Czesław Michniewicz - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Michniewicz: Nie chcę narzekać na los

Fumen, źródło: Legionisci.com

Czesław Michniewicz (trener Legii): Mecz rozpoczęliśmy dobrze. Byliśmy przy piłce, budowaliśmy akcje i konsekwencją było uderzenie Andre Martinsa w poprzeczkę. Później przytrafił się nam błąd w postaci rzutu karnego. Sprezentowaliśmy bramkę gościom. Szybko doprowadziliśmy do remisu po pięknym uderzeniu Mahir i mecz się wyrównał. Chcieliśmy strzelać kolejne gole.

W przewie powiedzieliśmy sobie, co chcemy robić w drugiej połowie. Jednak po wejściu na boisku, wydarzenia nie potoczyły się zgodnie z planem. Goście potrafili wykorzystać swoją fizyczność, przegraliśmy pojedynek główkowy i wpakowali piłkę z bliska. Po chwili gotowi do wejścia byli Charatin z Mucim. Zrobiliśmy faul taktyczny, ale nie w tym miejscu, w którym powinno się faulować. W efekcie daliśmy przeciwnikowi szansę i Lopez zrobił świetnie to, z czego słynie w ekstraklasie. Było 1-3. Były zmiany. Były okazje, żeby doprowadzić do remisu. Szkoda szansy Rafy Lopesa, nie mówiąc już o główce Mahira Emreliego. Byliśmy nieskuteczni w przeciwieństwie do Rakowa. Jak się gra u siebie i ma się tyle sytuacji, to trzeba je wykorzystywać.

Wiem, że natraciliśmy punktów, ale polskie zespoły muszą się kiedyś nauczyć takiej sytuacji, w której jesteśmy. Owszem, cieszymy się w jakim jesteśmy miejscu w Lidze Europy. Jednak nie jest to łatwe łączyć z ligą, bo do tego dochodzą podróże. To ma wszystko ma znaczenie. Niemniej trzeba wyjść i grać. Inna sprawa, że nie chcę narzekać na swój los. W meczach ze Śląskiem czy Wisłą mieliśmy tyle okazji, żeby tam nie przegrać. Z kolei dziś Raków był groźny. Wystarczyły stałe fragmenty gry, kontrataki, walka wręcz... Od jutra myślę o Leicester City. Chcemy zaprezentować się lepiej pod względem wyniku. Wiem, że to nie będzie łatwe, ale stać nas na lepszą grę.

Czy mamy pretensje do Czarka Miszty? Każdy młody bramkarz, który gra w Ekstraklasie popełnia błędy niezależnie od klubu. Dziś trafiło na Czarka, a za tydzień padnie na kogoś innego. To było bolesne, gdy na początku popełniasz błąd i pada bramka. Niemniej on musi swoje przeżyć i wyciągnąć z tego wnioski. Bramkarz ma ułamek sekundy na podjęcie decyzji. Dziś wyszedł, myślał, że zdąży, ale tak się nie stało. Inna sprawa, że drużyna może pomóc koledze. Szczególnie w takim meczu jak dziś. Wiem co będzie siedziało w jego głowie. Wiem, jak będzie wyglądał jego wieczór oraz niedziela. Nie mówimy, że wygraliśmy czy przegraliśmy przez jednego zawodnika. Robimy to jako zespół. Dziś mogliśmy zrobić pewne rzeczy lepiej. Teraz czas się zastanowić, co powinniśmy poprawić.

Nie wiem co z Arturem... Ciężko mi się teraz wypowiadać. Spotykamy się w poniedziałek i liczę, że on, Luquinhas oraz Johansson wyjdą na trening.

SONDAJak oceniasz pracę Czesława Michniewicza na stanowisku trenera Legii?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (110)

+dodaj komentarz
Normalny człowiek - 27.09.2021 / 21:11, *.chello.pl

Punkty trenerze, punkty. Teraz to się liczy. Koniec żartów

odpowiedz
Bedzie tak : - 27.09.2021 / 19:48, *.tpnet.pl

Leicester upolujemy . Lechię pokruszymy , Lecha zjemy i mamy lidera tej zimy .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 27.09.2021 / 18:10, *.orange.pl

Walnij pan browca, zagryź batonem i nie bój żaby. Jakoś to będzie.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 27.09.2021 / 17:35, *.play-internet.pl

Prawda jest taka, że graliśmy w 9, Mladen bez formy a Skibicki nie na swojej pozycji. Zresztą z kim miał grać, jak Mladen to cień zawodnika z popdzedniego sezonu.

odpowiedz
Legion - 27.09.2021 / 17:54, *.chello.pl

@PiotrŻo(L)iborz:
K....!!!! Ja ciągle słyszę po każdym kolejnym meczu tej "zmęczonej" parówy, że on grał "nie na swojej pozycji". To gdzie w końcu jest ta jego pozycja, skoro każda jest "nie jego"!? Rozumiem, że na ławce albo Legii II czy innej Wiśle Płock, wtedy pełna zgoda. Z całą pewnością jego pozycją nie jest boisko, bo tam jest żenujący.

