Liga Europy

Porażka Napoli ze Spartakiem. Legia z kompletem punktów!

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W drugim meczu 2. kolejki grupy C Ligi Europy SSC Napoli przegrał ze Spartakiem Moskwa 2-3. Do przerwy Włosi wygrywali 1-0 po bramce zdobytej w 1. minucie, jednak już od 30. minuty grali w 10 po czerwonej kartce, którą zobaczył Mario Rui. Po dwóch meczach na czele tabeli nadal Legia Warszawa, która niespodziewanie wygrała na własnym stadionie z Leicester City.

TABELA GRUPY Cmeczepunktyzwycięstwaremisyporażkibramki
1.Legia Warszawa 262002-0
2.Spartak Moskwa 231013-3
3.SSC Napoli210114-5
4.Leicester City FC210112-3

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

Komentarze (18)

Antek - 04.10.2021 / 10:36, *.centertel.pl

Chętnie kupię bilet na Legia vs Napoli na żyletę. Kontakt: duszynskiantek@gmail.com

Kurak - 01.10.2021 / 12:48, *..

Panowie, przez jakis problem w systemie z pakietem, odkupie bilet na Napoli. Prosze o kontakt - Mateusz624@gmail.com
Jesli ktos ma pakiet i nie moze byc na miejscu, mozna bilet udostepnic.

Legiusz - 01.10.2021 / 07:49, *.plus.pl

Szok... szok... ale statystycznie nigdy angolom nie szło w Polsce. Najlepsi na boisku Nawrocki, mimo 9 min Wieteska, Josua spiął że Sliszem środek no i Kastrati i Emreli! Ale to były kontry

Arek - 01.10.2021 / 00:52, *.tpnet.pl

jak się tak patrzy na tę tabelę, pięknie to wygląda. Poprawić w lidze i będzie super!

juzek z wsi - 01.10.2021 / 00:24, *.tpnet.pl

Aby mieć pewność 3 miejsca legioniści muszą wygrać jeszcze jeden mecz lub zremisować z odpowiednim przeciwnikiem, a dzisiaj się zamieszało :)

77/82 - 30.09.2021 / 21:08, *.chello.pl

Szkoda, że Włosi tak dali ciała, bo wciąż jeszcze możemy skończyć na czwartym miejscu :/ Niby gramy ze Spartakiem u siebie ale nie oszukujmy się. Byliśmy losowani z ostatniego koszyka i każdy zdobyty punkt to w jakimś sensie niespodzianka. To, że mamy ich 6 po dwóch meczach to cud. Oczywiście nic nie umniejszając drużynie, zwłaszcza dzisiaj pierwsza połowa to był majstersztyk. Z drugiej strony zdobyć 6 punktów w takiej grupie i nie przejść nawet do Ligi Konferencji to byłby mega pech z naszej strony. Na razie jednak trzeba się cieszyć. Podwoiliśmy wynik kuchenkorza z zeszłego sezonu już po dwóch meczach :)

Kalkulator - 30.09.2021 / 22:52, *.play-internet.pl

@77/82: z 6 pkt już 4 miejsca nie zajmiemy

Matt - 30.09.2021 / 22:55, *.tpnet.pl

@Kalkulator: Niestety to wcale nie jest takie mało prawdopodobne.

Meii - 01.10.2021 / 01:02, *..

@Kalkulator: Leicester wygrywa z Legią, ze Spartakiem robi 4 pkt, z Napoli remis – ma na koniec 9
Napoli wygrywa oba z Legią i ze Spartakiem plus remis z Leicester - ma na koniec 11