fot. Woytek / Legionisci.com

Relacja z trybun: Porażki kształtują charakter kibiców

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotni wieczór przybyliśmy do naszej świątyni wspierać Legię na meczu z Rakowem. Frekwencja była w miarę przyzwoita (niespełna 16 tys.), choć oczywiście daleka od tej, jaką będziemy mogli zobaczyć w czwartek na meczu z Leicester City. Aby na trybunach zebrało się więcej widzów, można było skorzystać z promocji (od sponsora klubu, Plus500), w której karneciarze, mogli bezpłatnie zaprosić jedną osobę na swoją trybunę.

Klub nie kwapił się zbytnio do przypominania o takiej możliwości, ale to już przestaje dziwić. O promowanie meczów Legii muszą dbać więc sami kibice, bo w klubie nie ma na to ani pomysłu, ani przeznaczonych środków. A nawet jeżeli są, to wydawane są na reklamowanie meczów w Lidze Europy, na które stadion i tak już się zapełnił... Delikatne utrudnienia w drodze na stadion czekały na tych, którzy zmierzali Wisłostradą, bowiem wcześniej niż zapowiadano, rozpoczęto zwężanie ulic z powodu niedzielnego Maratonu Warszawskiego. Przy wejściu na stadion Nieznani Sprawcy prowadzili zbiórkę na oprawy. Na promenadzie tymczasem wydawane były vouchery dla karneciarzy z poprzedniego sezonu, którzy otrzymać mogli dwa bezpłatne piwa.

Fani Rakowa początkowo do Warszawy mieli przyjechać pociągiem specjalnym, ale mniejsze niż zakładali zainteresowanie, sprawiło, że odwołali "speca" i do stolicy ruszyli pociągiem rejsowym. Do Warszawy Zachodniej, skąd na stadion przewiezieni zostali w obstawie na sektor gości, dotarli z odpowiednim zapasem czasowym. Cała grupa przyjezdnych była obecna w sektorze na rozpoczęcie spotkania. Wywiesili dwie flagi, w tym płótno "Podróżnicy", transparent "Ś.P. Emil" (dla kibica Lechii, który zginął w drodze na mecz w Łęcznej) i dwa transparenty dla innych kibiców. Liczba częstochowian była wyraźnie niższa niż ta sprzed dwóch miesięcy, kiedy na mecz o superpuchar przybyli w 575 osób. Warto wspomnieć, że w poprzednim sezonie, podczas pandemii, RKS pomimo meczu bez udziału publiczności dotarł w okolice naszego stadionu (w kilkadziesiąt osób) w silnej obstawie policji, która pozwoliła im dotrzeć na Myśliwiecką i następnie zabroniła wyjścia z pojazdów. Tym razem w sektorze gości zasiadło 227 fanów gości (w tym jeden lechista).


Na trybunie Brychczego, nie pierwszy raz zresztą, bardzo licznie pojawiła się grupa legionistów z Huty Czechy oraz Wilgi. 130 osób to głównie młodzi zawodnicy trenujący na co dzień w Hutniku HC i Amurze Wilga, a także ich opiekunowie. Transport dla tej grupy przygotowało SKLW. Legioniści wywiesili transparent "Huta Czechy & Wilga".

Kibiców gości przywitaliśmy przyśpiewką "Deszcze niespokojne, potargały sad", czyli tak, jak od lat legioniści witali grupy przyjezdnych na naszym stadionie. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego miała miejsce minuta ciszy poświęcona jednej osobie z Rakowa, którą uszanował cały stadion. Chwilę później zaśpiewaliśmy "Gwizdek sędziego rozpoczyna wielki mecz..." i tym razem nastąpiła "aktualizacja" strzelca pierwszej bramki, bowiem Żyleta zaśpiewała "Mahir Emreli i już 1-0 jest". Niewiele się pomyliliśmy, bo Emreli tego dnia strzelił pierwszego gola dla Legii, tyle że była to bramka wyrównująca.