odpowiedz
Panmanager - 27.09.2021 / 15:13, *.chello.pl

to juz pewne, tylko kwestia jest kiedy Czerczesow przejmie Legie, miodek ugadany, wystarczy ze Michniewicz zgarnie 0 pkt w najblizszych 2 meczach

odpowiedz
Ja - 27.09.2021 / 12:53, *.plus.pl

Więcej batoników daj Sliszowi.

odpowiedz
:) - 27.09.2021 / 12:46, *.plus.pl

To weź się pan za robotę a nie narzekaj na los. Po meczu we Wrocławiu powinien jednemu czy drugiemu suszarkę zrobić za taką akcję przy golu że stanęli zamiast grać tak samo za mecz z Rakowem jeden czy drugi jakby dostał liścia w przerwie to by się ogarnal tyle że go na to nie stać bo nie ma jaj nasz trener.

odpowiedz
Zwolennik sprowadzania szrotu - 27.09.2021 / 12:43, *.plus.pl

Za dużo zagranicznych grajków i może się powoli atmosfera psuje robią się grupki i grajki niektóre niezadowolone że nie grają itp a trener nad tym nie panuje już tak się wydaje, inna sprawa że co ma zrobić jak nikt z nim nie konsultuje niektórych transferów albo dostaje grajków pod koniec okna gdzie zanim się zgraja to minie trochę czasu a tu już trzeba gonić niestety z terminarzem. CM już tego bałaganu nie ogarnie tu trzeba trenera z twardą ręką a nie dobrego wujka co da im tydzień wolnego bo więlce zmęczeni.

odpowiedz
HUGON - 27.09.2021 / 23:13, *.vectranet.pl

@Zwolennik sprowadzania szrotu:Może i trener nie panuje, za to panuje Boruc.

odpowiedz
Michał Anioł - 28.09.2021 / 09:30, *.jmdi.pl

@HUGON: Po prostu grajki wolą się teraz skupić na własnej promocji w LE, a następnie pójść do lepszej ligi.

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 19:46, *.telnaptelecom.pl

Raków był lepiej przygotowany pod względem szybkości i motoryki. U nas coś tu nie gra.

odpowiedz
wyjazdowicz - 27.09.2021 / 10:31, *.orange.pl

@Hiszpan: moze pilkarze za duzo zarabiaja i brakuje im przez to motywacji

odpowiedz
Wojtek - 26.09.2021 / 19:16, *.229.209

Najwyższa pora zmienić trenera bo w przyszłym roku nie zagramy nawet w eliminacjach Ligi Konferencji.

odpowiedz
Trampek - 26.09.2021 / 19:11, *.125.105

Nie !!! Panie trenerze. Mecz się skończył tak jak się skończył.To bie jest wina Czarka Miszty . To pańska wina. Liczyłem,że na ten temat coś pan powie. A pan zachował się jak ... polityk, który woli nie ruszać tematów dla niego niekorzystnych. Czy pan zwrócił uwagę na różnice w zachowaniu się Czarka Miszty przed kontuzją - gdzie wykazywał nie tylko talent ale posiadał pewną / jak na swój wiek / rutynę. A jak zachowywał się Czarek Miszta w dniu wczorajszego meczu. Po prostu jakby po raz pierwszy stanął między słupkami bramki, w każdej sytuacji pod bramkowej nie wiedział jak się ustawić , a sprowokowany rzut karny tylko pogłębił traumę u Czarka Miszty. Czy pan rozmawiał z nim przed meczem ? Czy po przebytej kontuzji Czarek Miszta miał robione badania psychologiczne ? Wypowiedź pana - tu cytat:"Czy mamy pretensje do Czarka Miszty? Każdy młody bramkarz, który gra w Ekstraklasie popełnia błędy niezależnie od klubu. Dziś trafiło na Czarka, " / koniec cytatu / - tylko potwierdza to ,że zainteresowanie stanem psychicznym po przebytej kontuzji Czarka Miszty z pana strony było zerowe . Ludzie po kontuzjach zachowują się różnie, po jednych spłynie jak woda po kaczce , a u drugich pozostaje uraz , który często wymaga czasu i porady u psychologa aby jak najszybciej tego urazu się pozbyć.Dlatego jeszcze raz podkreślam, to pańska ewidentna wina za porażkę LEGII - przynajmniej w tej części ,że wystawił zawodnika po kontucji na newralgicznej pozycji na boisku - w dodatku z wymagającym przeciwnikiem. Gdyby w odpowiednim momencie zareagował pan w sposób właściwy / domyśla się pan co mam na myśli / LEGIA tego meczu nie przegrała by . Proszę na drugi raz nie tłumaczyć się w ten sposób , jak w przytoczonym cytacie. Trzeba umieć zachować się po męsku i wziąść przynajmniej część winy na siebie.

odpowiedz
Odp - 26.09.2021 / 19:26, *.lunet.eu

@Trampek : kolego Trampku, a czy aby Miszta nie jest piłkarzem zawodowym ( prawda - młodym) i czy przed wypłatą też trzeba się o niego troszczyć i chodzić do psychologa?

odpowiedz
Adam - 26.09.2021 / 20:54, *.chello.pl

@Odp: Jakbyś tak dostał w paszczę to też później mógłbyś mieć opory i wahania. Ale nie, pewnie, piłkarze dużo zarabiają, czyli automatycznie przestają być ludźmi i muszą być jak maszyny.

