Kacper Skibicki - fot. Woytek / Legionisci.com

20. urodziny Skibickiego

Redakcja

20. urodziny świętuje dziś Kacper Skibicki, który trafił na Łazienkowską w styczniu 2019 roku, ale pierwsze 12 miesięcy spędził na wypożyczeniach w Olimpii Grudziądz i Pogoni Siedlce. Następnie grał w drugiej drużynie Legii, a jego potencjał zauważył trener Czesław Michniewicz i włączył do treningów z jedynką. "Skiba" zanotował wymarzony debiut w pierwszej drużynie - w listopadzie 2020 zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu z Lechem Poznań.

Do tej pory rozegrał 19 meczów, strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty. W obecnym sezonie pojawił się na placu gry 12 razy.

Z okazji urodzin życzymy przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym. Sto lat!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Lan - 12.10.2021 / 09:21, *.centertel.pl

Wszystkiego najlepszego zmęczony

odpowiedz
c u L t Legia goL - 12.10.2021 / 03:20, *.02.net

Good Luck!✨⚽️✨ Happy!Birthday!

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 11.10.2021 / 22:00, *.55.238

Widzę że niektórym tu brak kultury. Nie przejmuj się młody pajacami i rób swoje, najlepszego.

odpowiedz
Strogow - 11.10.2021 / 21:42, *.chello.pl

Sukcesów i zdrowia w rezerwach Legii

odpowiedz
Bla bla bla bla bla......blablabla........................................bla i uj - 11.10.2021 / 21:30, *.lewtelnet-access.de

Wszystkiego najlepszego, zdrowia, formy, szybkości, skuteczności i szczęścia.

Już jesteś kimś rozpoznawalnym bo chyba nikt nie ma złudzeń że na twojej stylòwie nieudolnie wozi się nijaki Grizmann, jełop myśli że jak wygląda podobnie i zerżnie jeszcze fryzurkę to wszyscy będą mlaskać - O to chyba ten zajebiaszczy Skibicki.

odpowiedz
Arek - 11.10.2021 / 18:23, *.tpnet.pl

Najlepszego młody!

odpowiedz
Rozkład jazdy - 11.10.2021 / 17:51, *.206.141

Niech się weźmie za trening a nie pajacowanie.

odpowiedz
AAA - 11.10.2021 / 16:42, *.chello.pl

Do B:sukces fakt że jest w takiej drużynie,jest i nic więcej.
Już niedługo,żeby tylko się nie zdziwił że w takim PBB czy innej Odrze Opole będą lżejsze treningi.
I co wtedy powie?

odpowiedz
Wolfik - 11.10.2021 / 15:46, *.mm.pl

Usmiechnięty i zadowolony. Znaczy się wypoczął i zacznie grać na poważnie, czego jemu i wszystkim życzę.

odpowiedz
Fan.Grotyńskiego - 11.10.2021 / 15:40, *.chello.pl

Zdrowia i formy bo z taką,jak jest teraz to trybuny.

odpowiedz
Pawciu - 11.10.2021 / 13:42, *.net.pl

Zdrowia i pozytywnego rozwoju w Legii

odpowiedz
:) - 11.10.2021 / 13:15, *.plus.pl

Dużo zdrowia i odpoczynku ;)

odpowiedz
kibic - 11.10.2021 / 11:33, *.com.pl

a jaka jest jego pozycja ? rezerwowy chyba hehehe

odpowiedz
jot - 11.10.2021 / 17:27, *.tpnet.pl

@kibic: Kulturę powinni ci wpoić rodzice. Jeśli tego nie zrobili jak trzeba, to dziś wychodzą właśnie te braki. Jak nie umiesz złożyć życzeń urodzinowych, to zamknij mordę. Z kulturą jest jak z uzębieniem - nikt nie nie dowie ile masz braków do czasu gdy mordy nie otworzysz...

odpowiedz
Marcin - 11.10.2021 / 11:06, *.play-internet.pl

Z okazji urodzin życzę lepszej gry i wizyty u fryzjera żebyś wyglądał jak dorosły mężczyzna bez tej szopy na głowie

odpowiedz
:o) - 11.10.2021 / 12:08, *.chello.pl

@Marcin: Ty tak poważnie? A co na to lekarz?

odpowiedz
B. - 11.10.2021 / 15:54, *.play-internet.pl

@Marcin: to jego sprawa jak wygląda i jego sukces w jakiej jest drużynie.

odpowiedz
ASD - 11.10.2021 / 09:24, *.106.67

Niestety nie nadaje się, do rezerw albo wypożyczenie to bedzie najlepsze rozwiązanie.
Gra na poziomie B-klasy...

odpowiedz
Pjoter - 11.10.2021 / 10:54, *.net.pl

@ASD: U nas w A-klasie niektórzy lepiej grają :-/

odpowiedz
Kibolek - 11.10.2021 / 09:13, *.it-home.pl

Do rezerw lebiego wiecznie zmęczony i mladenovicia lopesa pekharda i miszta weź ze sobą

odpowiedz
Luk - 11.10.2021 / 08:57, *.vectranet.pl

Może z okazji urodzin wreszcie trafi na swoją pozycję, a nie prawe wahadło.

odpowiedz
:) - 11.10.2021 / 15:39, *.plus.pl

@Luk:

odpowiedz