Mahir Emreli i Tomas Petrasek - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (135)

+dodaj komentarz
Michał - 25.09.2021 / 22:48, *.plus.pl

Przychodzą ciężkie mecze i śmiem twierdzić że przegramy i tyle w temacie. Nie myślałem że to napiszę ale Czesiu.... Opuść Legię bo nie widzę meczów w różowych okularach.Stasiu wróć

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 22:37, *.plus.pl

Przyjechał Papszun na LEGIĘ i .... dawać piłki na Lopeza a Miszta w bramce Legii więc gole murowane....Ale w Legii też jest Lopez ale 100% gorszy jak ten z Częstochowy. I tyle w temacie. Legia teraz = Juventus a Juventus= teraz Legia tylko tyle że Juventus Turyn ma trenera Allegriego a Legia ma Polską myśl szkoleniową. STASIU CZERCZESOW WRÓĆ

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 22:23, *.plus.pl

Martins i Lopez jak mogliście spieprzyć 100% sytuację.Miszta do trampkarzy.Pekhart też. Pekhartowi bramki robili Veso i Wszoła a teraz oni są w czarnej d....hehe. Mladenovic zachłysnął się najlepszym piłkarzem tamtego sezonu i tyle w temacie.

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 22:17, *.plus.pl

Panie reżyserze Dariuszu Mioduski ja bym zrobił zebranie z naszymi piłkarzami i trenerami teraz i wytłumaczył sobie dzisiaj parę kwestii. Miszta dzieciak zrobił dzisiaj karnego o.k ale Gwilia w pierwszej akcji meczu kartka jak nic i nie wiem czy nie.... czerwona ale tego przybył nie sprawdził. Sędzia główny był za Rakowem jak nic.I niech ludzie nie piszą że tak nie było....a było to widać.WSTYD PZPN I KULESZA ŻE LESZCZY DAJECIE NA MECZE LEGII.To jest specjalnie tacy "sędziowie" aby tylko przeciwnik wygrał. STASIU CZERCZESOW WRÓĆ!!! My mając taką kadrę powinniśmy... wiecie co....no morwa kać lać i tyle w temacie... Ludzie to woła o pomstę do nieba...

odpowiedz
atmosferic - 25.09.2021 / 22:17, *.orange.pl

Jak widze Legii atak pozycyjny to mam mdłości - tak wolnych i słabych podań to dawno nie widzałem - wszystko takie czytelne dla przeciwnika. Nie jest żadną niespodzianką że Papszun go ogrywa jak chce - z takim tchórzofretko trenerem nie da się wiecznie wygrywać.

odpowiedz
Roger_1916 - 25.09.2021 / 22:15, *.aster.pl

Graliśmy dziś bez bramkarza... Jeśli ktoś uważa że Miszta to przyszłość Legii to niech idzie do lekarza - od oczu

odpowiedz
Szpic - 25.09.2021 / 22:14, *.play-internet.pl

Juź to raz pisałem że Skibicki na obecne potrzeby Legii jest jeszcze zdecydowanie za słaby (tylko wypoźyczenie). Granie że Sliszem w składzie gdy gramy w ataku pozycyjnym, to granie w 10-ciu (techniczne dno). O Miszcie nie warto pisać (to jak kopać leżącego).

odpowiedz
cuLt - 25.09.2021 / 22:09, *..

Dwie inaczej przygotowane drużyny, wygrała ekipa zgrana i grajâca do przodu,przegrani pokazali swoje poczyniania przekazane przez bardzo drogi sztab szkoleniowy na treningu , zero znajomości domowej murawy , może lepiej zgłosić mecze domowe w akademii?4ty zawał serca dla wszystkich kibicòw Legii tylko nie dotyczy to trenera i sztabu, wielka pomyłka z wstawieniem Miszty,Ślisza i Lopeza o czymś zapomniałem?

odpowiedz
Szpic - 25.09.2021 / 22:45, *.play-internet.pl

@cuLt: Tak o Skibickim.

odpowiedz
cuLt - 25.09.2021 / 23:17, *..