Ale po kolei. Najpierw Raków wywalczył rzut karny, podczas którego staraliśmy się wesprzeć naszego młodego bramkarza, skandując "Czarek Miszta". Po straconym golu, który oczywiście wywołał szał radości w sektorze gości, zaśpiewaliśmy "Warszawska Legio zawsze o zwycięstwo walcz!". Drugą połowę rozpoczęliśmy od głośnego "Ole ole, ole ola...". Niestety goście szybko strzelili dwie bramki i w 59. minucie było 1-3. Wynik beznadziejny? Nie dla nas. "Staruch" szybko postawił wszystkich "załamanych" do pionu - to my mamy sprawić, że legioniści ten mecz wygrają, nie możemy wątpić ani przez moment, tylko pokazać się z jak najlepszej strony.

I pokazaliśmy. Ruszyliśmy z kopyta na maksa, najpierw głośno śpiewając "Nasza Legio będziemy zawsze z Tobą...", a następnie skandując "Hej Legio jesteśmy z Wami!". Najwyższy poziom decybeli osiągnęliśmy jednak przy okazji pieśni "Nie poddawaj się, ukochana ma...", którą śpiewaliśmy przez dobrych kilkanaście minut, raz po raz wybuchając ze zdwojoną mocą. Jako że w międzyczasie piłkarze strzelili kontaktowego gola, liczyliśmy, że faktycznie losy spotkania uda się odmienić, z naszą niemałą pomocą. I chociaż w doliczonym czasie mieliśmy dwie "setki", tym razem szczęście było po stronie Rakowa i to przyjezdni po końcowym gwizdku mogli świętować trzy punkty wywalczone przy Łazienkowskiej.

Niestety Legia przegrała już czwarty mecz ligowy w obecnym sezonie, a w pamięci mamy również porażkę w Superpucharze... Na szczęście słabsze wyniki nie mają negatywnego wpływu na nasz doping - można wręcz zaryzykować, że poniekąd kształtują charakter kibiców. Choć oczywiście mamy nadzieję, że zła passa się odwróci i nasz zespół awansuje na należne mu miejsce.
W czwartek legioniści zagrają spotkanie Ligi Europy z Leicester City. Tym razem możemy spodziewać się ok. 800-osobowej grupy kibiców gości i pełnych trybun. Liczymy, że zarówno stali bywalcy naszego stadionu, jak i "jednomeczowcy", tudzież "wynikowcy" dadzą z siebie wszystko. Ze względu na wczesną porę rozgrywania meczu, już dziś radzimy zdecydowanie wcześniejszy start w kierunku naszego stadionu, bo korki na trasie są murowane.

P.S. Na Żylecie wywieszone zostały transparenty "Pjus walcz", "Olimpijczyk wracaj do zdrowia" oraz "Spoczywaj w pokoju Korba".

Frekwencja: 15 870
Kibiców gości: 227
Flagi gości: 2

Autor: Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (61)

+dodaj komentarz
Optymista i seta czysta - 29.09.2021 / 20:15, *.tpnet.pl

A tera pora na Lejkestera , git atmosfera i 4 do zera ! (dla Nas , rzecz jasna) .

odpowiedz
Zielu - 29.09.2021 / 08:49, *.centertel.pl

To co jaszczur miał na lewej to było, na metrze zgubił krycie i oddał mega strzał

odpowiedz
:) - 29.09.2021 / 08:30, *.plus.pl

Czy będziemy wygrywać czy będziemy przegrywać to i tak ,,nie poddawaj się..." Będzie królować na trybunach. Żenada taki doping. Kiedyś ,,Hej Legia gol" tak poniosło grajków że 3:0 z Płockiem wygrali i z Krytej konkretny doping szedł a teraz?w kółko jedne i te same śpiewki niezależne od wyniku? Trybuny powinni ryknac tak aby gracze rywali się zesrali a my zazwyczaj ,,nie poddawaj się .." lub ,,Warszawa" i ,,Mistrzem Polski jest ukochana.." A gdzie starszy repertuar?

