Szymon Włodarczyk - fot. Woytek / Legionisci.com

Rezerwy

III liga: Polonia Warszawa 2-3 Legia II Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 11. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe 3-2 z Polonią Warszawa. Gospodarze objęli prowadzenie w 18. minucie po trafieniu Łukasza Piątka, ale dwie minut później do wyrównania doprowadził Szymon Włodarczyk. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Polonia ponownie wyszła na prowadzenie ze sprawą Krystiana Pieczary. W 77. minucie do wyrównania doprowadził Włodarczyk, a w doliczonym czasie gry Wiktor Kamiński został sfaulowany w polu karnym i jedenastkę na zwycięską bramkę zamienił - kompletując przy okazji hat-tricka - nie kto inny jak Szymon Włodarczyk!

Kolejne spotkanie podopieczni Marka Gołębiewskiego rozegrają w sobotę o godz 12:00 w LTC, a rywalem będzie Błonianka Błonie.

III liga: Polonia Warszawa 2-3 (1-1) Legia II Warszawa
1-0 - 18' Łukasz Piątek
1-1 - 20' Szymon Włodarczyk
2-1 - 52' Krystian Pieczara
2-2 - 77' Szymon Włodarczyk
2-3 - 94' Szymon Włodarczyk (karny)

Legia II (skład wyjściowy): Kikolski – Astiz, Hołownia, Konik (87' Dzięgielewski) – Nawotka, Kisiel, Noiszewski (64' Pierzak), Ciepiela (64' Niski), Skwierczyński (72' Gomes) – Kostorz (72' Kamiński), Włodarczyk