@Szpic: tak i drewniany Tomas najwyższy na boisku, co Czesio nie potrafi wykorzystać warunkòw piłkarzy ech...a do tego przybysz...i ten gruzin z garbatym nosem...co pecha dziś nam podarował...zapomniałem o czymś?

odpowiedz
Luk - 25.09.2021 / 22:07, *.eurotel.cz

To jest dno. Nie umieli kontrowac. Miszta to leszcz. Nie nadaje sie do Legii. Wogole czesiek chyba powoli konczy swoją karierę w Legii. Katastrofalna piłka w wykonaniu Legii.. Tego nie da się oglądać. Mam nadzieję ze Czerczesow wroci

odpowiedz
cuLt - 25.09.2021 / 22:20, *..

@Luk: Teraz jak Prezes nie zwolni Czesia to i może być wiéksze dno....chyba już wszyscy poznali sie na myślii trenerskiej...Czesia, wychodzá dni wolne od piłki...a mało do przodu gry✨⚽️✨

odpowiedz
Real deal - 25.09.2021 / 22:04, *.virginm.net

Oni sa slabi kondycyjnie,im ktos musi wytlumaczyc,ze ich sie nikt nie boi bo graja w Legii.Taktycznie niestety Legia zostala dzisiaj rozklepana przez Rakow.Emreli chcial reszta byla slaba.Mlado chyba musli o innym klubie.Za Jedze tez ktos juz inny powinien byc.W tym klubie za duzy jest balonik wsrod gwiazdek ( po Slavi I Spartaku) za malo pokory.Jak tak bedzie to w zime nowy trener.

odpowiedz
Kibic - 25.09.2021 / 22:04, *.tpnet.pl

Daleko z Miszta, Skibicki, Lopezem i Mladenoviciem oraz Martinsem nie zajedziemy. A zapomniałem jeszcze o Sliszu. To tragedia co oni wyprawiali na boisku.

odpowiedz
Luki - 25.09.2021 / 22:01, *.t-mobile.pl

Jakie : nie poddawaj sie…: Legia grac, k.rwa mac !!!jezeli dno dna istnieje to tam jest czesiu i jego kopacze…

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 22:00, *.centertel.pl

Dlaczego Czerczesow pasuje do Legii? Bo w tej lidze podstawą jest....bieganie i jeszcze więcej biegania. To jest podstawą. Do tego pressing i motywacja. Chciałbym zobaczyć, jak Pan Stanisław poradzi sobie na kilku frontach...

odpowiedz
okix - 25.09.2021 / 22:00, *.mm.pl

Michał.. nie p... to nie sędzia jest winny ..a bezdomni pojechali nasze gwiazdy jak chcieli.. zresztą amikę też tylko tam dali dupy..

odpowiedz
Kibic - 25.09.2021 / 22:38, *.tpnet.pl

@okix:Legia to przeżytek.Karta na stole się odwraca.

odpowiedz
Gajowy - 25.09.2021 / 21:58, *.getfiber.pl

Mladenovic więcej gra rękami jak nogami To jest 10 % tego co grał 1,5 roku temu.... Teatralna rola
Miszta bardzo niepewnie i nerwowo, szkoda bo mógł naprawdę wyciągnąć z tego meczu

Sędzia kartoniki rozdaje jak diler cukierki I mamy widowisko tylko nie dla nas... Szkoda

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 21:58, *.plus.pl

Stasiu Czerczesow wróć.... proszę DM

odpowiedz
Benq - 25.09.2021 / 21:58, *.orange.pl

Urwa mać mistrz Polski i taki bramkarz w składzie...panie Michniewicz dając do składu piłkarza o takich umiejętnosciach musi pan liczyc na fuxa, dzis go nie było, bramkarz o pół sekundy zawsze spózniony, niechciałbym go nawet u nas w 3lidze, marek jóżwiak po trzech miesiacach byłby pewnie lepszy :-)