odpowiedz
odp - 29.09.2021 / 10:50, *.plus.pl

@:): przed telewizorem możesz sobie śpiewać co chcesz, nawet " drugi fotel odpowiada ..."

odpowiedz
Stefan1916 - 29.09.2021 / 11:42, *.chello.pl

@odp: trochę ma racji. Piotrek powinien odświeżyć kilka starych przyśpiewek. Np. W trzech kolorach mieni się…

odpowiedz
Trener Bramkarzy - 29.09.2021 / 07:11, *.vectranet.pl

Z Jaszurem mega kpina... Się będzie Czesio tłumaczył.... Generalnie , w Szerifie nie gra żaden piłkarz który nie byłby w zasięgu Legii , większość to 2-3 liga Francuska, Portugalska i np: Jaszur , który od razu po przyjściu stał się podstawowym napastnikiem. SCOTING i SELEKCJA zawodników to ma Szerfif, czego nie ma Legia. Dziękuje dobranoc, Jaszur to kolejna kompromitacja Kucharskiego.... i Mioduskiego...Lepiej jakiś szrot z Portugalski sciagac i innych Sliszów...

odpowiedz
Stefan1916 - 29.09.2021 / 11:48, *.chello.pl

@Trener Bramkarzy: to nadal jest nasz piłkarz! Nie chciało mu się u nas grać i se wymyślał kontuzje. Na szczęście jak będzie grał dobrze to na nim dobrze zarobimy, bo o ile pamietam to kontrakt ma akurat długi!

odpowiedz
Warszawiak - 29.09.2021 / 06:55, *.centertel.pl

Ale się znają w Legii na piłkarzach. Jasur Jakszibojew gra i strzela w LM a u nas ledwo się łapał do składu rezerw. Co my robimy w LE jak takie gwiazdy mamy w pierwszej drużynie. Widać jak ch... Się dzieje w naszym klubie. Zawsze ciśnienie. A największe to z trybun od mega profesjonalistów czyli napinaczy z trybun przychodzi nowy piłkarz ani razu nie ma kopnął piłki i już leszcz frajer. Po pierwszym meczu dwizdy i wyzwiska. A teraz widać że miodek Czesiu i wy kibice ch... się znacie na piłce. Zaraz pewnie będzie że i ślepej kurze to się ziarno trafi, tylko ta ślepa kura kolejne ziarno trafiła... Może mnie ciśnienia.

odpowiedz
Rafał - 29.09.2021 / 02:20, *.t-mobile.pl

Wiem, że nie na temat, ale mam jeszcze do oddania ten kod na 70 zł znizki na zieloną koszulkę meczową w Fanstore online. Jeśli ktoś chce, to piszcie na rafa.praga@wp.pl, bo kod ważny tylko do końca września.

odpowiedz
Tyle w Temacie - 29.09.2021 / 00:19, *.com.pl

Niema co się okłamywać kiedyś Kibice Legii na Żylecie to była prawdziwa Miazga . A dzisiaj szkoda gadać .

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.09.2021 / 23:27, *.vectranet.pl

A charakter druzyny ksztautuja rezerwy !!!!!!!!!!!! zaden pilkarz pierwszego skladu nie moze zagrac byle jak bo zawodnik z rezerw czeka na szanse REZERWY DO FORTUNA 1 LIGI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz pierwsza druzyna moze se grac byle jak bo zaden leszcz nie radzacy se na poziomie 4 ligi nie jest w stanie zastapic pilkarza pierwszej druzyny slaba rywalizacja slaby poziom słaba Legia pilkarsko!!!!!!!!!

odpowiedz
1916 - 28.09.2021 / 23:22, *.play-internet.pl

Skończcie wypisywać te głupoty. Zobaczcie stronę Legia.net,tam komentarze daje 10 razy więcej kibiców niż tutaj. Zacznijcie wyciągać wnioski. Śpiewamy „Nie poddawaj się…” na meczu z Rakowem…to zupełnie nie pasuje do rangi przeciwników w e-klapie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.09.2021 / 06:51, *.centertel.pl

