6-7.10: Rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj w LTC zawodniczki Legia Ladies rozegrają zaległe spotkanie 1/2 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Początek spotkania o godzinie 20:00. W czwartek o 17:30 na Bemowie nasi koszykarze w rozgrywkach Energa Basket Ligi podejmować będą zespół Startu Lublin - zachęcamy do wspierania naszej drużyny. Bilety do kupienia na Legiakosz.abilet.pl.

Rozkład jazdy:
06.10 g. 20:00 Legia Ladies LSS - MUKS Praga II Warszawa [Puchar Polski][LTC]
07.10 g. 17:30 Legia Warszawa - Start Lublin [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.