Strzelectwo

Medale legionistów na międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięć medali zdobyli zawodnicy sekcji strzeleckiej Legii na międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików, które odbyły się w Białymstoku. Legia zajęła drugie miejsce w klasyfikacji klubowej. Złoty medal wywalczyła Wanda Sadłoń w konkurencji pistoletu sportowego 30+30 strzałów.
Srebrne medale zdobyli Martyna Krzesaj (karabin pneumatyczny 40 strzałów), Krzysztof Adamczyk (karabin pneumatyczny 40), Adam Dahan (pistolet pneumatyczny 40 strzałów), a brązowy - Wanda Sadłoń (pistolet pneumatyczny 40 strzałów).REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MK - 28.09.2021 / 09:31, *.187.2

To Ci młodzicy na pierwszym zdjęciu?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.