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 21:56, *.plus.pl

Przybył po to przybył żeby Rakowi dać zwycięstwo. Gwilia pierwsza akcja Przybyle kartka....i to nie wiem czy nie czerwona.

odpowiedz
Wawa(L) - 25.09.2021 / 21:56, *.play-internet.pl

Zdjąć ten ręcznik z bramki

odpowiedz
Kudi - 25.09.2021 / 21:55, *.t-mobile.pl

Dziadostwo

odpowiedz
rkt - 25.09.2021 / 21:55, *.play-internet.pl

7 meczy 4 porażki brawo!

odpowiedz
atmosferic - 25.09.2021 / 21:55, *.orange.pl

Tak jak się spodziewałem lekka wygrana Rakowa. Czas na zmiane trenera. No chyba że musimy przegrać nie 4 a 8 meczów. Bo tyle przegramy w tej rundzie.

odpowiedz
Realista - 25.09.2021 / 21:54, *.plus.pl

A czego się spodziewaliście że wygramy dzisiaj?

odpowiedz
Robert Szenfeld - 25.09.2021 / 21:54, *.centertel.pl

Tylko Josue zagrał mecz .+ Jędza i Nawrocki . Bramkarza mamy tylko jednego . Miszta dno .

odpowiedz
(L)eon - 25.09.2021 / 21:58, *.plus.pl

@Robert Szenfeld : Kolego przypomnę tylko że Jędrzejczyk to winny drugiej bramki obejrzyj sobie jeszcze raz i popatrz jak ten drewniak grał

odpowiedz
Matti - 25.09.2021 / 22:01, *.plus.pl

@Robert Szenfeld : jedzą nie potrafi przerwac ataku rywala jak tylko faulem. On zgubił kryvie przy drugiej bramce

odpowiedz
Qra - 25.09.2021 / 22:40, *.virginm.net

@Robert Szenfeld : ' +Jedza 'za co za asystę przy drugiej bramce?Jedyny plus to że czerwonej nie wyłapał.

odpowiedz
Kudi - 25.09.2021 / 21:53, *.t-mobile.pl

Wszyscy leją Legię michniewicz na trawkę

odpowiedz
TRAGEDIA - 25.09.2021 / 21:51, *.play-internet.pl

SKOŃCZYMY JAK LECH W POPRZEDNIM SEZONIE, ZAPAMIETAJCIE TEN KOMENTARZ ;)

odpowiedz
Kibic - 25.09.2021 / 21:51, *.net.pl

Ci lopes robi na boisku ????

odpowiedz
miłek - 25.09.2021 / 21:50, *.161.51

Najsłabszy gracz Legii to Cezary Miszta. Umiejętności ma niewystarczające na ekstraklasę.

odpowiedz
KowaL - 25.09.2021 / 21:49, *.vectranet.pl

Hahahahah piłkarskie jaja, emreli też ogórek, lol uśmiałem się setnie

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 25.09.2021 / 21:48, *.plus.pl

Trener amator na raków zmienił ustawienie na 4 3 3 i są efekty.

odpowiedz
wtf - 25.09.2021 / 21:48, *.chello.pl

Oni to robią specjalnie,musiał pójść niezły zakład.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.09.2021 / 21:46, *.aster.pl

Lopes, Mladenovic, Slisz, Skibicki i .... wszystko jasne.

odpowiedz
Cudny Zenon - 25.09.2021 / 21:46, *.jmdi.pl

Na dziesięć minut przed końcem to jest, burwa, kryminał. Gwiazdy Legii zgaszone przez gwiazdki Rakowa. Ktoś powinien za to beknąć...

odpowiedz
Rysio - 25.09.2021 / 22:05, *.knc.pl

@Cudny Zenon: hahaha,burwa;)

odpowiedz
Kibic z tik-toka - 25.09.2021 / 21:45, *.plus.pl

Jedynie Josue i Nawrocki dziś grają.