Pomyśl czasem zanim napiszesz.

odpowiedz
Adam - 26.09.2021 / 21:01, *.chello.pl

Łaska kibica... Niedawno Czesław bohater bo udało mu się z takim składem (i krótką ławką) awansować do LE. Teraz okazuje się, że jest tragiczny i trzeba go zwolnić.
A czyja to wina, że brakuje jakościowych piłkarzy? Czyja to wina, że transfery były robione na ostatnią chwilę? Komu się wydaje, że zna się na wszystkim najlepiej, a trenerzy to tam sobię mogą gadać?

Czesiek musi rotować składem ze względu na LE. No chyba, że marzy wam się pójście śladami amiki - wystawianie rezerw na europę, żeby przygotowywać się na mecz z Niecieczą albo innym Mielcem.

odpowiedz
Adam - 26.09.2021 / 21:36, *.chello.pl

Łaska kibica... Niedawno Czesław bohater bo udało mu się z takim składem (i krótką ławką) awansować do LE. Teraz okazuje się, że jest tragiczny i trzeba go zwolnić.
A czyja to wina, że brakuje jakościowych piłkarzy? Czyja to wina, że transfery były robione na ostatnią chwilę? Komu się wydaje, że zna się na wszystkim najlepiej, a trenerzy to tam sobię mogą gadać?

Czesiek musi rotować składem ze względu na LE. No chyba, że marzy wam się pójście śladami amiki - wystawianie rezerw na europę, żeby przygotowywać się na mecz z Niecieczą albo innym Mielcem.

odpowiedz
Trampek - 26.09.2021 / 22:58, *.125.105

@Odp: To pytanie proszę skierować do .. trenera. On w swoich wypowiedziach jest Alfą i Omegą. Ja oglądałem ten mecz w skupieniu i wyraziłem to co widać było gołym okiem / bez szkła powiększającego/. Opinia w kolejnym meczu może być inna i nie musi dotyczyć tego czy innego piłkarza .

odpowiedz
gazza - 26.09.2021 / 19:08, *.inetia.pl

Miej honor - Podaj się do dymisji !!!

odpowiedz
bronek49 - 26.09.2021 / 17:52, *.chello.pl

jeżeli chodzi o sam mecz to można mieć pretensje tylko do Michniewicza nie można mieć pretensji do Miszty skoro ten zawodnik bardzo mało gra ,Kostorz który zagrał dobry mecz pucharowy wylądował w rezerwach a gra taki ciapciak jak Lopes który już w kolejnym meczu gra padakie i nie potrafi strzelić z dwoch metrów do bramki Ślisz po 60min posiłkuje się batonikiem Martins z pola karnego nie potrafi wcelować w bramki ustępowaliśmy piłkarzom Rakowa przygotowaniem motorycznym i to własnie wina tego antytrenera piłkarskiego , Panie prezesie proszę tylko nie przedłużać z tym cymbałem kontraktu

odpowiedz
Romek - 26.09.2021 / 16:09, *.chello.pl

czas pogonić tego clowna i wziąć trenera prawdziwego
facet więcej nic nie wyciągnie z nich

odpowiedz
pol - 26.09.2021 / 14:43, *.chello.pl

trenerzyna

odpowiedz
K(L)AKIER - 26.09.2021 / 13:26, *.tpnet.pl

Artur wracaj szybko !!!

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 16:59, *.telnaptelecom.pl

@K(L)AKIER: Jeżeli to prawda że Boruc olał klub i pojechać ze swoją dziunią na wczasy to też niech pakuje mandżur i wypad. Legionistą się jest A nie bywa.

odpowiedz
Tortilla - 26.09.2021 / 20:07, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Dostał wolne , nie nadinterpretuj bez sensu .

odpowiedz
Zealley - 26.09.2021 / 13:22, *.chello.pl

panie Mioduski, bierz pan, Staszka póki będzie wolny
z tym clownem Legia daleko nie zajedzie

odpowiedz
lw73 - 26.09.2021 / 13:00, *.chello.pl

Panie prezesie proszę obrać kurs na Częstochowe

odpowiedz
sidik - 26.09.2021 / 12:58, *.proxnet.pl

Skoro tłumaczycie się podróżami to zrezygnujcie z połowy uposażenia. Przed podpisywaniem kontraktów ktoś Was okłamał i nie powiedział, że zawód piłkarza i trenera to również podróże?

odpowiedz
Filpek - 26.09.2021 / 12:23, *.co.uk

To ja się pytam czy my gramy w piłkę czy obkładamy się batonikami na murawie chodzę na mecze oglądać jak graja w Piłkę a nie objadać się batonami ? Czy jakieś konsekwencje z tego będą wyciągnięte !!! Obiekt nowy treningowy jest !!! A na kucharza nie ma miejsca aby piłkarz głodny nie biegał ????????

odpowiedz
711 połączeń - 26.09.2021 / 11:49, *.tpnet.pl

Chyba czas powiedzieć " poznański słowik out "

odpowiedz
:) - 26.09.2021 / 11:43, *.plus.pl

Nie wiesz co z Arturem? Może urlop na żądanie wziął bo wiedział że będzie z Rakowem w dupę i dał sobie spokoj żeby nie było na niego że coś puścił a tak będzie na Misztę to proste.

