fot. Woytek / Legionisci.com

Nowy pełnomocnik zarządu Legii

Woytek, źródło: interia.pl

1 października pełnomocnikiem zarządu Legii Warszawa ds. projektów infrastrukturalnych i szkoleniowych zostanie Mariusz Chłopik, który w latach 2018-2021 pracował jako dyrektor biura Ekstraklasy i Gamingu w PKO Banku Polskim - informuje interia.pl.

PKO Bank Polski najpierw był głównym sponsorem Ekstraklasy, a od 2019 stał się sponsorem tytularnym. Chłopik odpowiadał za realizację kontraktu, aktywizując go pod względem marketingowym.

Interia.pl cytuje nowego pełnomocnika:
"Właśnie dostarczeniem najlepszych narzędzi dostępnych na świecie zajmę się w kontekście akademii. To oczko w głowie właściciela, Dariusza Mioduskiego - rozwój szkolenia i promowanie piłkarzy, co wspomoże odpowiedni rozwój klubu". Chłopik chciałby aktywizować całe środowisko klubu - również inne sekcje. "Legia to są emocje. Nie można się bać takich kampanii, jak ostatnio w Moskwie pod hasłem - We are back!" - zaznacza.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (31)

+dodaj komentarz
Adam - 29.09.2021 / 16:18, *.play-internet.pl

A tą swoją labadziarę też nadal trzyma w zarządzie?

odpowiedz
Echhhh - 29.09.2021 / 14:15, *.35.103

Miodek , jak ty mi zaimponowałeś.

odpowiedz
Antypudel - 29.09.2021 / 12:34, *.play-internet.pl

Wincyj dyrektorów, wincyj... A dla pracowników na podwyżki, albo na wypłatę nadgodzin nie ma pieniędzy w budżecie.

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 28.09.2021 / 23:21, *.vectranet.pl

pelnomocnik pelnomocnika zamiast zbudowac druzyne rezerw na najwyzszym poziomie by ktos z rezerw mogl wspierac pierwsza druzyne to inwestuja we wszystko tylko nie w to by druzyna byla mocniejsza ciekawe co sie stanie z tymi wszystkimi pelnomocnikami jak Legia nie zagra nawet w eliminacjiach do LKE ?? bo odejdzie trener i zostana łamagi w skladzie ktorych nikt nie ustawi i nikt z nich nie wyciagnie maxa ich umiejetnosci wyjdzie tak ze przez najblizsze 5 lat bedzie dupa w lidze i w pucharach OBY NIE mioduski ty porazko !!!!!!!!!! idz sladami Realu Sosiedad BY rywalizowac z najlepszymi zacznij budowac klub od rezerw by patałachy nie graly w pierwszym skladzie !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Osiem gwiazdek - 28.09.2021 / 22:34, *.centertel.pl

Nie wyszło wkręcenie się w PZPN, to się wkręcił tu. Zwróćcie uwagę, że to pierwsza praca niezwiazana z polityką, więc będzie się uczyć za nasze pieniądze. Ode mnie klub nie zobaczy złotówki dopóki ta persona będzie ssać kasę. Nie będzie przecież pracował za średnia krajowa, a tym bardziej za pensję minimalną.

odpowiedz
c u L t - 28.09.2021 / 23:12, *..

@Osiem gwiazdek: OCZYWISTE ŻE LEPIEJ MIEĆ UKLADY TAM GDZIE MAJĄ W ŁAPKACH PZPNKI I INNE BAGNA...

odpowiedz
Szymon - 28.09.2021 / 21:29, *.chello.pl

Ha ha ha bełkot bełkot i ...bełkot
Nowy korpo szczur pudla

odpowiedz
Daszka - 28.09.2021 / 21:23, *.chello.pl

Czy ktokolwiek z kibiców pamięta w jakim okresie Jacek Zieliński sprawował funkcję dyrektora LTC? Pytanie jeszcze trudniejsze: jaką funkcję w LTC pełni on obecnie? I pytanie najtrudniejsze: czym on się faktycznie zajmuje w obecnej legijnej karuzeli kadrowo - personalnej?
Ot, końcowy efekt rządów Miodowego na przykładzie zacnej legendy Klubu. Po prostu ręce opadają...

odpowiedz
witamina1916 - 28.09.2021 / 16:48, *.4.1

mało nas mało nas do pieczenia chleba ...

odpowiedz
czarest - 28.09.2021 / 15:40, *.vectranet.pl

niestety z poręczenia politycznego. Nie słuzyć to bedzie Legii zbyt dobrze
Mieszanie sportu z polityką zawsze daje kwas

odpowiedz
Zdzicho - 28.09.2021 / 14:00, *.tpnet.pl

Ciekawevjakie uposażenie?

odpowiedz
Sputnik 44 - 28.09.2021 / 13:44, *.vectranet.pl

Przetasowania w Zarządzie, zmiany strutur działów, powoływanie wciąż nowych pełnomocników, dyrektorów itp - Pudel lubi to! A, że trochę grosza do Klubu skapnęło to ma hajs na swoje harce...

