Luquinhas - fot. Woytek / Legionisci.com

25. urodziny Luquinhasa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj 25. urodziny świętuje Lucas Lima Linhares, czyli po prostu Luquinhas. Brazylijczyk trafił na Łazienkowską dwa lata temu z portugalskiego CD Aves i niemal z miejsca stał się wiodącą postacią w drużynie. Dotychczas rozegrał 95 meczów w Legii i zdobył 11 bramek. Dwukrotnie świętował mistrzostwo Polski z naszym klubem.

Z okazji urodzin życzymy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią Warszawa. Sto lat "Luqui"!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Gp - 29.09.2021 / 18:40, *.chello.pl

Moim zdaniem jesteś jednym z najlepszych grajków w Legii trzymaj tak dalej szacun

odpowiedz
WL - 28.09.2021 / 18:37, *.tpnet.pl

Zdrowia i lepszych strzalow aby z nich padaly gole ! Powodzenia !!!

odpowiedz
matus007 - 28.09.2021 / 17:40, *.play-internet.pl

100 LAT, zdrowia

odpowiedz
Szpilordzik - 28.09.2021 / 01:29, *.t-mobile.pl

Młodziej od niego wygladam a 25.09 obchodzilem 35urodziny; -) dla Luqiego to zdrowia i bez kontuzji bo póki co to go kosza jak trawę. I dużo pozytywnych chwil z Legia! !! Pzdr z Brzegu opolskiego

odpowiedz
globroter KK - 28.09.2021 / 12:11, *.vectranet.pl

@Szpilordzik: W internecie można znaleźć jego zdjęcia sprzed 3-4 lat bez brody i wygląda na nich jak dziecko.Zarost bardzo postarza każdego.Wszystkiego najlepszego Lucas!:)

odpowiedz
majke(L) - 29.09.2021 / 16:06, *.tpnet.pl

@Szpilordzik: chwalisz się czy żalisz?))pozdro

odpowiedz
AdamJ - 28.09.2021 / 00:08, *.chello.pl

100 lat!
To najlepszy piłkarz naszej drużyny.

odpowiedz
Rytm - 28.09.2021 / 08:50, *.atman.pl

@AdamJ:
Szkoda tylko, że jest taki "miękki" w starciach z rywalami i nie ma w ogóle strzału (mocy w nodze).

odpowiedz
AdamJ - 28.09.2021 / 10:23, *.chello.pl

@Rytm:
Szkoda tylko, że polscy rzeźnicy za pozwoleniem polskich sędziów mogą go bezkarnie faulować.

odpowiedz
Rytm - 28.09.2021 / 12:39, *.atman.pl

@AdamJ: to inna kwestia.

Ale w starciach bark w bark on i Martins często się przewracają, bo są słabi fizycznie.

odpowiedz