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 21:44, *.plus.pl

Lopez tragedia ja bym to strzelił po 0;7

odpowiedz
Januszinho - 25.09.2021 / 21:46, *.chello.pl

@Michał: xd

odpowiedz
Fan Mioduskiego - 25.09.2021 / 21:44, *.plus.pl

Nakupowali grajków a trzeba było wziąć Lopeza i Sturgeona.

odpowiedz
JACUNHO - 25.09.2021 / 21:56, *.centertel.pl

@Fan Mioduskiego :

Przecież mamy Lopesa. Szkoda tylko że to nie w tą stronę

odpowiedz
Lalala nie poddawaj się sralala - 25.09.2021 / 21:43, *.chello.pl

Co Ribeiro, czemu nie gra

odpowiedz
Kowal - 25.09.2021 / 21:42, *.vectranet.pl

Lopes odegrał piłkarskie jaja

odpowiedz
wtf - 25.09.2021 / 21:40, *.chello.pl

I jeszcze debil się cieszy....

odpowiedz
:) - 25.09.2021 / 21:38, *.plus.pl

Miszta - drewno

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 25.09.2021 / 21:39, *.plus.pl

@:): Mahoń ;)

odpowiedz
Won miszta - 25.09.2021 / 21:45, *.virginm.net

@:): miszta Tragiczny wstyd gorszy od ręcznika

odpowiedz
Ślifka f kompot - 25.09.2021 / 21:47, *.plus.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu: Drugi Antolović albo machnovsky.

odpowiedz
(o: - 25.09.2021 / 21:38, *.chello.pl

Śmiechom z Lecha nie było końca

odpowiedz
Fan - 25.09.2021 / 21:41, *.plus.pl

@(o:: Amiki

odpowiedz
Na taczke - 25.09.2021 / 21:33, *.114.228

Mina zesranego Miodulskiego bezcenna

odpowiedz
bie/L/sko - 25.09.2021 / 21:32, *.master.pl


Kurcze ten Trelowski jest dzisiaj tak słaby jak nasz Miszta, wystarczy mu strzelać. No cóż ale trzeba to robić.....?

odpowiedz
word!up - 25.09.2021 / 21:32, *.inetia.pl

Jędrzejczyk na skrzydle . Masakra.

odpowiedz
Mvk - 25.09.2021 / 21:29, *.t-mobile.pl

A wiecie Ze Slisz kosztowal ponad półtora milona a Czeslaw ma nakaz nim grac aby Miodek hajsu nie stracił..

odpowiedz
wtf - 25.09.2021 / 21:28, *.chello.pl

Tradycji musi stać się zadość,w październiku nowy trener i ratowanie sezonu.

odpowiedz
Rado 1970 - 25.09.2021 / 21:28, *.chello.pl

To są jakieś jaja z ludzi...

odpowiedz
Piter - 25.09.2021 / 21:28, *.pktele.pl

Nie stać Legii na 2 szybkie ciosy Panie od relacji, ale za to stać na strefę spadkową :)

odpowiedz
Kudi - 25.09.2021 / 21:25, *.t-mobile.pl

W c.... Mam taką Legię pudel na kupował szrot liga Polski za mocna a liga Europy

odpowiedz
Wawa - 25.09.2021 / 21:25, *.chello.pl

Dramat Czesław barany paść się nadaje

Szlisz to masakra
Mlade dno

Skibicki zenada

odpowiedz
Janusz - 25.09.2021 / 21:25, *.telkab.pl

Wykupić Papszuna na cito! To może poukłada to wszystko!!!

odpowiedz
Siux - 25.09.2021 / 21:29, *.unitymediagroup.de

@Janusz: A kto będzie zapier...ał na boisku?

