fot. Legionisci.com

Napastnik Leicester zawrócony na polskiej granicy

Redakcja, źródło: leicestermercury.co.uk / Legionisci.com

Napastnik Leicester City Kelechi Iheanacho nie wystąpi w czwartkowym meczu Ligi Europy przeciwko Legii Warszawa. Iheanacho podróżował lotem czarterowym z całą drużyną, ale ze względu na problem z wymaganymi dokumentami, nie przeszedł pozytywnie kontroli granicznej na lotnisku w Warszawie i w środę wieczorem wróci do Wielkiej Brytanii.

- Ze względu na problemy dokumentami, które były niekompletne, nie będzie jutro do naszej dyspozycji. Szkoda, bo pojawiłby się na murawie - powiedział na konferencji trener "Lisów" Brendan Rodgers.

24-letni Nigeryjczyk w obecnym sezonie wystąpił w sumie w 9 spotkaniach, w których zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty. W meczu z Napoli wystąpił na pozycji środkowego napastnika i zanotował asystę.

SONDAKtóre miejsce w grupie C Ligi Europy zajmie Legia?

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (18)

+dodaj komentarz
Zorientowany - 30.09.2021 / 14:25, *.aster.pl

Obawiam sie ze angielskie ku… bedą w odwecie wyjątkowo cięte na naszych, a kilku mamy co potrzebują wiz.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 30.09.2021 / 10:44, *.aster.pl

Nie dziwota, że go nie wpuścili. Lazł przez bagna, od strony Białorusi, to i nie wejdzie....

odpowiedz
L - 30.09.2021 / 10:58, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: Ale "śmieszne". Dumny jesteś z siebie?

odpowiedz
Stefan1916 - 30.09.2021 / 13:59, *.chello.pl

@L: bardzo śmieszne… nie widzisz, ze to wojna hybrydowa?

odpowiedz
oLaf - 30.09.2021 / 15:16, *.vectranet.pl

@L: wyluzuj majty, to było śmieszne! : )

odpowiedz
grzesiek - 30.09.2021 / 08:41, *.centertel.pl

Z arturem moglibysmy pokusiv sie o zwyciestwo a tak to viezko bedzie mimo wszystko. Przeciez miszta czy tam tobiasz nie sa przygotowani do yakiej szybkiej gry

odpowiedz
Optymista - 29.09.2021 / 23:35, *.vectranet.pl

Uzbek w Sheriffie wymiata, to my jutro lekko Leicaster pojedziemy 3:0 :)

odpowiedz
Redi - 29.09.2021 / 21:43, *.play-internet.pl

Graniczna też ,graniczna też przyjacielem ....hahaha

odpowiedz
Lukas - 29.09.2021 / 21:56, *.chello.pl

@Redi: kozak przyśpiewka!

odpowiedz
Dedi - 29.09.2021 / 21:34, *.plus.pl

My bez Luqi Boruca oni bez Ndidiego i Ichenacho dla kogo straty są boleśniejsze?

odpowiedz
SEBO(L) - 29.09.2021 / 23:01, *.chello.pl

@Dedi: dla BLM... ;)

odpowiedz
Voqel - 29.09.2021 / 21:18, *.play-internet.pl

Część i chwała pogranicznikom :D

odpowiedz
Wariat - 29.09.2021 / 21:09, *.chello.pl

To teraz z Napoli nie wpuścić tego Kulibalego i już mają dziurę w obronie..
dowońta do MSW albo do Morawieckiego od razu, niech przypilnują tego

odpowiedz
Dyk - 29.09.2021 / 21:56, *.vectranet.pl

@Wariat: zajebiste to było, tak trzymaj Wariacie!;)

odpowiedz
Lis - 29.09.2021 / 21:05, *.plus.pl

Ostrowska tam w klubie pracuje, że nie ogarnęła wizy ?

odpowiedz
Duda - 29.09.2021 / 20:53, *.waw.pl

Pewnie polscy pogranicznicy go zawinęli,lol

odpowiedz
Kader - 29.09.2021 / 20:34, *..

No i świetnie !

odpowiedz
O(L) af - 29.09.2021 / 20:45, *.waw.pl

@Kader: Tak jest, teraz do (znanej restauracji) i na pewno będzie swietnie.

odpowiedz