fot. Woytek / Legionisci.com

4 galerie

Fotoreportaże i film z oprawą z Ł3

Woytek, źródło: Legionisci.com

W obecności 27087 kibiców, którzy fantastycznie dopingowali do ostatniego gwizdka, Legia pokonała Leicester City 1-0! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej:

Fotoreportaż z meczu - 91 zdjęć Woytka
Fotoreportaż z meczu - 47 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 68 zdjęć Hagiego
Fotoreportaż z trybun - 22 zdjęcia Michała Wyszyńskiego / SKLW




REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (43)

+dodaj komentarz
Tym - 03.10.2021 / 17:39, *.net.pl

Gramy w 10 bo skibicki gra w Lechii 6 minuta a on trzy głupie straty i ich kontra

odpowiedz
plastyk - 03.10.2021 / 12:54, *.centertel.pl

To jest Gołota?? Tam jest tylko jego nos i trochę wzroku. Ale całość to jak postać z jakiegoś komiksu o średniowieczu!!

odpowiedz
Pawełek - 01.10.2021 / 15:34, *.netfala.pl

Czyja to gęba na tej oprawie? Ktoś czai?

odpowiedz
Tomasz - 01.10.2021 / 16:04, *.onet.pl

@Pawełek: Mieszko I

odpowiedz
Danny Meehan - 01.10.2021 / 17:26, *.plus.pl

@Pawełek: Andrew Golota

odpowiedz
Kacper - 01.10.2021 / 17:28, *.t-mobile.pl

@Tomasz: Jaki Mieszko to Kazimierz Wielki, jak nie czaisz z gimnazjum to ten co przeniósł stolicę z Krakowa do Warszawy.

odpowiedz
Memix - 01.10.2021 / 17:34, *.211.108

@Pawełek: to na 99% Mioduski

odpowiedz
Robert - 01.10.2021 / 20:34, *.168.207

@Pawełek: Paweł Janas

odpowiedz
Dedi - 01.10.2021 / 20:53, *.plus.pl

@Kacper: Ani ten ani ten Król obaj mieli długie Brody jak każdy Król prawie zresztą.
To jest Andrew Gołota ten sam nos i wzrok! Tak mi się wydaje i gdzieś tam przeczytałem Gołota chyba nawet specjalnie po to był na meczu. A że bynajmniej raz go oszukali z Byrdem o pas mistrza, to też ta wręczana korona na oprawie,+ Angole uwielbiają Joshue a ten dostał ostro od Usyka. Kibice naszej L z Żylety dali do zrozumienia że to przed Gołotą trzeba klękać.

odpowiedz
zorientowany - 02.10.2021 / 00:56, *.datapacket.com

@Pawełek: to żaden Gołota, tylko pan Lucjan Brychczy

odpowiedz
Historyk - 02.10.2021 / 05:45, *.chello.pl

@Kacper:
A ciebie widzę też nieźle w tym gimnazjum nauczyli. Czyli Kazimierz Wielki jest na kolumnie przy Zamku Królewskim?

odpowiedz
Zdzicho - 02.10.2021 / 08:54, *.tpnet.pl

@Historyk: teraz sa takie czasy, ze to chyba oczywiste i kazdy musi wiedziec, ze to geba kaczynskiego :)

odpowiedz
Rafał - 01.10.2021 / 12:32, *.tpnet.pl

Mistrzwowski Mistrz :)

odpowiedz
kleo - 01.10.2021 / 12:19, *.play-internet.pl

Genialne!!
O ile się nie mylę to Jędza przy losowaniu poprosił o stronę przy Żylecie, aby gracze Leicester dokładnie widzieli przed czym klękają.

odpowiedz
yt - 01.10.2021 / 12:53, *.orange.pl

@kleo: to powinni bić brawo, że uklękli, a nie gwizdać.

odpowiedz
t - 01.10.2021 / 15:47, *.elartnet.pl

@yt: dokładnie, ale taki stopień organizacji to tylko w Korei Północnej, mind fuck 1000

odpowiedz
wukashi - 02.10.2021 / 15:58, *.orange.pl

@kleo: +1

odpowiedz
Kartofel - 01.10.2021 / 12:05, *.centertel.pl

Kozacka oprawa!

odpowiedz
Mamut - 01.10.2021 / 11:14, *.t-mobile.pl

Powinno być przed dywizjonem 303

odpowiedz
Gocław - 01.10.2021 / 09:49, *.aster.pl

Pomysł i jakość wykonania tego projektu, to absolutne mistrzostwo. Czapki z głów.

Niestety, ale nawet taka fajna oprawa nie przebije zainteresowania, jakie wzbudza reklama na budynku. ;)

odpowiedz
albo się to ma albo jest się idiotą - 01.10.2021 / 09:20, *.plus.pl

Dla mnie wszyscy którzy pytają o to czyja to twarz to idioci
Przecież nawet Ślepy z Posterunku 13 by zobaczył barwy na twarzy
i wiedział że to LEGIA bo Legia jest niekwestionowanym KRÓLEM (majestatem) polskiej piłki klubowej i tyle ...

odpowiedz
ps. - 01.10.2021 / 09:26, *.plus.pl

barwy idealnie odzwierciedlone jak w HERBIE LEGII (idealne proporcje) wiec to nie jakis szalikowiec wymalowany tylko LEGIA jego KRÓLEWSKA WYSOKOŚĆ przed którą wszyscy podani i przybysze mają klęknąć by oddać hołd jego MAJESTATOWI

odpowiedz
* poddani - 01.10.2021 / 09:27, *.plus.pl

@ps.:

odpowiedz
Suchy - 01.10.2021 / 09:55, *.02.net

@ps.: tak jest

odpowiedz
j24 - 01.10.2021 / 11:21, *.play-internet.pl

@albo się to ma albo jest się idiotą: a "Legia" to przypadkiem nie rodzaj żeński?

odpowiedz
Rafał - 01.10.2021 / 12:35, *.tpnet.pl

@j24: no właśnie się ma albo nie: Czy ta drużyna to drużyna żeńska ?

odpowiedz
pała z historii - 01.10.2021 / 13:02, *.plus.pl

@Rafał: Jadwiga Andegaweńska była KRÓLEM POLSKI a to przecież kobieta chyba ze juz wtedy byli LGBT

odpowiedz
j24 - 01.10.2021 / 13:12, *.play-internet.pl

@Rafał: A na sektorówce koronowana jest drużyna, czy jakiś gość?

odpowiedz
ddd - 01.10.2021 / 08:31, *.warszawa.pl

super oprawa !!! na kolana

odpowiedz
Antydonald - 01.10.2021 / 08:01, *.t-mobile.pl

Oprawa mega!!! Niech idzie w świat !!!

odpowiedz
Długi - 01.10.2021 / 07:02, *.t-mobile.pl

Meczyk kozacki. Oprawa kozacka. Doping ponad miarę.

P.S. Pozdrawiam śliczną blondyneczkę z centralnego, razem wracaliśmy pociągiem na Jelenią Górę.

odpowiedz
yannek - 01.10.2021 / 00:58, *.orange.pl

Kneel before King Artur! - byłoby super! Ale i tak dobrze klękaczom :P

odpowiedz
niech klękają - 01.10.2021 / 00:28, *.tpnet.pl

oprawa świetna chociaż ja bym wrzucił Piłsudzkiego albo Sobieskiego

odpowiedz
Michal - 01.10.2021 / 00:50, *.telus.net

@niech klękają: Wiesz kto jest na oprawie?

odpowiedz
Dedi - 01.10.2021 / 01:55, *.plus.pl

@Michal: Andrzej Gołota

odpowiedz
grzesiek - 01.10.2021 / 07:13, *.centertel.pl

@Dedi: a z jakiej racji Pan Andrzej? Czy oprawa odnosi sie do walki Joshua Usyk?

odpowiedz
KAMI(L) - 01.10.2021 / 09:16, *.vectranet.pl

@Dedi: Albo Mariusz Pudzianowski :D

odpowiedz
Dedi - 01.10.2021 / 20:12, *.plus.pl

@grzesiek: Tak mi się wydaje i gdzieś tam przeczytałem Gołota chyba nawet specjalnie po to był na meczu. A że bynajmniej raz go oszukali z Byrdem o pas mistrza, to też ta wręczana korona na oprawie,+ Angole uwielbiają Joshue a ten dostał ostro od Usyka. Kibice naszej L z Żylety dali do zrozumienia że to przed Gołotą trzeba klękać.

odpowiedz
Dedi - 01.10.2021 / 00:19, *.plus.pl

Andrzej GOŁOTA Mistrz LEGIA Mistrz
Kibice najlepsze oprawy w Europie
MISTRZOWIE

odpowiedz
Yeti - 01.10.2021 / 00:12, *.vectranet.pl

Oprawa w sam punkt. 7 na 6, jesteście zajebisci! Angole w konsternacji czy klękać, ale uklękli przed his Majesty!!!

odpowiedz
Maciej - 01.10.2021 / 00:07, *.chello.pl

najzajebistszy klub na swiecie <3

odpowiedz