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 21:23, *.plus.pl

Miszta=Antolovic

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 25.09.2021 / 21:22, *.vectranet.pl

Fart z Bodo, Fart ze Slavią, Fart ze Spartakiem... w lidze brak farta.................Bez ambicji taktyki i zaangażowania...... Dalej piejcie peany............. na cześć Czesia..........

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 21:20, *.plus.pl

Ale wszyscy się cieszą że Legia przegrywa. Ale mecz w naszym wykonaniu tragedia. Miszta do trampkarzy. Czesiu żenada znów i nie widać światełka w tunelu. Jeden mecz w Rosji jaskółki nie czyni

odpowiedz
grzesiek - 25.09.2021 / 21:20, *.centertel.pl

Brawo czesiek i jego dwfensywny styl

odpowiedz
KowaL - 25.09.2021 / 21:19, *.vectranet.pl

Walka o utrzymanie będzie, i będzie ciężko nam się utrzymać

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 25.09.2021 / 21:19, *.vectranet.pl

Drużyna kompletna, GDZIE środkowy kreatywny pomocnik........... Młodzież to żart, wzmocnienia poza Emrelim i Kastratim i Nawrockim który lata co moze szrot.............Żeby Legia bramkarza nie miał, kiedy Legia strzeliła bramkę bezpośredni z rzutu wolnego, pomoc nie istnieje poza Kastratim.. Obrona poza Nawrockim dni..........

odpowiedz
Korek - 25.09.2021 / 21:18, *.play-internet.pl

Czechu trenerem wrzesnia!

odpowiedz
Rysio - 25.09.2021 / 21:18, *.knc.pl

Katastrofa.pl......tyle w temacie.

odpowiedz
Kur.... - 25.09.2021 / 21:18, *.t-mobile.pl

SLISZ dramat,Mladenovic dramat,Skibicki dramat....Slisz biegnie nie doskakuje alibi Skibicki nie wiem czy on wie gdzie gra i jak się gra ,Mladenobic to ma wyje...jaja..A Czeslaw w 30 minucie zmiany musi zrobić...Tracę szacunek do trenera za to jak ustawia zespół..Sorry..Skibicki gra a Muci siedzi..Slisz człapcze,biega z batonem w ręku po 30 minutach..Szok

odpowiedz
bum - 25.09.2021 / 21:22, *.it4polska.com

@Kur....:
Mioduski to dramat....
Mówiłem wam co nas czeka

odpowiedz
Mck - 25.09.2021 / 21:27, *.t-mobile.pl

@bum : Ale to Mioduskim gra.. Ma Muciego,robi nam wynik w Rosji i wpuszcza Skibickiego..Maldenovic gra tak jakby był obrażony na gre,A Slisz sorry biegl przez pół boiska obok zamiast doskoczyć i Martins zrobil faul i gol..Zobaczcie gre Slisza zero doskoku,tylko się cofanie i granie na alibi...Ogolnie sklad kozak dobrany..
DOBRY TRENER ZAREAGOWALBY JUZ W 30 minucie albo w przerwie
.A nasz juz przy 1-3..Haha

odpowiedz
Korda - 25.09.2021 / 21:16, *.centertel.pl

Miszta to jest katastrofa. Druga połowa to cała ta drużyna została w szatni. Chcesz być mistrzem z taką grą? 1 ligo witaj z Cześkiem jako trener :-)

odpowiedz
Gościu - 25.09.2021 / 21:16, *.centertel.pl

Słabo to wygląda bardzo.Szczególnie w środku nie istniejemy ale to już powtarza się od wielu miesięcy

odpowiedz
F(L)ippy - 25.09.2021 / 21:16, *.126.28

No i wuj, no i cześć !

odpowiedz
Wow - 25.09.2021 / 21:16, *.161.82

Piękna obrona, bramkarz pierwsza klasa.. Kiedy ostatni raz Legia przegrała 1:3, żenada..