odpowiedz
Legion - 26.09.2021 / 11:42, *.chello.pl

Proponuję dać wolne do czwartku a po Lechii jeszcze tydzień. Jesteś pajacem a nie trenerem, nie nadajesz się do Legii, ciągle porażki w lidze. Niech tu wraca Staszek i weźmie to towarzystwo za mordę. Wyobrażacie sobie żeby Czerczesow wystawił takiego Skibickiego albo Misztę? Albo żeby taki Mladenovic mu gwiazdorzył? U Michniewicza tylko słodkie pierdzenie. I tłumaczenie teraz, że z Wisłą było dobrze?! Człowieku czy ty oglądałeś ten mecz, przecież my tam nie istnieliśmy!!! Ze Śląskiem też totalne g.... i piach a nie gra. Odejść z Legii.

odpowiedz
Karuzela już rusza - 26.09.2021 / 11:39, *.plus.pl

Trzeba było zagrać najlepiej ustawieniem 1 -10-0 a nie zmieniasz jak wszystkie mecze grasz 3-5-2 i 3-4-2-1 to na raków 4 - 3-3 gdzie nie ma skrzydłowych oprócz Kastratiego w kadrze to masz efekty i nie narzekaj jak nie chcesz narzekać.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 26.09.2021 / 11:33, *.plus.pl

To nie narzekaj na los.

odpowiedz
Filipek - 26.09.2021 / 11:26, *.218.155

Ja od dawna zastanawiam się , dlaczego Martina gra masakra , skibniewski to wyglada jak syn prezesa !! Nic ten ogor nie gra niebadane się nawet na ekstraklapy !!! Miszta to nie jest bramkarz do Legi !!! Czesław tez

odpowiedz
Obiektywny znawca - 26.09.2021 / 11:19, *.icpnet.pl

Nie wiem co z Arturem... (w Grecji jest dość gorąco, u nas też gorąco, bo kolejny mecz w papę, my byliśmy w Suwałkach, a Artur jak dzwonił to jadł suwlaki..., wczoraj było DUŻO goli w meczu a Artur na plaży pił OUZO), no po prostu nie wiem co u niego ludzie dajcie mi spokój....)
Ciężko mi się teraz wypowiadać. (Zadzwońcie do Żewłaka, to on mu te wakacje polecał mi się ciężko wypowiadać...)
Spotykamy się w poniedziałek ( Artur coś mówił, że może wpadnie na chwilę na papierosa pod klubem, ale to nic pewnego, bo może zostanie jeszcze kilka dni na greckim weselu)
i liczę, że on, Luquinhas oraz Johansson wyjdą na trening. (liczę że wyjdą tym razem, bo ostatnio jak ich prosiłem, żeby wyszli chociaż na chwilę, żeby nikt nie mówił, że nie panuję nad szatnią to siedzieli i się ze mnie śmieli...Artur coś rezerwował, chyba jakiś wyjazd do Grecji a Luqii i Johan mu doradzali który hotel wybrać, ciężko mi się teraz wypowiadać....bo może w poniedziałek będą rezerwować Majorkę albo Ibizę, ciężko mi się teraz wypowiadać....)

odpowiedz
spasiony - 26.09.2021 / 23:23, *.59.235

@Obiektywny znawca: haha, dzieki kolego, usmialem sie!

odpowiedz
Obiektywny znawca - 26.09.2021 / 11:18, *.icpnet.pl

Nie wiem co z Arturem... (w Grecji jest dość gorąco, u nas też gorąco, bo kolejny mecz w papę, my byliśmy w Suwałkach, a Artur jak dzwonił to jadł suwlaki..., wczoraj było DUŻO goli w meczu a Artur na plaży pił OUZO), no po prostu nie wiem co u niego ludzie dajcie mi spokój....)
Ciężko mi się teraz wypowiadać. (Zadzwońcie do Żewłaka, to on mu te wakacje polecał mi się ciężko wypowiadać...)
Spotykamy się w poniedziałek ( Artur coś mówił, że może wpadnie na chwilę na papierosa pod klubem, ale to nic pewnego, bo może zostanie jeszcze kilka dni na greckim weselu)
i liczę, że on, Luquinhas oraz Johansson wyjdą na trening. (liczę że wyjdą tym razem, bo ostatnio jak ich prosiłem, żeby wyszli chociaż na chwilę, żeby nikt nie mówił, że nie panuję nad szatnią to siedzieli i się ze mnie śmieli...Artur coś rezerwował, chyba jakiś wyjazd do Grecji a Luqii i Johan mu doradzali który hotel wybrać, ciężko mi się teraz wypowiadać....bo może w poniedziałek będą rezerwować Majorkę albo Ibizę, ciężko mi się teraz wypowiadać....)

odpowiedz
bonik - 26.09.2021 / 11:14, *.mm.pl

Jest parę artykułów odnośnie ręki w polu karnym..
ewidentny karny ze zdjęć i zresztą komentarze są podobne. Potem i tak był gol ale w wypadku tej ręki obrońca L wylatuje za czerwień (druga żółta) z boiska i jest po sprawie. Wygrał lepszy i tyle.

