Mahir Emreli po golu z Leicester - fot. Woytek / Legionisci.com

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Leicester City

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszystkim zawodnikom Legii Warszawa przyznaliście pozytywne noty za czwartkowy mecz z Leicester City. Najwyższą ocenę uzyskał Mahir Emreli - 5,4 w skali 1-6. Minimalnie niższa nota trafiła do Maika Nawrockiego - 5,3.



W sumie oceniało 1528 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 4,3.

Emreli 5,4
Nawrocki 5,3
Jędrzejczyk 4,8
Johansson 4,8
Josue 4,7
Slisz 4,6
Kastrati 4,6
Miszta 4,3
Wieteska 4,3
Charatin 4,1
Andre Martins 4,1
Rafael Lopes 3,7
Abu Hanna 3,6
Mladenović 3,4
Pekhart 3,1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
grzesiek - 02.10.2021 / 20:04, *.centertel.pl

Zagralismy dobrze, nawet bardzo dobrze jako druzyna ale indywidualne noty są zawyzone. Przede wszysrkim od linii ofensywnej musimy oczekiwać wiwcej. Nasze kontry muszą być zabojcze ^^

odpowiedz
PLK - 03.10.2021 / 01:16, *.156.70

@grzesiek: czyli uważasz że taki Nawrocki ma zawyżoną notę?!!! Czy dobrze zrozumiełem?!!!

odpowiedz
Tym - 02.10.2021 / 15:32, *.net.pl

Jedza za wysoko

odpowiedz
kami(L)PRAGA - 02.10.2021 / 13:31, *.vectranet.pl

Johansson - Kastrati
Jak mi ta 2 zaimponowala szybkoscia na tle anglikow troszke chlodnej glowy przy wykonczeniu tego co sa w stanie wypracowac i walczymy o cos wiecej niz wyjscie z grupy po wylosowaniu grupy pisalem ze to grupa C ,,,,,WKS i wyjdziemy z 1 miejsca bo przeciwnikow wytypował michniewicz przed losowaniem (chciał napoli chcial leistecer i chciał druzyne z moskwy ) jeszcze wygrana w neapolu i mecz na Ł3 bedzie o pierwsze miejsce w grupie na 2 kolejki przed koncem :D OBY zielinski czegos nie odje.... bo zle sie koncza potyczki Legii w pucharach gdy na przeciw gra polak juz nie mowie o BVB ale milik ajax warzycha panatynaykos oby te fatum mineło w neapolu i na Ł3 bo gdy chcemy cos wiecej ugrac to o Polskie korzenie sie wywracamy

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.10.2021 / 10:17, *.orange.pl

A występ Abu Hanny był zły, jeśli ktoś miał pozbawić Legii zwycięstwa to właśnie on. Zero myślenia, zero prawej nogi, niedbałe podania przez środek na straty i kontry, ogólnie wyprowadzenie piłki poziom gimnazjum. Sabotażysta.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 02.10.2021 / 10:16, *.orange.pl

To był mecz, któy pokazał, że tacy piłkarze jak Charatin czy Johansson będą bardzo dobrzy, kiedy zaczną grać regularnie. Ten pierwszy pewnie będzie grał, ale mam nadzieję, że również Szwed zacznie, bo warto na niego postawić.

odpowiedz