Squash

Medale legionistów na Mistrzostwach Śląska Juniorów

Zawodnicy sekcji squasha Legii udanie rozpoczęli nowy sezon - legioniści zdobyli kilka medali podczas Indywidualnych Mistrzostw Śląska Juniorów, które odbyły się w Świerklańcu. W kat. U-13, srebrny medal zdobyła Ewa Kozłowska. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców, triumfował Mateusz Lohmann, a srebrny medal zdobył Tymon Pawluk.

W kategorii do lat 15 zwyciężył Szymon Lohmann, który dzień wcześniej stanął na podium (zdobywając brązowy medal) ogólnopolskiego seniorskiego turnieju B+. Brąz w kat. U-15 wywalczył Mateusz Lohmann. Siódme miejsce w tej kategorii wiekowej zajął Tymon Pawluk. Srebrny medal w rywalizacji do lat 17 zdobył Michał Sienkiewicz. Z kolei Igor Anisiewicz, wracający po dłuższej przerwie, w tej samej kategorii wiekowej był dziewiąty.

Miejsce czwarte w U-13 zajął Dawid Święch, a siódme - Filip Zasadzki. Antoni Kozłowski był siódmy w kat. U-11.

W turnieju B+ w Anoya Squash, Jan Szcześniak zajął drugie miejsce, a Antoni Jakubiec był czwarty.