odpowiedz
Kamuflaż - 26.09.2021 / 10:42, *.tpnet.pl

"nie chcę narzekać na los" chyba już był telefon od prezesa, że rola trenera skończona. Nie wierzę, że Mioduski to przetrawi i zaczeka na rozwój wypadków. 7 kolejek - 4 porażki, to stan Mistrza Polski! Za chwilę nie będzie już czego gonić, dlatego musi nastąpić zmiana.

odpowiedz
pn/pd - 26.09.2021 / 10:09, *.centertel.pl

Pozorant nie trener.

odpowiedz
exsa - 26.09.2021 / 10:07, *.orange.pl

P, Czerczesow czekamy ! LEGIA !!!

odpowiedz
Legia - 26.09.2021 / 09:50, *.net.pl

Problemem Legii nie jest Michniewicz tylko mioduski (miodek) , to on miodek nie zna się na prowadzeniu klubem.
Michniewicz to dobry trener podobnie jak Jacek Zieliński, Stanisław Czerczesow czy Jacek Magiera. Mioduski powinien oddać prowadzenie klubem komu innemu, a sam powinien się zająć pomnażaniem kapitału Legii.

odpowiedz
KibicL - 26.09.2021 / 09:40, *.vectranet.pl

Jesteśmy po prostu słabi i tyle. Trzeba było kupić zmiennika dla Boruca bo wiadomo, że ten ma swoje lata i w każdej chwili może wylecieć ze składu. Miszta póki co to może w Legii grać ale na harmonijce ustnej. Ślisz to chyba gra tylko dla tego żeby opchnąć go za kasę którą na niego wydali. Mladenowić i Jędzrzejczyk też jakoś daleko od formy. Nie wróży to dobrze przed następnymi meczami.

odpowiedz
Ziomek - 26.09.2021 / 09:25, *.oxynet.pl

Przejzyj w końcu na oczy i nie wystawiaj tego pseudo bramkarzyka bo on zapier.... co mecz a nie raz na jakiś czas. Tak samo Slisz, slabo gosc i tyle. Muci ma przynajmniej jakis strzał a ten tylko same straty. Mladena wyślij najpierw do psychiatry, bo sodówka mu uderzyła do głowy, w tym sezonie gra piach.

odpowiedz
kryniek76 - 26.09.2021 / 08:47, *..

trener liczy że zawodnicy wyjdą na trening ... ekstra

odpowiedz
L - 26.09.2021 / 15:56, *.tpnet.pl

@kryniek76: bo mają kontuzje??? Weź myśl trochę…

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 08:24, *.telnaptelecom.pl

Wracaj do Termaliki. Nie będziesz miał problemów z pucharami.

odpowiedz
Kocur - 26.09.2021 / 08:22, *.telkab.pl

Widać że w zespole nie ma chemii, porobiły się grupki a z Borucem to już mistrzostwo...

odpowiedz
Wawa - 26.09.2021 / 08:08, *.chello.pl

Michniewicz co ty
Bredzisz, za twojej kadencji
Legia gra piach totalny
Michniewicz wonnnnnnnnn
Weź ze sobą Miszta slisza Mlade
I jędze i wonnnn
MIEJ ODROBINĘ HONORU
WONNNN

odpowiedz
m4pierwszy - 26.09.2021 / 08:27, *.icpnet.pl

@Wawa : yebnij sie w czoło. mieliśmy sytuacje bramkowe które trzeba było wykorzystać, trener nie wejdzie za napastnika i nie strzeli gola. Twoj komentarz to piach

odpowiedz
ursw - 26.09.2021 / 11:16, *.chello.pl

@Wawa :co ty pitoliszz

odpowiedz
Lolo - 26.09.2021 / 07:58, *.plus.pl

Z Miszta i tym kołkiem Sliszem daleko nie zajedziesz! Jak można było tyle kasy dać za takie drewno? Mladen na ławkę a Martins fauluje i zdziwiony pyta, że to nie on! Cienko! Czesiu, dawaj tydzień wolnego, z pewnością będzie lepiej!!!

odpowiedz
Kibic - 26.09.2021 / 07:58, *.com.pl

Był pewniak który godnie zastępował pierwszego bramkarza to Czesiu sie go pozbył. Radek nawet w szatni wprowadzał dobra atmosferę i żył tym co się dzieje w tym klubie

odpowiedz
PiotrDetz - 26.09.2021 / 07:17, *.chello.pl

PRAWDA JEST TAKA, ze nue namy bramjarza nr 2. Sklady legii jest obecnie naprawde ok z wyjstkiem tych musz i muzykow. Niech mlody Robiasz juz lepiej broni jak trzeba.

odpowiedz
czarek - 26.09.2021 / 02:53, *.centertel.pl

Gol po świetnym wykończeniu Emreliego, gol po dobrym strzale Ukrainca, 100% sytuacja Martinsa (poprzeczka), 100% sytuacja Emreliego (głowka obok bramki), 100% sytuacja Rafy (za lekki strzal), bardzo dobry strzał Emreliego głową tylem do bramki swietnie obroniony, inne sytuacje. Z drugiej strony sprezentowany gol po karnym, gol po dobrym uderzeniu z wolnego (akurat przeciwko nam mu siadło, co zrobisz?). Popelnialismy błędy, ale po tym meczu moje odczucia są takie: mieliśmy pecha.