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 21:16, *.mm.pl

Wiedziałem.... to po ptokach....Ale robimy błędy w obronie. Ivi Lopez nie marnuje takich okazji. Lipa drodzy Koledzy.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 21:16, *.centertel.pl

Jedno pytanie - jakiej gry obronnej uczy graczy Legii Włoch, który był na wylocie, a którego Czesio chciał dalej w teamie?

odpowiedz
Pozamiatane - 25.09.2021 / 21:16, *.vectranet.pl

CH.......j w pierwszej lidze będą lepsze wyjazdy i tańsze bilety.To Czesio chyba odejdziesz.....

odpowiedz
LewLegia - 25.09.2021 / 21:20, *.net.pl

@Pozamiatane: każdy to wie .
Pozamiatane już od kilku lat jak jest prezesunio frazesunio i pyza pozninska treneiro.

odpowiedz
) o: - 25.09.2021 / 21:15, *.chello.pl

KO

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 25.09.2021 / 21:14, *.vectranet.pl

Więcej Slisza Więcej Slisza Więcej Skibickiego Więcej Skibickiego plus recznik na bramce... gramy w 8 przeciw 11... By by by Czesiu..........

odpowiedz
KowaL - 25.09.2021 / 21:14, *.vectranet.pl

Jedza jak zawsze niezawodny, druga bramka jego…ogór

odpowiedz
Woot - 25.09.2021 / 21:13, *.orange.pl

No zmęczone chlopaki

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 21:13, *.mm.pl

Ku...a mać!!! Każdy wie, że Raków jest groźny z rogów, a my odpuszczamy gościa. Nie no... idzie się wqurwić albo załamac....

odpowiedz
Xxc - 25.09.2021 / 21:04, *.master.pl

Miszta spozniony. Bezsensowne wyjscie i faul. Nic by z tego nie zrobili. Błąd miszty niestety. Co do kartek niestety też słuszne. Kazdy z nich to faul taktyczny - ciagniecie za koszulkę by przerwać dobrze zapowiadająca sie akcje. Emocje emocjami ale obiektywizm tez potrzebny. Jedyny blad sedziego to brak kartki dla wdowiaka za faul na kastratim

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 21:03, *.plus.pl

Gvilia w pierwszej akcji kartka bez gadania. Przybył daje Częstochowie wszystko. Może jechał na kolanach się modlić żeby im wszystko wychodziło morwa kać. Znów sędzia h..

odpowiedz
MAKEN - 25.09.2021 / 20:58, *.151.165

Duet przybył i musiał są formie. Nie do zatrzymania. ;)

odpowiedz
Januszinho - 25.09.2021 / 21:00, *.chello.pl

@MAKEN : hehe

odpowiedz
Byle do jutra - 25.09.2021 / 20:57, *.vectranet.pl

Każdy var poza Polską uniewaznilby ten karny. Miszta jest bardzo dobrym bramkarzem tylko potrzebuje ogrania. Faule na żółtka 3 do 3. Niestety gramy za wolno i za nerwowo.

odpowiedz
Sędzia Kalosz - 25.09.2021 / 21:02, *.telkab.pl

@Byle do jutra: co?! Karny ewidentny...wpada chłopak rękoma w gościa bez piłki...że gramy wolno to sie zgodzę, trochę większe tępo i pękną...

odpowiedz
Ł3 - 25.09.2021 / 21:22, *.centertel.pl

@Byle do jutra: chyba jesteś z jego rodziny albo jesteś ślepy. To patałach do kwadratu. Zaje...ał dwie bramy dziś a w poprzednich meczach wpuszczał babole, że aż oczy bolały. Ława albo 3 liga i niech tam się ogrywa, to jego poziom

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 20:54, *.mm.pl

Mam nadzieję, że w drugiej połowie docisniemy i Raków pęknie.

odpowiedz
Piotr Niedek - 25.09.2021 / 21:02, *.t-mobile.pl

@Wolfik: Przecież Ty jesteś kibicem Rakowa, a mieszkasz na Śląsku. Sam tak pisałeś, a pamięć mam dobrą. Nie udawaj kibica Legii. Na Jasną Górę marsz... na kolanach.

