Mateusz Wieteska i Kacper Skwierczyński - fot. Woytek / Legionisci.com

Trening

Powrót Martinsa i Johanssona. Luquinhas nie trenuje

Woytek, źródło: Legionisci.com

W drugiej połowie września piłkarze Legii nie mają czasu na odpoczynek. Ci, którzy nie znaleźli się w kadrze na mecz z Wigrami trenowali w środę w LTC. Dziś rozpoczęły się bezpośrednie przygotowania do sobotniego meczu z Rakowem. Na pełnych obrotach ćwiczyli Andre Martins i Mattias Johansson. Szwed w ostatnich dniach odczuwał ból w w udzie po meczu ze Spartakiem, a Portugalczyk z powodu urazu opuścił trzy ostatnie spotkania.

Z urazem walczy natomiast Luquinhas. Brazylijczyk nie trenował w ostatnich dniach, ponieważ ma problemy z lewym udem i pracuje z fizjoterapeutami.

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

W czwartek na boisku stawiło się 21 zawodników. Lirim Kastrati jedynie biegał przez 20 minut wokół boiska, a pozostali ćwiczyli przez 90 minut. W budynku na regeneracji zostali Joel Abu Hanna, Lindsay Rose, Ihor Charatin, Kacper Skibicki, Kacper Kostorz i Rafael Lopes, czyli ci, którzy w środę grali w dłuższym wymiarze czasowym. Ponadto nieobecny był Artur Boruc. Z trenerami bramkarzy oprócz Cezarego Miszty i Kacpra Tobiasza ćwiczył Maciej Kikolski.

Po rozgrzewce Czesław Michniewicz skupił się na defensywie, którą tworzył blok Artur Jędrzejczyk, Mateusz Wieteska, Maik Nawrocki i Filip Mladenović. Trener uczulał zawodników na co muszą zwrócić uwagę w sobotę. Następnie zawodnicy doskonalili akcje ofensywne. - W tym miejscu jest silnik samochodu. Tu wszystko musi być idealnie. Liczy się dobre i szybkie przyjęcie - komentował Michniewicz, wskazując na środkową część boiska.

W piątek legioniści będą trenowali o godzinie 18 - zajęcia będą zamknięte dla mediów. W sobotę o godzinie 20:00 na stadionie przy Łazienkowskiej 3 podejmą zdobywcę Pucharu i Superpucharu Polski, Raków Częstochowa. Są więc do wyrównania pewne rachunki, tym bardziej zachęcamy wszystkich do wspierania Legii z trybun!

Fotoreportaż z treningu - 20 zdjęć Woytka

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.