odpowiedz
bjtriangle - 26.09.2021 / 09:16, *.t-mobile.pl

@czarek: Raków robił co chciał w ataku. Sami mieli dużo sytuacji plus sporną rękę w polu karnym. Gwizdacz gwizdnąłby i byłoby 1-4. Wszystkie groźne sytuacje jak było po meczu czyli na 1-3. Plus w czwie 6 grajków na inwalidztwie w tym bramkarz i Cebula. Grają pomocą na obronie. W L płacz bo Boruca nie ma.. nie to nie był fart i rewanżu jak inwalidztwo się skończy u bezdomnych strach się bać. Docenić pucharu ale w eklapie JEST DRAMAT.

odpowiedz
Arek - 26.09.2021 / 12:49, *.tpnet.pl

@czarek: też mam podobne odczucia. Bo mimo straty nawet tych trzech bramek, można to było wygrać 4:3 np. Bo sytuacji akurat było dużo. Dużo więcej, niż z Wisłą, czy Śląskiem. I dlatego jestem wkur...ny, bo Raków wcale zdecydowanie lepszy nie był. Wykorzystywał po prostu swoje sytuacje.

odpowiedz
R - 26.09.2021 / 13:21, *.play-internet.pl

@czarek: szkoda że te 3 sytuacje jak juz przegrywalismy 1;3

odpowiedz
Zart - 26.09.2021 / 01:48, *.mm.pl

... jaki prezes taki trener

odpowiedz
Dred - 26.09.2021 / 00:47, *.tpnet.pl

Sędzia też się nie popisał , trzeba dodać .

odpowiedz
dejne3 - 26.09.2021 / 10:25, *.plus.pl

O Stasiek, o Stasiek wróć do Legii wróć

odpowiedz
Hiszpan - 26.09.2021 / 00:41, *.telnaptelecom.pl

Nie ma co przedłużać tej agonii. Lech za długo trzymał Żurawia. Nie popełnijmy tego samego błędu. Staszek witaj w domu.

odpowiedz
L - 26.09.2021 / 15:59, *.play-internet.pl

@Hiszpan: kiedy do was dojdzie matoły że Czerczesow nie chce wracać do Legii.

odpowiedz
Tito - 26.09.2021 / 00:28, *.chello.pl

Chyba zmiana trenera się szykuje :D

odpowiedz
Hiszp - 26.09.2021 / 00:27, *.telnaptelecom.pl

Nie da się słuchać tego pier... Mam nadzieję że w czwartek.juz będzie Staszek.

odpowiedz
bet - 26.09.2021 / 00:17, *.mm.pl

co ty Michno, przecież Papszun trener ograł cię bez bramkarza i 5 innych z 1 składu w tym np. Cebuli..

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 26.09.2021 / 00:06, *.vectranet.pl

jaki kur.... los ??? defensywne nastawienie w lidze daje porazki !!! zmiany ofensywne juz w niczym nie pomagaja to nie europejskie puchary ze mamy sie bac przeciwnika i wychodzimy 4-5 obroncami i 2 defensywnymi pomocnikami nosz kur.... mac emreli sam z przodu jeszcze zmiana kastrati z lopezem ktory zwalnia akcie i zamiast strzelac szuka podania do pekharda na sile wpychacie pilke napastnika zamiast prubowac wykonczyc akcje pomocnikiem

odpowiedz
majusL@legionista.com - 26.09.2021 / 00:02, *.214.250

bbuuuhhhhahahahahaaaa co za slodkie pierdzenie ??!! zal czytac takie srutututututuuuu

odpowiedz
Nie najlepsze podejście do Legii - 25.09.2021 / 23:58, *.com.pl

Ligowy mecz Mistrza z Wicemistrzem a Boruc wrzuca focie z cieplutkiej Grecji to trochę jednak lekceważenie zespołu , który walczy w meczu ligowym a Artur z Greckimi upałami .

odpowiedz
gary - 25.09.2021 / 23:55, *.centertel.pl

Panie trenerze...kiedy te ci.y zaczną w końcu biegać. kompletny brak zaangażowania u takiego Martinsa, Ślisza. To nie jest zmęczenie tylko brak woli walki o zwycięstwo. Legia gra padakę i czas z tym skończyć.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 25.09.2021 / 23:55, *.vectranet.pl