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 21:07, *.mm.pl

@Piotr Niedek: Widzisz, wiesz że gdzieś dzwoni ale nie wiesz dokladnie gdzie. Tak, jestem ze Śląska. Tak, lubie Raków za wiele rzeczy. Ale jestem kibicem Legii. I średnio interesuje mnie, że uważasz iż udaję.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 25.09.2021 / 20:50, *.aster.pl

Karny dęty, żółte kartki dla nas za każdy faul. Przybył robi co może, przecież pyry wczoraj przegrały. Trzeba wygrać. Tylko Legia!

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 20:53, *.mm.pl

@Po(L)ubiony: Co do kartek, zgoda. Karny jednak ewidentny.

odpowiedz
Lolo - 25.09.2021 / 20:53, *.plus.pl

@Po(L)ubiony: jaki dęty! Nie pij już tylko oglądaj powtórkę! Karny ewidentny! Miszta dał du... I już!

odpowiedz
Piotr Niedek - 25.09.2021 / 21:08, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: Wy chyba ślepi jesteście. Karnego nie powinno być. Z powtórki zza bramki widać było dobrze, że zawodnik Rakowa celowo szukał kontaktu i otarł się o bramkarza. Inna sprawa, że Miszta to głupiec i niepotrzebnie wychodził z bramki. Dał pretekst sędziemu, który gdyby nie był .ujem i był uczciwy to chociażby sprawdził sytuację na Varze. My tego meczu nie wygramy. Przybył się już o to postara.

odpowiedz
Tylko Legia - 25.09.2021 / 20:49, *.161.82

Piękny gol Emreliego.

odpowiedz
Mam was w dupie - 25.09.2021 / 20:40, *.play-internet.pl

Do wszystkich wawa . dziadków z lasu i innych wynalazków od walcie się od Miszty -kto ma być następcą Boruca ??? Kto ma się ogrywać w bramce --- a wy już że to ręcznik przypomnijcie sobie Majęckiego też był płacz że młody i słaby a co wyszło ????? Huk wam w dupę hejterzy sami stańcie do bramki mondrale leśne sradki

odpowiedz
F(L)ippy - 25.09.2021 / 20:49, *.126.28

@Mam was w dupie : Tobiasz. Tobiasz powinien być następcą Boruca, bo ma psychikę do bycia bramkarzem.

Dziękuję,
Dobranoc

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 21:04, *.centertel.pl

@Mam was w dupie : Tak się uśmiałem, że szczęka wypadła do wc, do tego spuściłem odruchowo wodę. Ale co tam, śmiech to zdrowie, a szczękę mam w rezerwie, a nawet 2.

odpowiedz
Januszinho - 25.09.2021 / 20:36, *.chello.pl

Emreli to taki nasz mały Lewandowski

odpowiedz
(L)eon - 25.09.2021 / 20:35, *.plus.pl

Miszta amator po uj wychodził

odpowiedz
Legiacz krwi i kosci - 25.09.2021 / 20:35, *.skybroadband.com

Ja nie wiem kto ta kalapete wystawia do bramki powoem wam jego kazdy kontakt z pilka smierdzi bramka Tobias, to powiniem byc numer 2 po Borucu

odpowiedz
MAKEN - 25.09.2021 / 20:34, *.151.165

Ciekawa ile jeszcze przybył strzeli goli. Teraz nie wie co zrobić. Będzie kartkowal, bo jest 1 do 1.

odpowiedz
Andrzej - 25.09.2021 / 20:34, *.plus.pl

Jest setka Martinsa, później trzy debilne kartki i bezmozg w bramce. Tobiasz zagrał dobry mecz I to on powinien grać

odpowiedz
Ator - 25.09.2021 / 20:33, *.centertel.pl

Głupiej zrobionego karnego dawno nie widziałem.Po prostu rozum w miarę gramotnego człowieka sam protestuje.Sami piłujemy gałąź na,której siedzimy

odpowiedz
F(L)ippy - 25.09.2021 / 20:33, *.126.28

gramy bez bramkarza niestety.
Młody nie ma psychiki do bycia wielkim bramkarzem.