@1916: Nie ilość, lecz pisanie prawdy się liczy. A tam duża część jest zachwycona tym, co się dzieje w klubie. Tu piszą kibice, którzy potrafią obiektywnie ocenić sytuację. Poza tym to nie wyścig szczurów, kto więcej, kto prędzej, kto ma piękniejszy fryz czy lepiej podkręconego wąsa. Każdy ma prawo wyboru, jeden lubi batona, ktoś inny czekoladę, ptasie mleko, kukułki albo dropsa miętowego. I jego prawo, nic mi do tego. Oby tylko nie jadł wtedy, kiedy trzeba szanować swój zawód i gryźć trawę, zamiast smakołyka.

odpowiedz
Dens - 29.09.2021 / 07:44, *.t-mobile.pl

@Leśny Dziadek: zachwycona tym co dzieje się w klubie ? Naprawdę tak tam piszą ? Chyba pomyliłeś strony. Tutaj piszą obiektywnie a tam nie ?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.09.2021 / 11:10, *.centertel.pl

@Dens: Tutaj i tam są różne wpisy. Tam jednak jest np. więcej zwolenników obecnego właściciela. Dla jasności - nie jestem za tymi, którzy kogokolwiek obrażają, ale rzeczowo punktują - jego dobre decyzje i wtopy.

odpowiedz
Rikki - 28.09.2021 / 23:22, *.net.pl

Pitolenie że psu na budę się nie zda jest jak jest po prostu kiła a grajkowie tak się przykładają jak pokazuje tabela . Jasur Jakszibojew opitolił Real a u Nas nawet nie dano mu szansy zagrać w jedynce , no chyba że był w Legii na terapeutycznej odbudowie . Kpina i tyle.

odpowiedz
Dedi - 28.09.2021 / 23:17, *.plus.pl

Kurde ten Sheriff wygrał z Realem i ma 6 punktów, drugi gol to stadiony świata gol kolejki już jest. Jak oni wygrali na Bernabeu z Realem to i my możemy wygrać z Leicester u siebie. Problemem jest że my w tym sezonie lepiej gramy na wyjazdach niż u siebie...
Flora słaby mecz ledwo 2:1 , z Dinamo porażka , z Slavią gdyby nie ta czerwona różnie mogło by być, Raków porażka.
Na wyjazdach Bodo ładny mecz , Flora łatwiej niż u siebie, Dinamo 1:1, Slavia 2:2 i dwa razy tam prowadziliśmy..

odpowiedz
zaba285 - 28.09.2021 / 23:06, *.116.118

niechciany u nas i nazywany prześmiewczo jaszczurem piłkarz strzelił bramkę Realowi na Bernabeu, a jego drużyna wygrała tam 2:1...
poznański słowik chyba się trochę pomylił, żeby się nie skończyło tak jak kiedyś z Lewandowskim (mamy Arrubarene) ...
ale to i tak najlepszy trener za kadencji lokowanego, co jest dość smutne...

odpowiedz
Info - 28.09.2021 / 22:09, *.getfiber.pl

Jasurbek Jakszibojew w drugiej połowie sierpnia grał w rezerwach Legii mecze w Giżycku przeciwko ekipie Mamry oraz w Grodzisku Mazowieckim z Bronią Radom, a dzisiaj strzelił gola na Santiago Bernabeu i do przerwy Sheriff Tyraspol sensacyjnie prowadzi w Lidze Mistrzów z Realem 1:0

odpowiedz
Mierda Humana - 28.09.2021 / 21:50, *.cdn77.com

Ja piętrolę! Jasur strzelił bramę Realowi! A na Legię był za słaby... Sprzedawaj tego Lewandowskiego, mamy Arrubarenę!

odpowiedz
Jaszczur - 28.09.2021 / 21:46, *.vectranet.pl

W Legii niechciany a już gola Milanowi strzeliłem

odpowiedz
Gościu - 28.09.2021 / 21:44, *.centertel.pl

Szeryf oddawać Jaszczura koniec wypożyczenia:)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.09.2021 / 21:41, *.orange.pl

Czyli należy uśmiechać się, jak koński zad do bata i to jest w porządku? Ludzie, co oni z Wami robią...

odpowiedz
cooLegiaGoL - 28.09.2021 / 22:34, *..