zostawcie tego Czarka Miszte w spokoju pierwszy mecz w Lidze jak by wczesniej trener niemogł go ogrywac tylko grał Borucem
1 wina jest trenera defensywne nastawienie w kazdym meczu ekstraklasy to nie europejskie puchary gdzie przeciwnik jest szybszy lepszy dopiero w trakcie spotkania zmienia nastawienie na ofensywne niestety ofensywne nastawienie powinno byc od 1 minuty w eklapie !!!!!!!!
2 wina porazki to slaby mladenovic gra slabeuszami z 4-8 ligowych rezerw (skibicki )!!!!!! ns sile cisna tymi wlodarczykami kostorzami kislami i innymi trolami beztaleciami a oni na poziomie 4 ligi gdzie 76 druzyn sie przezentuje nie daja se rady sa slabsi nie prezentuja poziomu 4 ligi a my na sile pakujemy ich do ekstraklasy lepiej dac szanse 15 latkowi z druzyny rezerw niz tym beztaleciom z 4 ligowych rezerw
3 wina porazki nastawienie druzyny wynik remisowy to oznaka ze mozna rozgrywac pilke do tyłu do boku i uj wie gdzie jeszcze nie trzeba atakowac i cisnac do zwyciestwa niemaja mentala ze za wszelka cene trzeba zdobyc bramke wychodzac powinni miec swiadomosc ze przegrywaja 0-2 i po zdobyciu 2 bramek moga kontrolowac mecz i spokojnie grac oni graja spokojnie od poczatku a po stracie bramki prubuja uratowac mecz gdy jest za pozno
a

odpowiedz
ech - 27.09.2021 / 12:17, *.206.89

@kami(L)PRAGA:
Przeczytaj najpierw co napisałeś i dopiero wtedy wstawiaj komentarz. Nic a nic nie idzie zrozumieć.

odpowiedz
Treek - 25.09.2021 / 23:50, *.chello.pl

Jaki los? Człowieku? Misztę wystawiłeś w bramce

odpowiedz
Leśny Dziadek - 25.09.2021 / 23:36, *.centertel.pl

,,Nie wiem, co z Arturem,,... Ale że co, pocztówki nie dostałeś z jego wakacji, w trakcie sezonu? Jeżeli to jest profesjonalny klub, to ja jestem Marsjaninem z Wenus....

odpowiedz
Sobo(L)ew - 25.09.2021 / 23:36, *.centertel.pl

Co to za spieprzony metal?? Najpierw u,, drewnianego pinokio teraz u churzysty z posrania????????????????" zawodnik gra w meczu, strzela gole bądź asystuje ten w następnym meczu w nagrodę londuje na ławce ????????????. Dno i reszta mułu

odpowiedz
Marek - 25.09.2021 / 23:33, *.as13285.net

Lech idzie na majstra w tym sezonie. Maciek już wie.

odpowiedz
Autor - 25.09.2021 / 23:42, *.plus.pl

@Marek: poznania..

odpowiedz
Wojtek86 - 26.09.2021 / 00:16, *.chello.pl

@Marek: Idzie, idzie i od ładnych paru lat dojść nie może.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 26.09.2021 / 09:24, *.play-internet.pl

@Marek: A u nas Kon trojanski...?

odpowiedz
Sasza - 25.09.2021 / 23:33, *.chello.pl

Panie Michniewicz, robisz Pan dobrą minę do złej gry i nie obwiniasz publicznie zawodnika, OK ja to rozumiem. Ale prawda jest taka, że przegraliśmy mecz przez tego leszcza na bramce i żadne gadanie tego nie zmieni. Legia zawsze miała dobrych bramkarzy, nawet reprezentacyjnych ale jak widać nic nie trwa wiecznie. Jak się chce grać o poważne cele to trzeba na bramce mieć bramkarza a nie parodystę.

odpowiedz
Jordan - 25.09.2021 / 23:31, *.autocom.pl

Miszta to ręcznik, Król Artur strzela póki co słit focia z Grecji, a taki Skibicki czy Martins powinni popracować na siłowni próbując zrekompensować niedoskonałe warunki fizyczne bo każdy ich przestawia jak chce. Dziś karygodne było też spóźnianie się w defensywie czego wynikiem były faule taktyczne na żółte kartki. Magia Czesława w lidze nie działa i nie umiem sobie tego wytłumaczyć. Bardzo źle to wygląda.

odpowiedz
LewLegia - 26.09.2021 / 06:45, *.net.pl

@Jordan: Magia cesia ? O czy ty gadasz ? To zwykły słowik, chórzysta , ktory nigdy nie powinien powąchać ławki gospodarzy na Ł3, ale jaki pan taki kram.

odpowiedz
Roma - 25.09.2021 / 23:30, *.lunet.eu

Cały sektor, na którym siedziałem krzyczał NIE!!!, a Miszta „myślał, że zdąży”

odpowiedz
artekketra - 26.09.2021 / 08:37, *.aster.pl

@Roma: Ja krzyczałem k..., ale meritum to nie zmienia ????

odpowiedz
cuLt - 25.09.2021 / 23:28, *..

Wychodzâ ci wolne dni od piłki a mało trenowania , straty piłki, gra dookoła a nie do przodu i brak Kapitana i rozgrywajâcego z jajami, dałeś ciepłe kluchy do Legii, i masz szczéście że jeszcze jesteś w Legii. Czy ty tylko wiesz od Jédzy co skrzypi w szatni? Pobudka!Czesiu !inaczej stracisz szczéście pracy w Legii!

odpowiedz
Hiszpan - 25.09.2021 / 23:25, *.play-internet.pl

Czesiek za tydzień kończy swój epizod w Legii.

odpowiedz
Greg81 - 25.09.2021 / 23:21, *..