Amen!

odpowiedz
Wawa - 25.09.2021 / 20:32, *.chello.pl

Miszta Miszta Miszta ręcznik w bramce
Ręcznik i tyle w temacie

odpowiedz
AA - 25.09.2021 / 21:51, *.virginm.net

@Wawa : nie obrażaj ręczników ,ten gamoń na szmate się kwalifikuje.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 20:31, *.centertel.pl

Misztal to idiota. Nie mamy rezerwowego bramkarza na odpowiednim poziomie.

odpowiedz
MAKEN - 25.09.2021 / 20:31, *.151.165

Macie przybyła plus musiała. Najlepiej nie grać. To on gra. I jest najlepszy na boisku.

odpowiedz
Pusia - 25.09.2021 / 20:31, *.vectranet.pl

Miszta ręcznik woooon z Legii! Ty ogórze!

odpowiedz
Wawa - 25.09.2021 / 20:28, *.chello.pl

25 min i 3 kartki dla Legii

odpowiedz
Pusia - 25.09.2021 / 20:18, *.vectranet.pl

Martins…mój Boże co ten kopacz odczynia…

odpowiedz
abc - 25.09.2021 / 19:43, *.mm.pl

Będą 3 punkty, nie gra gruby, ale to nie ma znaczenia, bo dziś liga za puchar, a Raków musi oddać za SPP

odpowiedz
Wwa - 25.09.2021 / 20:32, *.centertel.pl

@abc: jednak ma znaczenie ze nie ma Artura

odpowiedz
Taka Gwiazda - 25.09.2021 / 19:41, *.com.pl

Trochę to słabe , że gra Legia a Boruc choć kontuzjowany to na Łazienkowskiej w ogóle trudno go szukać wolał sobie polecieć w ciepłe kraje zamiast być razem z zespołem podczas ważnego meczu .

odpowiedz
(o: - 25.09.2021 / 19:51, *.chello.pl

@Taka Gwiazda : no, no szkoła, praca, dziewczyna, rodzina, bsnt i itd

odpowiedz
Jaki kraj taki Mbappe - 25.09.2021 / 19:39, *.chello.pl

Kastrati to taki nasz mały albański Mbappe

odpowiedz
Hmmmmmmmmmm - 25.09.2021 / 19:20, *.chello.pl

Ciekawe czemu Kovacevic na lawce

odpowiedz
WL - 25.09.2021 / 19:20, *.orange.pl

Sobotni szlagier dla LEGII ! LEGIA 2-1 Rakow ! Powodzenia !!

odpowiedz
GL - 25.09.2021 / 19:07, *.orange.pl

Mecz nie nalezy do latwych ale KIBICOW interesuje nawet skromne zwyciestwo LEGIO !

odpowiedz
SF - 25.09.2021 / 18:57, *.orange.pl

Walcz i nie odpuszczaj a w razie strzelenia gola idz za ciosem ! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
No to ch..... - 25.09.2021 / 18:48, *.vectranet.pl

W bramce brak Boruca.Brak szans na wygraną

odpowiedz
Wariatinho - 25.09.2021 / 18:14, *.chello.pl

Ja oglądam na tvp sport mam nadzieję że jak zmieni się władza to ekstraklasa zostanie w tvp tak jak jest.

odpowiedz
grzesiek - 25.09.2021 / 18:45, *.centertel.pl

@Wariatinho: no wlasnie nie zostanie raczej

odpowiedz