Mattias Johansson - fot. Woytek / Legionisci.com

Johansson powołany do reprezentacji

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Mattias Johansson z Legii Warszawa został powołany do reprezentacji Szwecji na mecze eliminacji mistrzostw świata 2022 z Kosowem i Grecją. Spotkanie z Kosowem odbędzie się 9 października o godzinie 18:00, natomiast z Grecją 12 października o godzinie 20:45.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
hdp8 - 30.09.2021 / 13:23, *.autocom.pl

To kupiliśmy go by w Legii się leczył , a zdrowieje na grę dla Szwecji ???
O co tu chodzi ? i kto to sponsoruje ?

odpowiedz
Mario - 29.09.2021 / 15:09, *.pan.pl

Jak to jest ze Johansson czesciej gra w reprezentacji niz w Legii

odpowiedz
Mierda Humana - 28.09.2021 / 23:46, *.214.115

Zaufany człowiek selekcjonera kadry, a w Legii gra głównie na pozycji rekonwalescenta.

odpowiedz
Konrad - 28.09.2021 / 22:48, *.play-internet.pl

A nasz nabytek, który u nas nie grał strzelił dzisiaj brameczke Realowi w Madrycie hahaha

odpowiedz
Bie(L)any - 28.09.2021 / 19:16, *.centertel.pl

... ten typ przez pół roku ma więcej występów w reprezentacji niż w klubie,który jego utrzymuję... i nie jest to spowodowane formą tylko dyspozycją
.... chory układ.....
Legia powinna wysłać do Szwecji raport medyczny i może by się gość ogarnął

odpowiedz
Rafał Duda - 28.09.2021 / 20:03, *.chello.pl

@Bie(L)any: i rachunek za najazd w 1655!

odpowiedz
Endriu - 28.09.2021 / 21:47, *.net.pl

@Bie(L)any: Dokladnie, to samo chciałem napisać jak tylko zobaczyłem nagłówek...
Trener Szwedów patrząc na wyniki kadry nie jest gościem z przypadku, co wskazuje że pozyskaliśmy dobrego Gracza, oby tylko zdrowie Szweda nie opuszczało a forma przełożyła się na ligę i LE

odpowiedz
Trzeźwym okiem - 28.09.2021 / 17:56, *.chello.pl

I cóż że ze Szwecji... jak u nas nie gra, nawet nie wiem jak wygląda...

odpowiedz
AAA - 28.09.2021 / 17:29, *.play-internet.pl

Jak LE i reprezentacja to zdrowy jak Ekstraklapa chory....
Obym się mylił.

odpowiedz
Tom - 28.09.2021 / 18:22, *.tpnet.pl

@AAA:
To samo sobie dziś pomyślałem, oby jednak tak nie było

odpowiedz
Kamuflaż - 28.09.2021 / 17:02, *.tpnet.pl

Nic w tym specjalnego, w lidze promuje się Skibickiego, tylko po to by znaleźć kupca.

odpowiedz
Arek - 28.09.2021 / 15:33, *.tpnet.pl

Ma okazję się wykazać. Czwartek i niedziela w Gdańsku. Żeby tylko się nie rozsypał gdzieś po drodze.

odpowiedz
PLBBOY - 28.09.2021 / 14:59, *.play-internet.pl

To naprawdę wyśmienita wiadomość. Może jednak zagra coś najpierw w Legii. Tak przynajmniej że dwa spotkania pod rząd.

odpowiedz
Rytm - 28.09.2021 / 12:37, *.atman.pl

Świetnie.
Pojedzie, tam pogra, a po powrocie znów będzie musiał odpocząć lub mu będzie coś dolegało.
To jest paranoja. Klub płaci pensje, a kadra sobie korzysta.
Na czas zgrupowań pensje powinny przejmować reprezentacje.

odpowiedz