Dlaczego Muci nie grał od początku tylko ten" zmęczony "???

odpowiedz
kibic - 25.09.2021 / 23:17, *.vectranet.pl

sytuacij było ale się nie wykorzystuje bardzo słaby slisz ciagle gra naj blizej i do tylu co to za zawodnik nie mogę na niego patrzec

odpowiedz
Cyniek - 26.09.2021 / 00:31, *.play-internet.pl

@kibic: daleki byłemi jestem od krytykowania piłkarzy ale dziś graliśmy w9 Slisz i Marins to parodysci

odpowiedz
Wolfik - 25.09.2021 / 23:17, *.mm.pl

Jestem w stanie pewne rzeczy zrozumieć. Ale dlaczego w tak ważnym meczu zagrał nie do konca wyleczony Martins zamiast Charatina? Czemu nie daliśmy wsparcia Emreliemu w postaci Pekharta, który z pewnością mógłby nieco powalczyc z rosłymi obroncami Rakowa? I na miłośc boską, czemu na lewej stronie nie zagrał duet Ribeiro-Muci??? Wszak Mladen jest totalnie poza formą...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 26.09.2021 / 00:32, *.centertel.pl

@Wolfik: ,,Też chciałbym to wiedzieć Siarra,,... Coraz częściej myślę, że Czesław stracił kontrolę...

odpowiedz
IceMan - 25.09.2021 / 23:15, *.chello.pl

Czesiu, Ty go nie broń bo on nie zawala pierwszego meczu. Kazde dziecko wie ze Tobiasz ma lepsze papiery na gre, ale obowiazuje wyimaginowana hierarchia.
Jak Miszta jest w bramce , grajcie u buka. Bramki beda na bank

odpowiedz
Pusia - 25.09.2021 / 23:15, *.vectranet.pl

A co wiesz Czesiu skoro nic nie wiesz??? Po co pindolisz kocoapały, dobrze wiesz że chłopaczek z Łukowa jest skończony… szukajcie następcy…

odpowiedz
Szpic - 25.09.2021 / 23:15, *.play-internet.pl

Jak to o trener nie wie co z jego podstawowym bramkarzem? K....wa to po co tam jesteś Czesiu?

odpowiedz
Zenek - 25.09.2021 / 23:15, *.orange.pl

wystawiaj dalej Slisza, Skibickiego i Mladenovicia to nic się nie zmieni. Gra dwoma defensywnymi pomocnikami to sabotaż. Kto ma grać z przodu? za mało zawodników ofensywnych

odpowiedz
gary - 25.09.2021 / 23:49, *.centertel.pl

@Zenek: Zenek zgoda dorzucam Martinsa, on nie podejmuje walki tylko drepcze po boisku, jak ta ci.a Ci zawodnicy niepowinni wyjść na drugą połowę. No i z 10 m trafić w poprzeczkę ???

odpowiedz
Legionista - 25.09.2021 / 23:12, *.autocom.pl

Czesław 711 Michniewicz kończ już i wypad z Legii, żal patrzeć na to co grają kopacze pod Twoją wodzą. A te Twoje tłumaczenia na konferencjach ???????????? Kończ Waś i wstydu oszczędź Chórzysto z Poznania , WON z Legii

odpowiedz
Miasto Rafałka - 25.09.2021 / 23:12, *.play-internet.pl

Dlaczego nie Tobiasz,który pokazał że umie bronić? Strzeliłeś sobie panie Czesławie w kolano, wystawiając Miszte.

odpowiedz
wtf - 25.09.2021 / 23:10, *.chello.pl

Z kim to grali w tygodniu,że grubas się pucharami tłumaczy?

odpowiedz
mietowy - 25.09.2021 / 23:04, *.aster.pl

Szanowny panie Trenerze tlumaczenie takie jest raczej nie na miejscu . Jak chemy miec klasowa druzyna to trzeba miec baczenie na wszystko to jest 4 porazka w lidze i gubienie tych punktow bedzie ciazylo to odrobic

odpowiedz
Len - 25.09.2021 / 22:58, *.55.184

Więcej wolnego im dać. Oni grają w pucharach żeby się wypromować na ligę leja, Czesiu ostatni sygnał już minal żeby to zmienić. Zero straty punktów w lidze do końca rundy albo zwolnij miejsce.

odpowiedz
Den - 25.09.2021 / 22:57, *.17.12

Panie trenerze, czy pan nie widzisz, że Mladenovic to dywersant?

odpowiedz
Siłka - 25.09.2021 / 22:57, *.138.116

Dawać Staśka
Tu nie ma na co czekać

odpowiedz
Michał - 25.09.2021 / 22:57, *.plus.pl

Mecz spiepszyl Czesiu i Cezary...karny jak nic. STASIU CZERCZESOW WRÓĆ. Niedźwiedź do roboty.... LEGIA czeka

odpowiedz
ui - 25.09.2021 / 23:28, *.centertel.pl

@Michał: Kurczę kolejny co by gral defensywnie. Nie ma dobrych młodych trenerów juz?

odpowiedz
Kamil - 25.09.2021 / 22:52, *.as13285.net

Tylko przedłużenie kontraktu trenerowni zagwarantuje mistrzostwo polski.

odpowiedz
kris - 26.09.2021 / 15:34, *.vectranet.pl

@Kamil:

odpowiedz