@Leśny Dziadek: ZAWSZE BYĆ SOBĄ!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.09.2021 / 06:43, *.centertel.pl

@cooLegiaGoL: To nie udawajmy radości po porażkach. Mnie to wkurza, zwłaszcza olewanie ligi przez niektórych zawodników.

odpowiedz
Gościu - 28.09.2021 / 21:27, *.centertel.pl

Właśnie nasz jaszczur strzelił bramę Realowi

odpowiedz
Jak ? - 28.09.2021 / 22:12, *.tpnet.pl

@Gościu: Żartujesz czy na serio ?

odpowiedz
Zombie - 28.09.2021 / 18:26, *.centertel.pl

Ludzie co teraz przychodzą nie którzy na Żyletę, szczególnie małolaci to chyba nie rozumieją co to za trybuna.!!! Jakieś pazie z długi włosami, nie mówię już o białym ubraniu. Do czego to zmierza?! Kiedyś gość za takie pióra dawno miał by pojazd, a teraz nic, chodzi se spoko jak by nigdy nic.

odpowiedz
L - 28.09.2021 / 21:49, *.intelly.pl

@Z
ombie: A w długich włosach nie można kochać Legii?

odpowiedz
L - 28.09.2021 / 21:52, *.intelly.pl

@Zombie: A w długich włosach nie można kochać Legii?

odpowiedz
Adaśko - 29.09.2021 / 02:58, *.t-mobile.pl

@Zombie:a kim ty jestes czopku zeby decydowac kto w jakim fryzie ma wstep.

odpowiedz
Zombie - 29.09.2021 / 14:41, *.centertel.pl

@L: można ale na innej trybunie
@ adasko: a kim ty jesteś że by tu swoje lewackie poglądy manifestować?!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.09.2021 / 18:19, *.orange.pl

"Nie masz nic, jesteś szczęśliwy", "Drużyna, której kibicujesz zbiera baty od wszystkich, co kształtuje charakter kibiców"...Ja chyba śnię ja jawie...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.09.2021 / 18:15, *.orange.pl

"Nowy człowiek w Legii Warszawa. To jeden z najbardziej zaufanych ludzi premiera Morawieckiego". I wyjaśniło się, dokąd zmierzamy......

odpowiedz
Piotr Niedek - 28.09.2021 / 15:55, *.t-mobile.pl

Doping na tym meczu to żenada. Naprawdę już rzygam piosenką "Nie poddawaj się...", która jest śpiewana na każdym meczu niezależnie od wyniku przez 2/3 czasu. To żałosne. Akurat w tym meczu często przegrywaliśmy ale w meczach których prowadzimy też to śpiewamy. Naprawdę nie ma innych utworów? W latach 90-tych co 5 minut śpiewaliśmy inną piosenkę, było ciekawie, było urozmaicenie. Nic się nie powtarzało poza bluzgami w kierunku gości. Gdy piłkarze walili w .uja to się śpiewało "Legia grać k.... mać" lub "piłkarzyki-sprzedawczyki". Często pomagało, a jak nie to się szło następnego dnia na ich trening w ramach "rozmowy wychowawczej". Po czymś takim piłkarze dosłownie "gryźli trawę" aby wygrać. Śpiewajmy dalej wesoło i skandujmy ich nazwiska nazywając to wspieraniem zamiast ich ostro opier...ić za wyczyny na boisku. Taki Miszta myśli sobie "fani nie są wściekli, wesoło śpiewają więc nie jest jeszcze tak źle". Później udziela takich wywiadów, że ręce zaciskają się w pięść. W ich mniemaniu nic się nie stało, jedna porażka więcej czy mniej nie ma znaczenia. Piłkarze mają kibiców w du.ie póki nie zobaczą ich złości i nie zaczną się ich bać. Najważniejsze i tak jest konto, a tu się zgadza. Czasami najlepszą metodą zmotywowania kogoś do zrobienia wysiłku ponad stan fizyczny jest bat zamiast marchewki. Tolerujmy i akceptujmy na trybunach dalej taki stan rzeczy, a obudzimy się na wiosnę w środku tabeli, Na ratowanie sezonu będzie już za późno. Wszyscy nasi rywale grając z nami mają maksymalną, ambicję, zaangażowanie, determinację. U naszych kopaczy tego nie ma, trzeba to wyzwolić, wycisnąć z nich reakcją trybun. Nie chodzi mi o wyzywanie własnych piłkarzy, bo to na szerszą skalę do niczego dobrego nie prowadzi ale trzeba im pokazać, że nie zgadzamy się z taką grą, takimi wynikami. Niech mają tego świadomość, że kibice są wściekli. Gdzie się podział kibolski, Legijny charakter z dawnych trybun, klimat starego stadionu?

