resztki biletów

odpowiedz
Marcel - 22.09.2021 / 12:13, *.t-mobile.pl

@Rafa(L) : Przecież zawsze tak jest, więc mnie to akurat nie dziwi. P.S. Pisze się "swieże", a nie "świerze" :D

odpowiedz
Ona - 22.09.2021 / 20:51, *.centertel.pl

@Rafa(L) : niestety Rafa...mam to samo...klub źle to rozegrał...okej... zrobili pakiety dla karneciarzy... rozumiem...ale powinni też dać możliwość na pojedyncze mecze dla karneciarzy...a dali kupić pakiety jakimś cześkom , którzy z Legią mają tyle wspólnego co ja z baletem. Pójdą na mecz i jak lester czy napolka pojedzie Legię to będą pier........i tyle z ich kibicowania......co zrobić...

odpowiedz
Szczota - 22.09.2021 / 08:23, *.plus.pl

Już mie ma biletów!? Jak to?! I co? Maciora i LCD?

odpowiedz
Edek - 22.09.2021 / 07:31, *.virginm.net

Ludzie nikt tego nie sprawdza na bramce...zaznaczasz ze jestes zaszczepiony kupujac bilet i tyle..

odpowiedz
Stop segregacji! - 22.09.2021 / 09:16, *.centertel.pl

@Edek: chodzi o fakt, że takie informacje podaje klub, Legia ma łączyć ludzi czy dzielić? Czyj to pomysl Pana Mioduskiego? Chciałbym żeby ktoś się już tym zajął póki nie jest za późno i inne kluby tego wspaniałego pomysłu nie podłapały!

odpowiedz
Kojak - 22.09.2021 / 10:35, *.chello.pl

@Stop segregacji!: segregacja na odpowiedzialnych i nieodpowiedzialnych szurów.

odpowiedz
Stop segregacji! - 22.09.2021 / 14:31, *.centertel.pl

@Kojak: Telewizja już Ci mózg wyprała, czy jeszcze potrafisz myśleć sam?

odpowiedz
Kojak - 22.09.2021 / 15:13, *.chello.pl

@Stop segregacji!: czapeczkę z foli przyodziej :)

odpowiedz
Radol - 21.09.2021 / 20:20, *.orange.pl

A ja się nie zaszczepiłem i nie zaszczepie, czyli pan Mioduski łamie prawo, bo jestem według niego gorszy, ciekawe ile kasy za taką segregacje dostanie??? Widać jak mu zależy na kibicach, żeby stadion zawsze był pełny!

odpowiedz
olew - 21.09.2021 / 22:04, *.vectranet.pl

@Radol: czyli jesteś napoleonem !

odpowiedz
Antyberg - 21.09.2021 / 20:08, *.orange.pl

Przepraszam, a kto ma taki przywilej,że nie łamiąc konstytucji może sprawdzać takie rzeczy???

odpowiedz
eee - 21.09.2021 / 18:48, *.chello.pl

Co to znaczy sprzedaż dla zaszczepionych? PESEL już nie wystarczy? Może jeszcze wyniki badania kału i moczu trzeba dostarczyć? A może wstęp tylko dla tych co przyjęli witaminę C? Ha ha, żenada w co bawi się nasz klub! Może kudłaty niech oznajmi kibicom jakie medykamenty przyjmuje?! Co w ogóle obchodzą kogoś czyjeś preparaty, które zażywa? Prawo do prywatności i tajemnica lekarska nie obowiązuje?

odpowiedz
L - 21.09.2021 / 19:04, *.tpnet.pl

@eee: Byłeś w ogóle na meczu po pandemii, że zadajesz tak głupie pytania?

odpowiedz
Stop segregacji - 21.09.2021 / 19:17, *.aster.pl

@L: Byl czy nie, ma racje w 100%, bo to kwestia czasu az partyjka ktorej nawet nie wybralo przeszlo 50% obywateli wymysli że obowiązują tzw paszpory covidowe i KAŻDY ma prawo w nie zaglądać, zniesie tajemnice lekarską i co wtedy powiesz? Przecież co sie dzieje obecnie to farsa. Zrobia konferencje prasowa i powiedza ze od jutra obowiazuje to czy to i społęczeństwo to posłusznie łyka tj zamkniecie cmentarzy na 1.11 ub.roku.

odpowiedz
Lekarz - 22.09.2021 / 07:28, *.virginm.net

@Stop segregacji: co ma tajemnica lekarska do szczepienia...? Ona dotyczy choroby pacjenta

odpowiedz
Stop segregacji - 21.09.2021 / 18:20, *.aster.pl

A niby jak klub będzie respektował to czy ktoś jest zaszczepiony podczas sprzedaży czy wpuszczania na stadion? Będzie łamana tajemnica lekarska? Przecież to sprzeczne z obowiązującym prawem o ile mi wiadomo... Dopiero co wprowadzano RODO aby jeszcze bardziej chronić dane, a tymczasem zaczyna się ograniczać sprzedaż biletów i wstęp na obiekt na podstawie coraz bardziej intymnych i poufnych danych... Kupy się to nie trzyma.

odpowiedz
Porucznik - 21.09.2021 / 19:50, *.plus.pl

@Stop segregacji: To wyjdzie na bramce przy wchodzeniu. Jak masz chipa to bramka zapali się na zielono, jak nie, albo nie aktualny, to na czerwono.

odpowiedz
pytajacy - 21.09.2021 / 16:30, *.tpnet.pl

Jezeli w internecie nie ma dostepnych biletow, w takim wypadku nie da się ich nabyć? Czy jest pewna pula w kasie przy łazienkowskiej 3?

odpowiedz
Cyniek - 21.09.2021 / 20:56, *.play-internet.pl

@pytajacy: są dostępne w necie właśnie kupiłem

odpowiedz
diss - 21.09.2021 / 16:19, *.tpnet.pl

Sprzedaż biletów jest dostępna wyłącznie dla osób zaszczepionych?
Serio? Przeciez polowa stadionu miałabyć normalnie?
jestem rozczarowany.

odpowiedz
Pawełek - 21.09.2021 / 16:32, *.netfala.pl

@diss: A ja myślałem, że będzie tylko 25% stadionu. Będzie niebezpiecznie blisko do innych potencjalnych zarazicieli.

odpowiedz
sksksk - 21.09.2021 / 16:34, *.inetia.pl

@diss: Skoro nie wiesz jak to działa w praktyce to faktycznie lepiej nie przychodź, bo to oznacza że ostatni raz na Ł3 byłeś chyba na meczu z borussią. :)

odpowiedz
diss - 21.09.2021 / 16:44, *.tpnet.pl

@sksksk: ale Ty bystry jesteś, geniuszu nie przyjdę po biletu w ogóle nie jestem w stanie kupić.

odpowiedz
sksksk - 21.09.2021 / 16:52, *.inetia.pl

@diss: płakać nie będziemy

odpowiedz
206 - 21.09.2021 / 17:59, *.t-mobile.pl

@diss: Zgadzam się z Pawełkiem. Wolę i Ochotę mam żeby Polacy przychodzili.

odpowiedz