fot. Woytek / Legionisci.com

Trening: Nadal bez Luquinhasa

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wtorkowy dzień treningowy legionistów rozpoczął się od odprawy przed meczem z Leicester City. Zawodnicy na boisko wyszli po kilkudziesięciu minutach. W zajęciach uczestniczyli nieobecni w poniedziałek Filip Mladenović, Maik Nawrocki i Andre Martins. Zabrakło natomiast Luquinhasa, więc występ Brazylijczyka w czwartek jest coraz bardziej wątpliwy.

Trening poświęcony był pracy nad ofensywą. Najpierw zawodnicy przeprowadzali akcje jeden na jednego, potem dwóch na jednego, a następnie przeszli do bardziej zaawansowanych taktycznie gierek.

W środę zespół będzie trenował o godzinie 17 w LTC. Wcześniej odbędzie się konferencja Czesława Michniewicza przed czwartkowym starciem z angielską drużyną.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?


fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (29)

+dodaj komentarz
Sebo(L) - 29.09.2021 / 05:55, *.master.pl

Uzbek, który będąc w Legii nie wychodzi w zasadzie z gabinetów lekarskich, od czasu do czasu jedynie trenując z pierwszą drużyną, nagle w cudowny sposób wraca do zdrowia i już będąc w barwach Sheriffa strzela bramkę wielkiemu Realowi. Jak dla mnie gościu albo w perfidny sposób symulował non stop urazy i kontuzje lub nie był od początku w ogóle brany pod uwagę przez trenera do gry w pierwszej drużynie. Na pewno sytuacja wydaje się bardzo dziwna.

odpowiedz
Wiem co mówię - 29.09.2021 / 10:10, *.chello.pl

@Sebo(L) : może po prostu tam został zaakceptowany takim jakim jest, w tym caly sekret...

odpowiedz
oLaf - 29.09.2021 / 18:49, *.vectranet.pl

@Wiem co mówię : to niech wyp..... za 5 mln Euro, przynajmniej zarobimy na tym leniu!!!

odpowiedz
Wiem co mówię - 29.09.2021 / 21:10, *.chello.pl

@oLaf: jestes żałosny

odpowiedz
miczi - 30.09.2021 / 17:38, *.plus.pl

@Sebo(L) : jaszczur jest nadal nasz .... tam jest wypozyczony ..niech sie zbuduje i wraca

odpowiedz
BIE(L)ANY - 29.09.2021 / 00:19, *..

Luquinhas - zasłona dymna... będzie grał.

odpowiedz
Korda - 28.09.2021 / 22:50, *.centertel.pl

A tymczasem Jasur wali bramkę Realowi Madryt.

odpowiedz
c u L t - 28.09.2021 / 22:31, *..

ZAMIAST TRENOWAĆ DZIŚ W DOMU NA Ł3 TO ZNOWU W TRASIE,TE TRASY NIE DOBRZE DZIAŁAJĄ NA UKLEPANĄ DRUŻYNE PRZEZ DYREKTORKA I SZTAB SZKOLENIOWY,, PO ZA TYM POWINNI WIĘCEJ TRENOWAĆ NA Ł3 POZNAWAĆ KAŻDY MILIMETR BOISKA, NA TRENINGACH ZAWSZE POWINNI BYĆ REPREZĘNTANCI ŻYLETY ABY PRZYPOMINAĆ IM W JAKIEJ DRUŻYNIE GRAJĄ,POROZMAWIAĆ I OKLASKIWAĆ NA TRENINGOWYCH ŁADNYCH AKCJACH I PRZEPIĘKNYCH GOLACH ...MOŻNA DARKU MIODUSKI? CZY FANTASTYKA PIĘTRO WYŻEJ?

odpowiedz
Sputnik 44 - 29.09.2021 / 08:20, *.vectranet.pl

@c u L t: a po 2 tygodniach twoich metod boisko będzie wyglądać jak po inwazji stada dzików... Weź też pod uwagę, że kibice w tych godzinach pracują... I to akurat nie jest wina Pudla...

odpowiedz
Ben - 29.09.2021 / 17:19, *.inetia.pl

@c u L t: i wtedy się obudziłeś !

odpowiedz
c u L t - 29.09.2021 / 21:18, *..