odpowiedz
Antydebil - 28.09.2021 / 22:31, *..

@Piotr Niedek: dawno takich głupot nie czytałem.

odpowiedz
Zbieracz kartonow - 29.09.2021 / 08:32, *.plus.pl

@Piotr Niedek: 100% racji

odpowiedz
:) - 29.09.2021 / 08:33, *.plus.pl

@Piotr Niedek: Sama prawda

odpowiedz
Afro - 29.09.2021 / 08:58, *.centertel.pl

@Antydebil: moze jest w tym troche racji jednak? Nie wierzę tak bardzo w sprawczosc kibicow jak @Piotr Niedek ale zgadzam się z brakiem motywacji i przekraczania barier przez piłkarzy. Dlatego piłkarze dostają wysokie kontrakty aby wynagrodzić im przeogromny wysiłek fizyczny i presję... kasa jest, presja też a wysiłek widać? Raczej nie po ilości treningów.

odpowiedz
Quash - 28.09.2021 / 14:24, *.chello.pl

tka ciekawostka
dzisiaj urodzili dwa panowie - niechlubni w historii Legii pan Ryszard Kulesza (1993) i pan Andrzej Czyżniewski (1997)

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.09.2021 / 14:17, *.centertel.pl

Autor artykułu jest z Warszawa, jest kibicem Legii? Na odległość wali czymś, co trudno nazwać fiołkami. Proponuję kupić całe opakowanie pumpersów....

odpowiedz
Bln - 28.09.2021 / 17:07, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek:
Wali już od jakiegoś czasu. Po takim meczu powinno być słychać tylko gwizdy na zejście. 7 kolejek, 4 porażki....

odpowiedz
Tomasz - 28.09.2021 / 20:41, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Słabsze wyniki kształtują charakter kibiców , bo uczą być razem na dobre i na złe i wspierać drużynę w trudnych momentach (nawet , jeśli drużyna nie robi wszystkiego by wygrać) . Więc wszystko się zgadza . ''Choć oczywiście mamy nadzieję , że zła passa się odwróci ...''- właśnie . Dobrze jest wszystko powiedziane , nie widzę problemu .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.09.2021 / 21:40, *.orange.pl

@Tomasz: Masz prawo kolego do swojego zdania i ja to szanuję. Ale moje jest takie - kiepskie wyniki powinny wkurzać kibiców. Żadna porażka nie może wywoływać pozytywnych odczuć, zastanów się dlaczego....

