Mahir Emreli - fot. Woytek / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Rakowem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą ocenę za mecz z Rakowem przyznaliście Mahirowi Emreliemu. Występ azerskiego napastnika oceniliście na 3,8 w skali 1-6. Nieco niższe noty uzyskali Josue, Nawrocki i Charatin. Zdecydowanie najniższą ocenę otrzymał Cezary Miszta - 1,6.



W sumie oceniało 1018 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,7.

Emreli 3,8
Josue 3,6
Nawrocki 3,6
Charatin 3,4
Kastrati 3,2
Muci 2,9
Jędrzejczyk 2,6
Wieteska 2,6
Andre Martins 2,5
Pekhart 2,4
Slisz 2,3
Skibicki 2,2
Mladenović 2,1
Rafael Lopes 2,0
Miszta 1,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
HUGON - 27.09.2021 / 23:31, *.vectranet.pl

Niech mi ktoś powie kiedy LEGIA wyszła z kontrą z pod swojej bramki.Kto by nie bronił to zawsze bramkarz czy to gruby czy młody bierze piłkę pod pachę i czeka z podaniem jak przeciwnik wróci na swoją połowę.A mówią ze LEGIA ma naj. lepszego trenera bramkarzy, może miała.

odpowiedz
singspiel - 28.09.2021 / 14:20, *.atman.pl

@HUGON: w pucharach jak najbardziej. w lidze rzadko kto się zapędza pod naszą bramkę i daje okazję do kontry

odpowiedz
bronek49 - 27.09.2021 / 18:43, *.chello.pl

najbardziej mnie szkoda Skibickiego który został wystawiony przez tego kretyńskiego trenera nie na swoją pozycje to samo jest z Misztą zawodnik nie jestv wpuszczany na boisko i ogrywany i ma prawo popełniać błędy

odpowiedz
singspiel - 27.09.2021 / 21:50, *.6.3

@bronek49: przecież Skibicki zagrał na skrzydle, czyli na swojej pozycji. Nowością było dla niego wahadło

odpowiedz
Bartek - 27.09.2021 / 17:37, *.play-internet.pl

Wiele rzeczy zaczyna mnie martwic. W ogole nie widze pomyslu na gre. Tragiczne ustawianie w ataku pozycyjnym, brak reakcji wszystkich formacji wzgledem pilki i ustawienia rywali. Wszystko jsst bardzo przewidywalne i osoba przy pilce ma zazwyczaj jedna osobe, ktorej moze podac. Wyglada to srednio. Stale fragmenty gry mialy byc naszym nowym dodatkowym atutem a ja cos ciekawego zobaczylem tylko raz, podczas gdy jeden z naszych rywali w LE mial na kazdy mecz cos nowego. Pytanie po co nam dodatkowy trener od tego fragmentu gry skoro tu sie nic nie dzieje? Kolejna rzecz: w zeszlym sezonie wystarczylo wrzucic na Pekharta i brama a teraz chlopina biega gdzies na srodku a czasem i na skrzydle... po co? Przeciez widac, ze zyrafa jest do gry glowa, czemu z nim nie graja w jego preferowanym stylu gry? Sprintera chca z niego zrobic? Przeciez to nie Emreli...

odpowiedz
12kufli - 27.09.2021 / 15:35, *.orange.pl

Czesio pozorant jak zwykle w okolicach "0". Kiedy zaczniecie wystawiać oceny "trenerowi"?

odpowiedz
thomassoo - 27.09.2021 / 17:09, *.tpnet.pl

@12kufli: weź się od niego odwal, facet pokonał slavie czy spartak, co on poradzi, że nie ma 2 bramkarza? Albo, że Martins strzelił w poprzecze, a Emreli i Lopes nie potrafili strzelić gola z 2-3 metrów. Głownie Miszta zawalił mecz, z Borucem byłoby do przodu.

odpowiedz
Legion - 27.09.2021 / 11:44, *.chello.pl

Też jestem za tym, żeby wprowadzić również możliwość oceny trenera w danym meczu i to, że wystawia w pierwszym składzie takie karykatury jak Skibicki a nie np. Muci i czeka ze zmianą do 60 minuty nie wiedzieć po co. Albo ciągle gra kompletnie beznadziejnym w tym sezonie Mladenoviciem. Że o Sliszu nie wspomnę.
Co do ocen piłkarzy to chyba Miszta z kolegami dali mu wyżej niż 1, bo ja nie wiem, jak można po takim meczu dać mu wyższą notę. Stracone 3 bramki, każda bezpośrednio (1.), lub pośrednio (2. i 3.) go obciążają. Skibickiemu też ktoś dał powyżej 2? Żart? Sliszowi też?

odpowiedz
Junior90 - 27.09.2021 / 15:25, *.chello.pl

@Legion: zgadzam się w 100% na Maladena w tym sezonie nie da się patrzeć!!!
dobrze mu Warszawska palma odbiła widać...

odpowiedz
kyle - 27.09.2021 / 10:54, *.t-mobile.pl

Najgorzej nie zagrali, szczególnie w ataku. Po prostu brak szczęścia, brak skuteczności przy wykańczaniu akcji, bo akcje były. Tylko dwa wnioski po meczu: Misztal niestety nie jest bramkarzem na miarę Legii, wywalić Josue - koleś jest wyjątkowo nonszalancki, arogancki, irytujący.

