fot. Mishka / Legionisci.com

Ponad 25 tys. kibiców obejrzy mecz w Gdańsku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sporym zainteresowaniem kibiców cieszy się niedzielne spotkanie Lechii Gdańsk z Legią Warszawa. Lechiści wykupili już ok. 17 tysięcy wejściówek na ten mecz, a klubowi działacze widząc szansę na rekord frekwencji na swoim stadionie w obecnym sezonie, otworzyli sprzedaż biletów na górne sektory jednej z trybun prostych (żółtej).

Można się więc spodziewać, że w niedzielne popołudnie na stadionie w Gdańsku spotkanie z Legią obejrzy ponad 25 tysięcy fanów. Obecna będzie także liczna, ponad półtoratysięczna grupa kibiców z Warszawy. Bilety na mecz, w zależności od trybuny, kosztują: 15 i 30 zł (ulgowe) oraz 35 i 50 zł (normalne).

W sezonie 2021/22 największą jak dotąd frekwencję odnotowano na niedawnym meczu Lecha z Wisłą (26 890 widzów). Dwa pozostałe mecze ekstraklasy, które zgromadziły ponad 20 tys. fanów na trybunach, rozgrywane były z udziałem Legii. Mecz Wisła - Legia (29 sierpnia) obejrzało 23 717 kibiców (w tym 1332 legionistów), a spotkanie Śląska z Legią (11 września) - 21 997 fanów (w tym 946 kibiców z Łazienkowskiej).

Mecz Lechia - Legia rozegrany zostanie w najbliższą niedzielę o 17:30.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Stefan1916 - 01.10.2021 / 20:04, *.chello.pl

Ja wole w połowie pusty stadion na Lecznej z ogarniętym składem, niż komplet z tymi stojakami…

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 30.09.2021 / 16:10, *.btcentralplus.com

NO LEGIA, NO PARTY !!

odpowiedz
Pacz - 30.09.2021 / 15:08, *.t-mobile.pl

Stadion ma ponad 40 tysięcy pojemności, więc co to za news? Gdyby nasz stadion był większy, pewnie nie raz byśmy go zapełnili w całości.

odpowiedz
Alan - 30.09.2021 / 15:52, *.t-mobile.pl

@Pacz:
Oj chyba jednak nie.....wystarczy popatrzeć ile razy w ciągu sezonu mamy pełny stadion w ekstraklasie by móc odpowiedzieć na Twoje pytanie..
Ps. A Pucharach gramy po kilku latach przerwy, bodajże pięciu !

odpowiedz
Pacz - 30.09.2021 / 16:10, *.t-mobile.pl

@Alan : W pucharach gramy co roku tłuku to, że nie w fazie grupowej to już inna kwestia. Gdyby bilety były tańsze i stadion byłby większy to nieraz na takich meczach z Lechem czy inną Amicą byłoby spokojnie z 50 tys. pajacu.

odpowiedz
Alan - 30.09.2021 / 16:29, *.t-mobile.pl

@Pacz:
A czy co roku jest pełny stadion ? Bo o tym jest rozmowa ' bracie po szalu '
Ps. Aaa gdyby bilety były tańsze.... gdyby babcia miala wąsy to ... I chce Ci przypomnieć ze niedawno na wspomnianym przez ciebie Lechu byl bojkot i mieli wtedy wyższa frekwencję niż u Nas bez bojkotu to o czymś tez świadczy, więc mniej propagandy proponuję i patrzenia przez różowe okulary bo np.ostatnie świętowania MP na mieście również pokazały ze pod względem frekwencji jest u nas niemały kryzys a tam chyba wejściówek nie było wiec na ceny winy zwalić nie możesz.

odpowiedz
Don - 01.10.2021 / 00:22, *..

@Pacz: ty jakiś je...iety jesteś!! Jakie 50 tys? Jak tam ledwo 8 koła przychodzi

odpowiedz
siewca plotek - 30.09.2021 / 13:02, *.futuro.pl

Podobno chcą być tak licznie bezpośrednimi świadkami meczu, który na stałe znajdzie miejsce w ich Panteonie Klęsk :D

odpowiedz
c u L t - 30.09.2021 / 12:52, *.120.0

NA TEN MECZ NAWET Z UK SPECJALNIE PRZYJADĄ , I ZOBACZĄ DOMOWĄ PORAŻKE,HEJ!LEEEGIIIAAA!GOOOL!

odpowiedz
Kucharz - 30.09.2021 / 12:32, *.plus.pl

Przyjdą chamy dlatego że my tam zagramy!

odpowiedz
Alan - 30.09.2021 / 12:37, *.t-mobile.pl

@Kucharz :
Uwielbiam takie teksty....a swoją drogą co napiszesz o frekwencji na dzisiejszym meczu ?

odpowiedz
Rytm - 30.09.2021 / 13:12, *.centertel.pl

@Alan: bo gra Legia w LE!

odpowiedz