odpowiedz
Vito L - 28.09.2021 / 13:31, *.tpnet.pl

Jeszcze jeden nocnik, chyba że na bramce zastąpi Misztę. Bo tak to koło wuja mi on lata.

odpowiedz
bezrobotny - 28.09.2021 / 12:04, *.chello.pl

nie bylo zadnych ogloszen do pracy ostatnio w Legii

odpowiedz
Pacz - 28.09.2021 / 12:01, *.t-mobile.pl

Niech się zorientuje co się dzieje w temacie boisk treningowych pod stadionem, od strony ul. Czerniakowskiej. Czy ktoś w klubie zajmuje się tą sprawą? Kiedy powstaną boiska treningowe na polu pod stadionem?

odpowiedz
SEBO(L) - 28.09.2021 / 13:43, *.centertel.pl

@Pacz: nikt tą sprawą nie zajmuje się,gdyż ma być rozpisany konkurs, na stanowiska doradcy,konsultanta,dyrektora operacyjnego,zastępcę vice managera pomocniczego,którzy to od pierwszego dnia pracy mają zająć się tą sprawą. Niestety,jest vacat na stanowisku osoby mogącej rozpisać ten konkurs...

odpowiedz
Wolfik - 28.09.2021 / 13:59, *.mm.pl

@SEBO(L) : To byłoby smieszne, gdyby nie było prawdziwe...

odpowiedz
SEBO(L) - 28.09.2021 / 17:25, *.centertel.pl

@Wolfik: To niestety jest śmieszne,całe to obsadzanie różnych stanowisk w ostatnich latach. Ale wcale nie jest zabawne. W skrócie opisałem,jak to wygląda... :)

odpowiedz
Julon - 28.09.2021 / 12:01, *.centertel.pl

Ten człowiek załatwił dla młodzieży Legii 50 milionów za sezon przez 3 lata więc chyba jest ok?

odpowiedz
łosin - 28.09.2021 / 11:52, *.orange.pl

Czy w razie problemów będzie mógł zagrać na lewym wahadle?

odpowiedz
Biała Siła - 28.09.2021 / 20:59, *.vectranet.pl

@łosin: prawy do lewego

odpowiedz
Typek - 28.09.2021 / 11:03, *.7.33

Był kiedyś taki pełny nocnik za ITI... :)

odpowiedz
spasiony - 28.09.2021 / 10:54, *.59.235

Super wiadomosc, wszyscy na to czekalismy. Najlepsze narzedzia dostepne na swiecie w kontekscie akademii zastana dostarczone.

odpowiedz
Roma - 28.09.2021 / 10:42, *.plus.pl

Są pieniądze za puchary, są nowe stanowiska.

odpowiedz
Wariat - 28.09.2021 / 10:23, *.chello.pl

wszystkiego dobrego na nowej drodze życia

odpowiedz
Mrok - 28.09.2021 / 10:16, *.com.pl

Nie powiedzieli mu, że póki co za Mioduskiego jest taka współpraca z sekcjami, że się zamykają jedna po drugiej? Nie wiem czy sekcje nie wolałyby zamiast tego "aktywizowania" po prostu nie wpier... się.
Tak w ogóle ktoś się jeszcze orientuje ilu mamy w sumie w klubie tych wszystkich pełnomocników, doradców, dyrektorów i naddyrektorów?

odpowiedz
Wolfik - 28.09.2021 / 14:08, *.mm.pl

@Mrok: Znałem kilka firm prywatnych, w których lista płac przekraczała 3-krotnie listę oficjalnie zatrudnionych. Żadna z nich już nie istnieje.

Tworzenie fikcyjnych stanowisk, dzięki którym pieniadze są wyprowadzane ze spółek na prywatne konta nie jest li tylko domena tych z udziałem Skarbu Państwa. Ta patologia trwa od lat i wiekszość sie już do tego przyzwyczaiła. Po prostu wychodzi wschodni mental złodziejstwa i kombinowania. Dlatego też m.in poziom płac w Polsce, jest taki jaki jest.

odpowiedz
Mrok - 28.09.2021 / 17:22, *.com.pl

@Wolfik: No właśnie mam podobne spostrzeżenia - jak tylko się w firmie pojawią pieniądze to mam wrażenie że najważniejszym jest nie jak je zainwestować w firmę tylko jak je z niej wyprowadzić. A, że mam już swoje lata i pamiętam wypaczenia socjalizmu to naprawdę jestem w ciężkim szoku do jakiej skali w obecnych czasach doszło kumoterstwo, nepotyzm i hochsztaplerka i jak łatwo na tym poziomie zostało zaakceptowane jako norma społeczna.

odpowiedz
Felek - 28.09.2021 / 09:53, *.netfala.pl

Typowa korporacja... Ludzi od bzdur coraz więcej a tam gdzie są potrzeby to są braki.

odpowiedz
Pamiętajmy o Wołyniu - 28.09.2021 / 12:02, *.centertel.pl

@Felek: Święta prawda

odpowiedz
155 - 28.09.2021 / 09:41, *.centertel.pl

Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno.

odpowiedz