odpowiedz
stary trener - 27.09.2021 / 09:51, *.vectranet.pl

czytam oceny i slowa krytyki ale jakos nigdzie nie moge znalezć oceny pracy "misia" michniewicza - ial byc trener na lata a ja mam nadzieje ze to jego łabedzi spiew - jak pisalem ze on nie pasuje do LEGII to mnie jechano a teraz moje slowa sie sprawdzaja jak sie zaczynal sezon to caly czas tokowal -nie mam kim grac teraz zwala wine na brak skutecznosci i brak opieki ze strony opacznosci a nie potrafi powiedziec ze "popelniłem błedy moja wina" i tak jak Czerczesow w reprezentacji Rosji -dziekuje odchodze a pieniedzy nie biore /mimo oferty wyplaty ze strony federacji/ ale to trzeba miec cojones - zadam pytanie wiem ze P.Mioduski ma gdzies takie pytania zadawane przez starego trenera - kto Panu doradza??? czy nie czas na rozpirzenie tych "doradcow???? nie zawodnicy sa winni - oni graja tak jak ich trener przygotowal -kupuje Pan zawodnikow a tu TRZEBA ZATRUDNIC TRENERA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA a "misia" na aut- prosze wlączyc myslenie i nie sluchac szeptaczy !!!!!

odpowiedz
maciex - 27.09.2021 / 15:42, *.120.45

@stary trener: Od razu zacznę od tego że nie jestem zwolennikiem naszego trenera ale co on ma tak naprawdę do skuteczności piłkarzy? to że jeden z drugim wali gafe w meczach to tylko i wyłącznie umiejętności piłkarzy. Czy to nasz trener nakazał bodajże Lopezowi w sytuacji podbramkowej podawać do Pekharta? nie, mógł walnąć w bramkę a nie potykać się o piłkę żeby pokazać swoje koleżeństwo. Czy to trener nakazywał Miszcie wybięgnięcie z bramki jak przeciwnik już biegł w drugą stronę ( i raczej z akcji nic by nie było) nie. To są indywidualne błędy piłkarzy. Oglądając mecz zwróć również uwagę na trenera który raz za razem wku***a się na postawę naszych grajków ale lepszych niestety nie mamy :)

odpowiedz
stary trener - 27.09.2021 / 20:02, *.vectranet.pl

@maciex: skutecznosc ,schematy gry,szbkosc albo sie ma albo mozna na treningu ciut poprawic wiec prosze nie pisac glupot ze to wina zawodnikow -jak trener przygotuje zespol tak ten zespol gra- czy widzial pan wypracowane powtarzalne schematy?? czy "misio" dostal zawodnikow kupionych w przerwie ktorych nie chcial?? zespol tworzy trener i on odpowiada za wyniki a opowiadanie o przemeczeniu na poczatku sezonu to smieszne Artur ma 41 lat i szbko zbliza sie do konca kariery bo.....organizm sie juz zmeczyl czy znienawidzony Rakow czekal na bramkarza??? nie - a Legia jak wiadomo ma wiele meczow do rozegrania czy Miszta i Tobiasz to bramkarze gwaratujace spokoj -NIE -czy zglosil problem - NIE - nie ma co tlumaczyc trenera bo przypomne ze dzieki niemu pewny awans 21 latkow przeszedl bokiem i pytanie poza Czercesowem ktory trener byl bramkarzem w czasie ariery byl wybitny ?????boje sie ze zamiast bic sie o Mistrza bedzie MOJA LEGIA BEDZIE SIE BIC O UTRZYMANIE obym sie mylil jestem kibicem 63 lata pamietam trenera Vojvode Kazia deyne i wielu innych dzieki trenerom doszli na szczyt pozdrawiam

odpowiedz
Pawełek - 27.09.2021 / 09:35, *.netfala.pl

Ślisz tradycyjnie za wysoko.

odpowiedz
Sputnik 44 - 27.09.2021 / 09:40, *.vectranet.pl

@Pawełek: a ty tradycyjnie leczysz tu kompleksy... Żebyś jeszcze był choć odrobinę zabawny... Żal.....

odpowiedz
Spokojnie - 27.09.2021 / 10:11, *.vectranet.pl

@Sputnik 44: ja tam się zgadzam jak zwykle za wysoko on i ręcznik na bramce.. Mniej gwiazdorzenia więcej pracy, choć dla Slisza to już za późno na cokolwiek..

odpowiedz
Żmija - 27.09.2021 / 09:22, *.t-mobile.pl

Mahir pewnie za strzał głową w końcówce meczu... Nikt nie zasłużył na więcej niż 2!

odpowiedz
Po(L)ubiony - 27.09.2021 / 10:49, *.aster.pl

@Żmija : Mahira za tą główkę nie winię. Dostał piłkę po rykoszecie, o zaskakującej rotacji. Każdy kto kopał piłkę wie, że taka piłka może się odbić gdzie chce i nie sposób to przewidzieć. Katastrofą to był niby-strzał Lopesa.

odpowiedz
ROSOMAK - 27.09.2021 / 16:01, *.chello.pl

@Po(L)ubiony:mam pytanie o jakim zawodniku mowa z naszej ekipy czy ma ktoś dołączyć i omawiacie jakieś dawne sytuację

odpowiedz
Cyniek - 27.09.2021 / 09:06, *.play-internet.pl

Martins i Slisz o punkt za wysoko

odpowiedz