Mateusz Wieteska i Ihor Charatin po strzeleniu gola - fot. Woytek / Legionisci.com

Pierwszy gol Charatina dla Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W przegranym spotkaniu z Rakowem Częstochowa po raz pierwszy w barwach Legii na listę strzelców wpisał się Ihor Charatin. Pomocnik bramkarza rywali pokonał w 70. minucie, kiedy prawą nogą ładnie przymierzył w kierunku dalszego słupka, nie dając mu żadnych szans na skuteczną interwencję.

Ukrainiec trafił na Łazienkowską we wrześniu. Sobotni mecz był dla niego piątym w koszulce z "eLką" na piersi - zadebiutował 11 września przeciwko Śląskowi Wrocław.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
ark - 27.09.2021 / 08:30, *.cyfrowypolsat.pl

nie wiem jeszcze czemu ale jakoś wierzę mocno w tego typa, mam nadzieję że szybko złapie klimat bo widać że czasem lekko jeszcze wydygany i zaraz potem szybciutko wygryzie z podstawy martinsa czy slisza (bez różnicy).

odpowiedz
urs1 - 26.09.2021 / 09:57, *.chello.pl

Pytanie do kierownika drużyny ? Czy zna nazwisko zawodnika z koszulki ?

odpowiedz
Magarac - 26.09.2021 / 09:30, *.172.24

Zawodnik na plecach koszulki ma "Kharatin", a wszyscy usilnie nazywają go "Charatin".
Wątpię, żeby sam się mylił jak się nazywa. Jeśli się mylę, chętnie przeczytam, skąd taka pisownia.

odpowiedz
chrisSiekierki - 26.09.2021 / 11:30, *.vectranet.pl

@Magarac: zawodnik nazywa się Charatin lecz obowiązuje pisownia angielsko języczna czyli Kharatin ( bez sensu byłoby zamawiać koszulki na ligę z jedną wersją nazwiska a na puchary z drugą ).

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.