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.09.2021 / 21:44, *.orange.pl

@Tomasz: Kiedyś słyszałem tekst, adekwatny do tego, co napisałeś kolego - "Nikt nam nie wmówi, że białe jest białe, a czarne czarne"...

odpowiedz
Tomasz - 28.09.2021 / 22:10, *.tpnet.pl

@Leśny Dziadek: Częściowo rozumiem , nie to miałem na myśli - niestety nie jest dobrze , jeśli chodzi o Ekstraklasę . Nikt nie jest zadowolony z sytuacji w tabeli ligowej , wiadomo ... Może coś się zmieni po meczu z Leicester (oby dobrym) . Z Lechią już tylko trzy punkty powinny być , jeśli ma być dobrze . No to teraz tydzień gry o wszystko , chociaż to dopiero jesień .

odpowiedz
Leśny Dziadek - 28.09.2021 / 22:37, *.orange.pl

@Tomasz: Ps. Naprowadzę Cię trochę. Jeżeli niemowlak, który rżnie w pieluchę, po każdej kupci, dastanie batona w nagrodę, to nigdy nie usiądzie kibelku, tylko będzie rżnął całe życie w gacie.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 29.09.2021 / 06:40, *.centertel.pl

@Tomasz: Obyś miał rację, że z Lechią wygramy, bo jeżeli przegramy, to będzie już bardzo nieciekawie...

odpowiedz
Ljak Legia - 28.09.2021 / 14:09, *.play-internet.pl

jeden lechista wśród kibiców RKSu?

odpowiedz
Matigol - 28.09.2021 / 18:54, *.orange.pl

@Ljak Legia: Tak, Lechista - kibic Lechii. Lechia ma jakiś tam układ z Rakowem.

odpowiedz
bum - 28.09.2021 / 13:39, *.it4polska.com

Co to ku...a ma znaczyć że przegrane kształtują charakter kibiców?????? Chyba charakter przegrywów jak tych z posnania hahaha. Nie wierzę.... Co to za akcja ? Tłumaczenie kibicom żeby akceptowali porażki i przyzwyczaili do takich wyników???? Nie doczekanie!

odpowiedz
Do Redakcji - 28.09.2021 / 12:37, *.plus.pl

Redakcjo, a gdzie najciekawszy cykl „Na stadionach”?

odpowiedz
PANCIO1916 - 28.09.2021 / 11:58, *.play-internet.pl

Witam
Mam do sprzedania bilecik na czwartkowy mecz z Lajczester na zylete
Chętni dzwonić 530504650

odpowiedz
Koksik 1916 - 28.09.2021 / 11:12, *.centertel.pl

Odsprzedam bilet na Leicester na żyletę. Chętni dzwonić na numer 503 859 306

odpowiedz
sala - 28.09.2021 / 10:41, *.tpnet.pl

Czesc, odsprzedam bilet na Leicester na zylete, info pisac na damia20@interia.pl

odpowiedz
Ram Pam Pam - 28.09.2021 / 10:29, *.play-internet.pl

Zmienicie platformę, czy coś, bo człowiek siedzi na sraczu w pracy, a tu mu nagle sen o Warszawie wjeżdża.

odpowiedz
Mariot85 - 28.09.2021 / 12:20, *.cyfrowypolsat.pl

@Ram Pam Pam: dokładnie to samo mnie spodkało w pracy w tym momencie pozdro z DEN HAAG

odpowiedz
Alan - 28.09.2021 / 09:41, *.t-mobile.pl

Porażki kształtują charakter.....to jakie charaktery muszą mieć kibice Rakowa, Zagłębia Sosnowiec, Widzewa,GKS K, ŁKS czy wielu innych klubów które przez lata grają w niższych ligch bo nie sa tak bogate i nie graja zawsze o najwyższe cele jak Legia .

odpowiedz
L - 28.09.2021 / 11:01, *.tpnet.pl

@Alan: Akurat Raków poprzedni sezon miał najlepszy w historii klubu ...Serio trzeba ci tłumaczyć, że każdy mierzy siły na zamiary? Dla jednych awans do ekstraklasy to jest sukces a dla drugich (dla Legii) przegrana z kimkolwiek w lidze to porażka. Tak czy siak na mecze się chodzi niezależnie od wyniku.

odpowiedz
Staszek - 28.09.2021 / 12:04, *.centertel.pl

@Alan: i przede wszystkim Polonii Warszawa

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.09.2021 / 22:44, *.vectranet.pl

@L: Dla takiego klubu jak Legiia remis jest porazka !!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz