Oprawa na meczu z Leicester City - fot. Woytek / Legionisci.com

Na żywo

LIVE!: Legia 1-0 LCFC (KONIEC)

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Leicester City FC przeprowadzi stacja TVP Sport. W internecie spotkanie będzie dostępna na platformie viaplay.pl.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

KURSY NA MECZ LEGIA - LEICESTER
FORTUNA: 1 5.00 X 3.90 2 1.70

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
przekorny - 30.09.2021 / 22:02, *.70.51

Dlaczego nie ma komentarzy typu - w tej paździerzowej, śmiesznej, kasztanowej lidze każdy może wygrać z każdym?

odpowiedz
powiślak - 30.09.2021 / 21:41, *.centertel.pl

Oprawa to historia!! Cos pieknego :)

odpowiedz
niekumaty - 30.09.2021 / 21:36, *.50.163

Przepraszam, ta jego wysokość to kto?

odpowiedz
jarekk - 30.09.2021 / 22:31, *.metrointernet.pl

@niekumaty: Podobny do Jagielly.

odpowiedz
:o) - 30.09.2021 / 22:35, *.chello.pl

@jarekk: To Hulk, tylko pokolorowany...

odpowiedz
Ben - 30.09.2021 / 21:21, *.inetia.pl

Czarek Miszta dał radę, każdy mecz idzie na jego doświadczenie. Szkoda że Johansson znowu nie dokończył meczu. Cała drużyna na plus.

odpowiedz
F**K BLM !! - 30.09.2021 / 20:54, *.btcentralplus.com

Oprawa klasa swiatowa.

odpowiedz
word!up - 30.09.2021 / 20:40, *.inetia.pl

Dlaczego nie trzy ? K....wa !!!

odpowiedz
Wolfik - 30.09.2021 / 20:29, *.mm.pl

Swojego czasu w zespole koszykarek Lotosu Gdynia grały amerykanki kontraktowane tylko na mecze Euroligi. Johansson idzie w te slady...

odpowiedz
Jimmy L - 30.09.2021 / 20:27, *.d1-online.com

ZaYebista oprawa, Legio najlepszy klubie na świecie do boju marsz.

odpowiedz
Jerry - 30.09.2021 / 20:08, *.207.178

Mladenowicz w ofensywie nie istnieje. Razem z Kharatinem najslabszy na boisku.

odpowiedz
Wisla Kraków - 30.09.2021 / 20:04, *.t-mobile.pl

Oprawa Top .. szacun .. ale żebyście z napoli przy zamkniętych trybunach..nie grali... bo te kurvvy z uefy obrazy uczuć się dopatrzą...

odpowiedz
grzesiek - 30.09.2021 / 19:46, *.centertel.pl

Dobrze panie Michniewicz autobus stawiamy i kontrujemy . O to chodzi. Tego zabraklo pana poprzednikom. Bylem pana hejterem ale teraz sie pan wybraniasz wzorowo

odpowiedz
Jerz z Potoku - 30.09.2021 / 19:43, *.chello.pl

Ponoć trener Czesław "poszedł w autobus". Być może, ale jak na razie w jego skrzyni biegów całkiem nieźle funkcjonuje 6. bieg. Oby do końca meczu...
Serdeczności

odpowiedz
ZIBI TOP - 30.09.2021 / 19:39, *.114.165

Emreli top, Michniewicz top, Miodulski top!

odpowiedz
Lolo - 30.09.2021 / 19:36, *.plus.pl

Emreli to jest gość! Pan piłkarz! Za takiego możesz dać ponad milion euro, a nie za Slisza! Kolka!

odpowiedz
Elquatro - 30.09.2021 / 19:33, *.chello.pl

Hejterzy dupa cicho

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.09.2021 / 19:26, *.centertel.pl

Panowie, grajcie z takim nastawieniem w każdym meczu...

odpowiedz
P(L)EBAN - 30.09.2021 / 19:19, *.tpnet.pl

EMRE(L)I !!!!!! Jak Salah w formie to zrobił. Czesiu TOP. NASZA LEGIA !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Cudny Zenon - 30.09.2021 / 19:18, *.jmdi.pl

Niech mi ktoś powie złe słowo o Azerbejdżanie!

odpowiedz
P(L)EBAN - 30.09.2021 / 19:15, *.tpnet.pl

NIE MAMY BRAMKARZY !!!!

ALE I TAK WIE(L)KA (L)EGIA !!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Gołota KING - 30.09.2021 / 19:14, *.211.157

Ciency są ci Anglicy, TRZEBA ICH DOJECHAĆ!

odpowiedz
Jajo - 30.09.2021 / 19:08, *.autocom.pl

Co to za koleżka na oprawie?

odpowiedz
spasiony - 30.09.2021 / 19:50, *.123.82

@Jajo: Adam Nawalka

odpowiedz
Syn trenera - 30.09.2021 / 19:07, *.vectranet.pl

Każdy kontakt z piłką Slisza to strach w oczach. Drugi Miszta... obydwaj gacie pełne..

odpowiedz
Trener - 30.09.2021 / 19:33, *.chello.pl

@Syn trenera: Synku choć bajka się skończyła, idziesz spać. Slisz ma asyste :)

odpowiedz
Grzegorz Żentyca-Grzegorzewski - 30.09.2021 / 19:05, *.jmdi.pl

Obywatel Wieteska dużym zagrożeniem dla bramki Legii jest!!!!

odpowiedz
Edek - 30.09.2021 / 19:01, *.156.84

Miszta obesrany na maksa, pierwszy celny strzał na bramkę i będzie gol.

odpowiedz
Ator - 30.09.2021 / 18:59, *.centertel.pl

Powinien wejść Tobiasz w przerwie.Obecnt bramkarz nie wytrzymuje presji

odpowiedz
Pusty przelot - 30.09.2021 / 18:59, *.192.69

Nie mamy bramkarza!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 30.09.2021 / 18:56, *.centertel.pl

Na razie gacie pełne strachu...

odpowiedz
Krzeszczu - 30.09.2021 / 18:44, *.bredband2.com

Na trybunach Pan Stanislaw! Oby szybka zmiana, prawdziwy trener, za kolejnego parodyste.

odpowiedz
Ursus - 30.09.2021 / 20:48, *.vectranet.pl

@Krzeszczu: nigdy w ten sposob nie pisalem, ale zawsze jest ten pierwszy raz : sam jestes parodysta i jakis zakomleksiony pajac. Bez pozdrowien

odpowiedz
Wolfik - 30.09.2021 / 18:34, *.mm.pl

Widzę, że Michniewicz "poszedł" w autobus. Cóz, mozna i tak. Zatem garmy na 0:0.

odpowiedz
anonim - 30.09.2021 / 18:33, *.cyfrowypolsat.pl

Taki mecz z takim rywalem,z ligi angielskiej,ale nie widzę specjalnie jakiegoś entuzjazmu meczem..?Ja się nie zdziwie jak wygrają:P Choć byłaby to duża niespodzianka.

odpowiedz
word!up - 30.09.2021 / 18:30, *.inetia.pl

Będzie 2:1 dla Legii .

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 30.09.2021 / 18:12, *.vectranet.pl

Co by sie nie dzialo Miszta bohaterem meczu bedzie negatywnym lub pozytywnym :D

odpowiedz
GDZIE JEST BRAMKARZ?LEGII - 30.09.2021 / 18:07, *.120.0

SKŁAD CZEŚKA NIE JEST SZCZYTEM JEGO KREATYWNOŚCI, NA CO CZEKA? NA MANNE Z NIEBA?

odpowiedz
Legia z krwi i kosci - 30.09.2021 / 17:59, *.sky.com

Ja pierdz.....le ile Mista .usi zawalic meczy zeby przykleil sie do lawki rezerwowych!!!!!

odpowiedz
Rafał - 30.09.2021 / 17:30, *.tpnet.pl

Zamiast Josue i Charitaina ja bym wolał Kastratiego i Ribeiro

odpowiedz
Yebać Leicester starą rurę - 30.09.2021 / 17:18, *.64.156

Coś czuję że ten Chorwat na gwizdku może nas przekręcić. NAPRZÓD LEGIO!!!

odpowiedz
jones - 30.09.2021 / 18:52, *.55.150

@Yebać Leicester starą rurę: już karnego nie zagwizdał

odpowiedz