@Ben: WEŚCIE JESZCZE WBIJCIE MI KOSE W PLECY...KIBICE....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.09.2021 / 22:08, *.petrotel.pl

https://sport.interia.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/video,vId,3143167
Jaszczur strzela Realowi

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.09.2021 / 22:19, *.petrotel.pl

@vadisodjidjiaofoe: bóle i religijność jak ręką odjąć ;-)

odpowiedz
) o: - 28.09.2021 / 21:55, *.chello.pl

Tyle hejtu i nienawiści tu było do tego chlopaka...

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 28.09.2021 / 22:21, *.petrotel.pl

@) o:: hejt był i ta sytuacja dowodzi, że słuszny był. Za bardzo go głaskali.

odpowiedz
Wiem co mówię - 29.09.2021 / 06:40, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: nienawiść nigdy nie jest słuszna

odpowiedz
Syn trenera - 28.09.2021 / 21:35, *.vectranet.pl

Hahaha.. Dobre jaja z tym Jaszurem..u nas nie ma kto grać gwiazdy zmęczone a Chłopak Real ukłuł. Coraz większą degrengolada w L bramkarza nie ma..

odpowiedz
(L) - 28.09.2021 / 21:32, *.t-mobile.pl

A Jaszczur brame ładuje w Madrycie

odpowiedz
Caaamiii - 28.09.2021 / 21:29, *.chello.pl

A tymczasem Jaszczur strzela na Santiago Bernabeu i Sheriff prowadzi w Madrycie po 1/3 meczu....

odpowiedz
Kasa misiu, kasa - 28.09.2021 / 21:33, *.t-mobile.pl

@Caaamiii: Loczek już szampana otworzył i czeka na oferty ????

odpowiedz
Mierda Humana - 28.09.2021 / 22:05, *.cdn77.com

@Kasa misiu, kasa: Jeżeli oddali go z prawem pierwokupu, za frytki rzecz jasna, to teraz szeryf czeka na oferty.

odpowiedz
Ekspert twitterowy - 28.09.2021 / 23:51, *.orange.pl

@Mierda Humana: wystarczy troche poczytac zeby wiedziec, że Szeryf nie ma prawa pierwokupu.

Możemy Jasura sprzedać jeszcze zimą, a wtedy Szeryf będzie miał procent od transferu - to jedyny ich zysk w takiej sytuacji ( i strata kluczowego zawodnika w II polowie sezonu).

odpowiedz
Piokrus - 28.09.2021 / 17:01, *.plus.pl

Panowie, trochę więcej optymizmu.
To wieczne narzekanie robi się męczące.

odpowiedz
Trzeźwym okiem - 28.09.2021 / 15:18, *.chello.pl

Szkoda, Angole go nie znają i by faulowali przed polem karnym żeby nie oddał strzału, który byłby niecelny i byśmy mieli wtedy wolny i może Josue by trafił.

odpowiedz
L - 28.09.2021 / 15:27, *.autocom.pl

@Trzeźwym okiem: zdadze tajemnice, ze innych pilkarzy tez mozna faulowac przed polem karnym.

odpowiedz
Trzezwym okiem - 28.09.2021 / 16:10, *.chello.pl

@L: zdradz mi tajmenice kto oprócz Luqiego potrafi środkiem tak wejść miedzy zawodników w pole karne żeby ktoś chciał go sfaulować?

odpowiedz
155 - 28.09.2021 / 19:23, *.207.52

@Trzezwym okiem: moze Muci ;)

odpowiedz
Trzeźwym okiem - 28.09.2021 / 22:16, *.chello.pl

@155: no może Muci, racja

odpowiedz
Pawełek - 28.09.2021 / 15:06, *.netfala.pl

Bez Liquinasa i Boruca leżymy i kwiczymy. Czesiek to chyba już spakowany jest i idzie po walizy.

odpowiedz