fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

SKLW zorganizuje czarter do Neapolu

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Za niespełna cztery tygodnie, 21 października Legia rozegra wyjazdowe spotkanie fazy grupowej Ligi Europy z Napoli. SKLW zamierza zorganizować czarter do Neapolu, który będzie lądował we Włoszech w godzinach popołudniowych w dniu rozgrywania meczu, a powrót do Warszawy nastąpi po zakończeniu spotkania.

Cena przelotu w obie strony, wraz z przejazdem autokarem z lotniska na stadion wynosi 1100 złotych. Zainteresowani powinni pisać na maila czartery@sklw.info wraz z imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu. Termin i miejsce zapisów oraz informacje o biletach na mecz podamy wkrótce.

Aktualizacja, niedziela 8:45
Zainteresowanie czarterem do Neapolu jest bardzo duże. W tej chwili trwają zapisy na listę rezerwową. SKLW będzie starało się zorganizować drugi samolot, ale na ten moment nie ma pewności, czy taka opcja będzie i jaka będzie jego cena.


Szczegółowe informacje o aktualnych warunkach wjazdu do Włoch

WYNIKI SONDYKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?
SUMA GŁOSÓW: 52838
START: 27.08.2021 / KONIEC: 09.12.2021

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.