Strzelectwo

Pięć medali na MMP w strzelaniu do rzutków

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięć medali zdobyli zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii podczas mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców w strzelaniu do rzutków, które odbyły się w Bydgoszczy. Złoty medal w konkurencji Trap mix juniorów zdobyli Katarzyna Kosiba i Wolodymyr Yazykov.

Kosiba zdobyła ponadto srebrny medal indywidualnie w Trapie 125, podobnie jak Mateusz Łakomy. Brąz z tej konkurencji wywalczył Jakub Olszewski, Yazykov był czwarty, a Piotr Hancke piąty.

W Trapie 125 wśród młodzieżowców, srebrny medal MP wywalczył Mateusz Murawski.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.